marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@malicinho Jak widać gusta sa różne. Fabula w podstawce jest "tylko okej" tam znacznie wątki poboczne ciagna historie za uszy, a niepotrzebne rzeczy to nie wiem o jakich mowa xd
2
W sumie z perspektywy Dembele to się nie dziwię, chłopak zdaje sobie pewnie sprawę z tego, że wielkiej kariery już raczej nie zrobi, chce się nachapać ile może i przy odpowiednim prowadzeniu może zbijać bąki do końca życia. Taktycznie. :D
1
@Kwiatek67 patrząc na to, że niektórzy jeszcze z nim prowadza dłuższe konwersacje to chyba tak xD
0
@betonito Przecież ten konkurs to jedno wielkie kolesiostwo. Lewy też kiedyś miał rok, kiedy zaglosował na swoich kolegów z Bayernu
2
@Pilka_jest_okragla Wolandzik zaraz strzeliłby Michałowi elaborat odnośnie słabej trenerki Xaviego.
0
@Momals11 Wierzenie w Dembele powinno zamienić definicje naiwności.
13
Lempart nie wytrzymuje presji niczym BI i zaczyna sypać banami. :D
0
@Survier kontuzja kolana zastopowała jego karierę, a szkoda bo grajek zacny
0
@GeraltzKatalonii no kwestia tego, ze nie gra xD
o, jednak w pierwszym składzie o to koledze chodziło
2
@VamosRakieta To jak ma wrócić do Lyonu jak mu śniadanie zjadłeś, przecież głodny nie pojedzie
0
Patrząc na to jaka lempart jest postacia wsrod srodowisk feministycznych zaczynam wierzyc, ze to baba podstawiona pod pis, zeby zabotować srodowisko lewicowe. change my mind
0
@Piorun Jeżeli dwóch gejów będzie wychowało dziecko to jakiej orientacji będzie dziecko?
Na 99% takiej samej. XDDD Matko boska, pisowska inteligencja.
2
@Rewolucja123 https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_gUsL9I7eeWVpC66AzD2KwxESSF9tNlgg.jpg
nie pchać się, wystarczy dla wszystkich!
1
@l0Messini Lśnienie! Chociaż Kubrick niestety wypaczył książkowy wzór Kinga, to wciąż jest to jeden z lepszych i klimatycznych filmów jakie widzialem, a gra aktorska Jacka to ścisły top
17
Poważny zbrodniarz, imo zielone już dawno powinno zostać zalegalizowane szczególnie patrząc na to, że gorsze gówno można kupić na sklepowych półkach. Jeden z przykładów patologii prawa.
8
@Chaoss To sprawa dla staśko!
16
Zawsze mnie bawi jak leca jakies poważne punche, że sędzia ustawiony pod Real, Barcelonę czy jakiś inny klub. Każdy kto ogląda trochę LL powinien pogodzić się z faktem, że tam nie sędziują pod dany klub, oni po prostu są przeciętni w swoim zawodzie. xD
1
@semafor Oj, to się złapałem. Mea culpa. xD
0
@semafor o, kolega widze siedzi w glowie Depaya
4
@Woland10 A Xavi nagle ma ten materiał i sklad pozbawiony kontuzji? xDD
24
@Woland10 Jedyny błąd to, że Koeman nie wyleciał wcześniej. Xavi miałby więcej czasu na pracę.
5
@Songo91 Tak ja tutaj niektórzy ryczą jak sedzia walnie blad na korzyść Realu, zaraz 2022 a niektórzy wciąż nie zaakceptowali faktu, że sędziowie nie są stronniczy a po prostu ujowi
0
@Rivaldo55 Duet francuzów też, Pique też - jedynie Araujo pewniak więc z dwojga złego, wole żeby grała ta tykajaca bomba co ma jeszcze szanse na progres.
0
@kkbarca Dyskrecja na takim poziomie, że już wszyscy o tym wiedza. xD
4
@Bocheno1 martwym linkiem to ty gorących nie podbijesz
4
A więc po 30h w nowym BFie śmiało mogę wyciągnąć wniosek, ze nowa część Battlefielda jest zwyczajnie dziwna. Pomijajac kwestie stylistyki czy też optymalizacji totalnie nie rozumiem zastąpienia zwykłych klas specjalistami, na dużych trybach w ogóle to nie pasuje, imo specjaliści powinni zostać tylko w hazard zone gdzie jest mniej graczy na mapie i faktycznie trzeba wybrać specjaliste pod drużynę.
Na plus na pewno tryb "portal" gdzie gracze sami mogą ustalić sobie zasady, serwery i właściwie wszystko.
Szkoda, chyba czas się pogodzić ze Dice juz nawet nie dorówna legendarnej 4.
0
@4drian0 Tam może banować, tutaj mógł wyjść tylko jako sfrustrowany człowiek. Dobrze, że na TT ogólnie się przerzucił.
0
@bafi Zróbcie sobie dzieciaka, połączy to was na nowo. :v albo możecie zacząć od ślubu, tak się naprawia związki. 5 złotych za rade się należy
2
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/s640x640/260789831_4518520314904726_454815517809342120_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-5&_nc_sid=825194&_nc_ohc=IJ4tqdEcsp0AX9oq678&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=9d09cc8411f2ddf0475c251f7d10008d&oe=61A69194
Geralt teraz będzie śmigał z mieczem świetlnym.
1
@Sau_Ron Polska. Piękni kraj, tylko rządzący to wiadomo co. ;)