marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Jakchcesz Żaden problem, dodrukuje sobie trochę punktów IQ xD
14
https://x.com/oocTTnastolatki/status/1456953906269982723
Krótko.
5
@FC1899Barca Jak widać nawet telewizja weryfikuje newsy. :V
9
@Woland10 Wolandzik jak yebnie elaborat to nie ma lipy xD
1
@norbi77 Jutub nie usuwa łapek w dól, a je ukrywa (będą widoczne tylko dla twórcy) a co do widoczności to po prostu stopniowe wprowadzenie zmian, nie u każdego od razu
1
@FC1899Barca Lewica, Konfederacja, Pis i Po powyżej progu wyborczego zawsze przeraża. Wszyscy do wyebania. ;)
3
@Rewolucja123 a jak ktoś się "spuszcza" nad Messim to jakoś nie widzę takich komentarzy z Twojej strony xD a uwaga, to nie forum psg
4
@FC1899Barca Robert jako top 1 jeszcze się obroni ale ten Jorgingo jako top 2 słabo wygląda xd
0
https://www.tvp.info/57028207/lider-platformy-obywatelskiej-donald-tusk-przekroczyl-predkosc-o-57-kmh-w-obszarze-zabudowanym-i-stracil-prawo-jazdy-komentarze-w-sieci
Jaaazda xd
34
@FafitFCB rano to ja cwicze wstawanie z łóżka
0
@Woland10 Ze tobie jeszcze sie nie znudzilo
1
@GeneralXavi Celtic byłby oburzony Twoja tezą. xD
1
@Sulimo Mou to jako trener ma paskudny charakter po prostu, Klopp wydaje się takim pozytywnym wariatem
0
@Herato W dupe sobie można wsadzić te 17 kolejek skoro Leo zagrał w 5 i to jakieś ponad 300 minut.
0
Czyli co, teraz Messi silny mental bo przyczynił się do zwycięstwa PSG grającego w osłabieniu a Ronaldo psycha siada, bo kopie sie po czole kiedy drużynie nie idzie? Zmieniamy narracje panowie? :D
0
@Woland10 Dodaj juz meczu nie ogladalem, ale tak mowi ocena na sofascore ;p
8
@tomek8756 Niech sobie swoje żarcie nazywaja jak chca ale wciskanie kitu, ze to ETYCZNE NORMALNE i inne pierdolamento tylko po to zeby wpieprzyć się innym do talerza to rzyg totalny.
6
@_Specjalista Czyli jakby chłop zagrał w jednym meczu po 38 kolejkach to wypisałbyś, że ma 0 goli po 38 meczach? :D Tak łatwo wypaczyć te wasze śmieszne statystyki xD
3
@CLionelMessi zaraz @masq napisze jakis elaborat z czapy i okaze sie, ze jednak nie
2
Szkoda Aguero, miał sobie popykać piłeczke z swoim ziomeczkiem Messiem a ostateczni wyszło tak, że musi zakończyć karierę. Szkoda ale swoje wygrał, zapisał się na kartach PL i w ostatecznym rozrachunku miał bardzo udana karierę, teraz to nic tylko dużo zdrówka dla Kuna.
1
@tomek8756 nawet w grze o tron przecietnie
1
@eckov koks jest czarny, narkomanie
1
@tomek8756 Az mi sie legendarna retoryka pisowców przypomina, "a za PO to.."
0
@Pogba imo rockstar z take two narobili sobie wiecej gowna niz redzi z cyberkiem. Wycofanie oryginalnej trylogii i jej przywrócenie ale tylko na swoim launcherze, skąpstwo take two bo nawet licencji na muzykę (która w trylogii robi ogromna robote) nie odnowili, dziwny styl graficzny który nie każdemu spasuje (wiadomo, że przerobienie postaci na bardziej kreskówkowe to mniej roboty, niż całkowite odnowienie w normalnym stylu graficznym) i cyk za gry sprzed kilku generacji prawie 300 złotych. xD
To ja juz jednak wole cyberka
1
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/donald-tusk-zatrzymany-przez-drogowke-stracil-prawo-jazdy/fhp0mb0
no i chłop dał karmę dla tvp, teraz przez 3 miesiace wyborcy pisu beda sluchac jak to niemiecy pirat zapieprza na polskich drogach. xDD
btw. ponoc jechal w zabudowanym o 50km/h za szybko wiec chyba go popieprzyło.
0
https://www.eurogamer.pl/articles/2021-11-20-rockstar-naprawia-gta-trilogy-jest-pierwsza-aktualizacja
Niby Redzi mieli uczyć się od Rockstara a obecnie wychodzi, że to Rockstar uczy się od Redów. xDD
1
@prokofiew Ja na tej reklamie bfa jak debil szukalem "x" którego ostatecznie nigdzie nie było ;x
0
@Abominacja nie no, rozmieszczenie mam ogarniete ale jest to niewygodne.
0
@Omoziu no ta, ale da sie oszukac windowsa dzieki ds4 zeby widzial pada od sony wiec myslalem, ze ludzie ogarneli tez te cholerne ikony xD
0
@Abominacja przeklety xkloc ma monopol na pady przy windowsie ;x