marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@4drian0 Oj, faktycznie, yebłem się. xD W sumie to szkoda, bo rtsa w świecie Warhammera bym przytulił, niestety trzeba się pogodzić z tym, że ten gatunek powolutki odchodzi do lamusa.
0
O matko boska, mam nadzieje ze ta czesc bedzie bardziej w duchu jedynki niz dwojki, brakuje takich rtsow.
0
@Alvarinho oczywiście, że tak. Nawet 2 razy
1
Rok temu dostaliśmy Cyberpunka... dla przypomnienia rok po premierze Wiedzmina 3 dostaliśmy przepiękne dopelnienie historii Geralta w postaci Krew i wino. Masakra
2
@FafitFCB Panie, od wczoraj wleciał Goticzek 2 z directx 11 i L’Hiver 2.0, to jest dopiero odświeżony klasyczek. :D
1
@macio_944 Szkoda, że tak późno. :c
6
O cholera, jaki klimat! :o Dawać mnie to już.
0
Ależ WW3 ma szansę zawojować na grobie BF'a. Ludzie mówią, że ta zamknięta beta jest bardziej dopracowana niż pełna wersja nowego Battlefielda. xD Chyba czas dać szanse naszej grze
110
Z naszej obecnej kadry to tylko Araujo godnie reprezentuje nasze barwy. Młodzików nie oceniam bo oni powinni być powoli wprowadzani do drużyny a nie świadczyć o naszej sile.
0
@darek60 Co to za porównanie xd
0
@Hartge Twoj awatar w tym przypadku wiele mówi
13
@Barca1922 I zabawne jak niektórzy mu się teraz odwdzięczają, wylewając na Messiego wiadro pomyj. :v
3
@LS Araujo może
1
@Sysia11 Oficjalnie wiedzieliśmy o tym od kilku lat. xD
1
@Marcelinho99 Przecież to Messi blokował potencjał naszych grajków. ;----D
5
@AmigoBlancos ESCANDALO
0
@gumaz Ocenianie zaburzeń psychicznych takimi czynnikami to głupota.
0
@DaPidejpi Co za łeb :D
1
@Djzordon Masz najbardziej nietrafiony nick w historii tego serwisu.
2
Ależ propsy dla Białasa za ten projekt. Nie dość, że rodzina Bonusa dostanie hajs to jeszcze dostajemy kozak traczki, a nie robione na odwal się. Sztos.
55
"Iago Aspas był o jedną żółtą kartkę od zawieszenia w lidze. W meczu przeciwko Valencii nabawił się kontuzji w trakcie zdobywania gola, więc w ramach cieszynki zdjął koszulkę i krótko potem zszedł z boiska."
To się nazywa big brain, panowie. xD
3
Nie kumam hejtu który spadł po tym wywiadzie na Lewego, przecież to Borek dostaje wylewu na punkcie ZP i zadawał tak durne pytania. Lewy po prostu szczerze odpowiadał. Obejrzyjcie sobie cały wywiad bo ta wypowiedź wyrwana z całości może zaburzać odbiór.
1
@against_modern_football Czyli moje ciało, mój wybór ale tylko przy wybranych szczepionkach? xD
4
I pierwszy sezon peaky blinders za mną, jeżeli ktoś jeszcze nie ogladal to gorąco polecam. Historia, postacie, charakteryzacja, muzyka i klimat to imo scisly top. Ciekawe jak będzie dalej
7
@against_modern_football Co sądzisz o obowiązkowych szczepieniach chociażby na gruźlice czy świnkę? Juz nie ma problemu?
2
@Coutinho007 to juz tylko wina naszego kochanego prezesa Bartomeu
3
@Vebrol Roznica jest taka, ze Klopp dostał pieniądze i mógł budować co i jak chciał.
U nas Xavi tego nie doświadczy.
0
I dobrze. Spiesza się z tymi powrotami, a potem zawodnik znowu wypada.
2
@JohnnyBarca to ten mbappe musi być kozak skoro solo wygrał drużynowe trofeum
0
@Woland10 Pewnie Kuman z Enrique to samo uważali o Pedrim w zeszłym sezonie.