marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cochise a było w ogóle wtedy głosowanie?
0
@Huck Włoch wybronił swojej reprezentacji Euro więc nic dziwnego
0
@Janas11224 ewidentnie jestesmy prześladowani, wpierw roksa teraz organizacje. Czas chyba wyjsc na ulice
3
@GeneralXavi A jak pojawiło się info, że Lexy też będzie miała kolaboracje z maczkiem to staśko siedzi cicho. xD Widocznie można sponsorować te mordercze korporacje ale tylko i wylacznie jezeli jestes przedstawicielem płci pięknej.
1
Tez macie wrażenie, że rywalizacja Leo z CR7 trochę wypaczyla 2 miejsce w złotej piłce? Przeciez to powinno być ogromne wyróżnienie a według dużej ilości typa to nie ma żadnego znaczenia
0
@BarcaInfo Za "podobno" nie karaja
0
@amanter No to jeszcze nagroda dla najlepszego pomocnika z podziałem na defensywnego i ofensywnego, obrońcy i bramkarza :v
0
@amanter bezsensu xd
16
@BarcaInfo gdyby poszli po rozum do głowy i przyznali zp za 2020 to jedyny kandydat to Lewy, zjadł i wydalił konkurencję
2
@DonMatteo901 Strimerzy robia hajs na ludziach, Tip and Donation robi hajs na strimerach. Krag zycia :D
3
@FCBparasiempre Ale o jakim wpisie mówisz?
2
@Recha_0684 kolega chyba w szoku, ze apteka szpitalna w tym przypadku to nie jego apteka obok zabki gdzie pracuja dwie starsze panie.
3
@Janiama Pomijany zupełnie jak nasz talent Puig. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
Ależ dzisiaj przepiękny dzionek. Data założenia naszego klubu, złota piłeczka i co najważniejsze 19 urodziny Goticzka 2, czas chyba walnąć jakaś sesję z naszym solenizantem. :D
5
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/p526x296/262346119_4582536121864452_776127423097481568_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=R9txNX_-qWIAX8rhWx1&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=32a259ba213c9127c195e4a9135dbc97&oe=61A9916A
A jednak Lewandowski! :D
3
Zupełnie jak w Polskim rządzie, oni wszyscy wyebane, razem pija wodeczke a ludzie nawzajem sie zjadaja o swoje racje polityczne. XD Po prostu taka nasza natura, niezaleznie od czynnika ktory sprawia, ze skacza sobie do gardel
1
@Kamilos84 To niezły patriotyzm. xDD
0
@Momals11 Polscy "dziennikarze" to nie ten poziom, żeby uszanować klasę rywala.
7
@Kgorecki2500 #Ekspert xDDD
0
@Mario96w kurła, a ja tam jakies 20 zlotych utopiłem w grzybki, co za bezsens. xD
0
@Sulimo Byku, Ty grasz w Shakes&Fidget, nie? Założyłem sobie ostatnio postać na jakimś speed serverze a tutaj cyk, wyłączyli go XD Straciłem postać definitywnie?
3
@Marcelinho99 Na pewno człowiek po zapaleniu nie jest bardziej szkodliwy społecznie niż po wypiciu kielonka za dużo.
A legalność jednego, przy jednoczesnym zakazaniu drugiego to już w ogóle wyższa szkoła jazdy.
1
@fortunate_son jak się baby nie bije, to jej wątroba gnije
19
@Essos polska nie gotowa, lepiej sie wodeczki napic i naklepac zonie
57
No jest wszystko w porządku, jest dobrze dobrze robią ,dobrze wszystko jest w porządku. Jest git pozdrawiam całą Barce, dobrych chłopaków i niech sie to trzyma. Dobry przekaz leci
0
@agrad0 Czyli ludzie którzy jedza w macu nie placa podatkow i skladek, tak? Jak Ty zachorujesz to oni nie beda sie "dokładać" do Twojego leczenia? Coz za potezna argumentacja.
2
@Gitarkafcb Bo hetero jak wyjdzie na ulice to nie dostanie kosy pod żebra za swoja orientacje.
0
@tomek8756 Oby to była prawda, trzymanie grajka z kosmiczna pensja na ktorym nie mozna polegac mija sie z celem
2
@Roxi Jak złota piłka się "skończy" to temat dopiero się zacznie. xD teraz to tylko rozgrzeweczka
1
@jakub1906 wstrząsające