0

@4drian0 Oj, faktycznie, yebłem się. xD W sumie to szkoda, bo rtsa w świecie Warhammera bym przytulił, niestety trzeba się pogodzić z tym, że ten gatunek powolutki odchodzi do lamusa.

0



O matko boska, mam nadzieje ze ta czesc bedzie bardziej w duchu jedynki niz dwojki, brakuje takich rtsow.

0

@Alvarinho oczywiście, że tak. Nawet 2 razy

1

Rok temu dostaliśmy Cyberpunka... dla przypomnienia rok po premierze Wiedzmina 3 dostaliśmy przepiękne dopelnienie historii Geralta w postaci Krew i wino. Masakra

2

@FafitFCB Panie, od wczoraj wleciał Goticzek 2 z directx 11 i L’Hiver 2.0, to jest dopiero odświeżony klasyczek. :D

1

@macio_944 Szkoda, że tak późno. :c

6



O cholera, jaki klimat! :o Dawać mnie to już.

0

Ależ WW3 ma szansę zawojować na grobie BF'a. Ludzie mówią, że ta zamknięta beta jest bardziej dopracowana niż pełna wersja nowego Battlefielda. xD Chyba czas dać szanse naszej grze

110

Z naszej obecnej kadry to tylko Araujo godnie reprezentuje nasze barwy. Młodzików nie oceniam bo oni powinni być powoli wprowadzani do drużyny a nie świadczyć o naszej sile.

0

@darek60 Co to za porównanie xd

0

@Hartge Twoj awatar w tym przypadku wiele mówi

13

@Barca1922 I zabawne jak niektórzy mu się teraz odwdzięczają, wylewając na Messiego wiadro pomyj. :v

3

@LS Araujo może

1

@Sysia11 Oficjalnie wiedzieliśmy o tym od kilku lat. xD

1

@Marcelinho99 Przecież to Messi blokował potencjał naszych grajków. ;----D

5

@AmigoBlancos ESCANDALO

0

@gumaz Ocenianie zaburzeń psychicznych takimi czynnikami to głupota.

0

@DaPidejpi Co za łeb :D

1

@Djzordon Masz najbardziej nietrafiony nick w historii tego serwisu.

2



Ależ propsy dla Białasa za ten projekt. Nie dość, że rodzina Bonusa dostanie hajs to jeszcze dostajemy kozak traczki, a nie robione na odwal się. Sztos.

55

"Iago Aspas był o jedną żółtą kartkę od zawieszenia w lidze. W meczu przeciwko Valencii nabawił się kontuzji w trakcie zdobywania gola, więc w ramach cieszynki zdjął koszulkę i krótko potem zszedł z boiska."

To się nazywa big brain, panowie. xD

3

Nie kumam hejtu który spadł po tym wywiadzie na Lewego, przecież to Borek dostaje wylewu na punkcie ZP i zadawał tak durne pytania. Lewy po prostu szczerze odpowiadał. Obejrzyjcie sobie cały wywiad bo ta wypowiedź wyrwana z całości może zaburzać odbiór.




1

@against_modern_football Czyli moje ciało, mój wybór ale tylko przy wybranych szczepionkach? xD

4

I pierwszy sezon peaky blinders za mną, jeżeli ktoś jeszcze nie ogladal to gorąco polecam. Historia, postacie, charakteryzacja, muzyka i klimat to imo scisly top. Ciekawe jak będzie dalej

7

@against_modern_football Co sądzisz o obowiązkowych szczepieniach chociażby na gruźlice czy świnkę? Juz nie ma problemu?

2

@Coutinho007 to juz tylko wina naszego kochanego prezesa Bartomeu

3

@Vebrol Roznica jest taka, ze Klopp dostał pieniądze i mógł budować co i jak chciał.

U nas Xavi tego nie doświadczy.

0

I dobrze. Spiesza się z tymi powrotami, a potem zawodnik znowu wypada.

2

@JohnnyBarca to ten mbappe musi być kozak skoro solo wygrał drużynowe trofeum

0

@Woland10 Pewnie Kuman z Enrique to samo uważali o Pedrim w zeszłym sezonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?