0

@Cochise a było w ogóle wtedy głosowanie?

0

@Huck Włoch wybronił swojej reprezentacji Euro więc nic dziwnego

0

@Janas11224 ewidentnie jestesmy prześladowani, wpierw roksa teraz organizacje. Czas chyba wyjsc na ulice

3

@GeneralXavi A jak pojawiło się info, że Lexy też będzie miała kolaboracje z maczkiem to staśko siedzi cicho. xD Widocznie można sponsorować te mordercze korporacje ale tylko i wylacznie jezeli jestes przedstawicielem płci pięknej.

1

Tez macie wrażenie, że rywalizacja Leo z CR7 trochę wypaczyla 2 miejsce w złotej piłce? Przeciez to powinno być ogromne wyróżnienie a według dużej ilości typa to nie ma żadnego znaczenia

0

@BarcaInfo Za "podobno" nie karaja

0

@amanter No to jeszcze nagroda dla najlepszego pomocnika z podziałem na defensywnego i ofensywnego, obrońcy i bramkarza :v

0

@amanter bezsensu xd

16

@BarcaInfo gdyby poszli po rozum do głowy i przyznali zp za 2020 to jedyny kandydat to Lewy, zjadł i wydalił konkurencję

2

@DonMatteo901 Strimerzy robia hajs na ludziach, Tip and Donation robi hajs na strimerach. Krag zycia :D

3

@FCBparasiempre Ale o jakim wpisie mówisz?

2

@Recha_0684 kolega chyba w szoku, ze apteka szpitalna w tym przypadku to nie jego apteka obok zabki gdzie pracuja dwie starsze panie.

3

@Janiama Pomijany zupełnie jak nasz talent Puig. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

Ależ dzisiaj przepiękny dzionek. Data założenia naszego klubu, złota piłeczka i co najważniejsze 19 urodziny Goticzka 2, czas chyba walnąć jakaś sesję z naszym solenizantem. :D

3

Zupełnie jak w Polskim rządzie, oni wszyscy wyebane, razem pija wodeczke a ludzie nawzajem sie zjadaja o swoje racje polityczne. XD Po prostu taka nasza natura, niezaleznie od czynnika ktory sprawia, ze skacza sobie do gardel

1

@Kamilos84 To niezły patriotyzm. xDD

0

@Momals11 Polscy "dziennikarze" to nie ten poziom, żeby uszanować klasę rywala.

7

@Kgorecki2500 #Ekspert xDDD

0

@Mario96w kurła, a ja tam jakies 20 zlotych utopiłem w grzybki, co za bezsens. xD

0

@Sulimo Byku, Ty grasz w Shakes&Fidget, nie? Założyłem sobie ostatnio postać na jakimś speed serverze a tutaj cyk, wyłączyli go XD Straciłem postać definitywnie?

3

@Marcelinho99 Na pewno człowiek po zapaleniu nie jest bardziej szkodliwy społecznie niż po wypiciu kielonka za dużo.

A legalność jednego, przy jednoczesnym zakazaniu drugiego to już w ogóle wyższa szkoła jazdy.

1

@fortunate_son jak się baby nie bije, to jej wątroba gnije

19

@Essos polska nie gotowa, lepiej sie wodeczki napic i naklepac zonie

57

No jest wszystko w porządku, jest dobrze dobrze robią ,dobrze wszystko jest w porządku. Jest git pozdrawiam całą Barce, dobrych chłopaków i niech sie to trzyma. Dobry przekaz leci

0

@agrad0 Czyli ludzie którzy jedza w macu nie placa podatkow i skladek, tak? Jak Ty zachorujesz to oni nie beda sie "dokładać" do Twojego leczenia? Coz za potezna argumentacja.

2

@Gitarkafcb Bo hetero jak wyjdzie na ulice to nie dostanie kosy pod żebra za swoja orientacje.

0

@tomek8756 Oby to była prawda, trzymanie grajka z kosmiczna pensja na ktorym nie mozna polegac mija sie z celem

2

@Roxi Jak złota piłka się "skończy" to temat dopiero się zacznie. xD teraz to tylko rozgrzeweczka

1

@jakub1906 wstrząsające

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?