0

Nie wytrzymałem i odpaliłem sobie Kroniki Myrtany - juz po fabularnym intrze widać, że ten mod spokojnie mógłby być pełnoprawnym dlc od twórców

3

@Burgund Ich prezes śmiało może rywalizować z Bartomeu o tytuł "najmądrzejszego" prezesa w historii, a szkoda bo zawsze lubiłem Valencie.

1

@El dominatore Ja cały przyszły tydzień mam urlop więc akurat żeby ograć. Fani Goticzka nazywają Kroniki Gothicem 2.5, więc zapowiada się mega przygoda. :D

3

O cholera, Miłogost Reczek nie żyje..

1

@LS Weganie są najgorsi. Zjadają jedzenie mojemu jedzeniu.

0



Ubisoft wchodzi na naprawdę dziwne ścieżki z swoją gra xD

I maja dodać kolejne dlc do najnowszej części za jedynie 170 ziko :x

0

Tutaj może tylko Woland zwyciężyć

5

@Kgorecki2500 Zawsze według własnego sumienia.

3

2 miesiące z hakiem do Ligi mistrzów a tu już według bambowiczów niektórzy odpadają, jacyś faworyci. xD
No nieźle fruwacie.

0

@Cvzx No teraz tak ale co z tego jak lm dopiero za jakies 2 miesiace i wszystko może się zmienić?

0

@Piorun No pierwsze to ten Ramos musiałby wyjść na boisko, co jest bardzo wątpliwe. :D

9

@Cvzx a żebyś się nie zdziwił

0

@DarkShen No, zachowując proporcje to również w Barcelonie takie rzeczy. ;v

0

@DaPidejpi kolejne obietnice bez pokrycia. ;(

0

@AlexDark00 Problem w tym, że nie wznoszą żadnych pucharów.

0

@Aristocrate_7 Dziwi mnie trochę podejście niektórych do Onany, chlop przez rok nie grał w piłkę a tutaj ma być zbawieniem za Niemca.

3



Ogólnie jak lubię Stanowskiego tak czasami walnie na szybko jakąś głupotę, bez żadnej weryfikacji i daje się idealnie złomować. XDD

0

@HERORICH2 Elementy multiplayer =/= tryb multi. Pewnie skończy się na jakiś statystykach i tabelach, o ile w o ogóle to wejdze w życie

4

@Bernard777 Tyle juz czasu po złotej piłce a tutaj dalej takie posty xDDD

1

@deyna2018 Troche idiotyczna argumentacja. Messi i Ronaldo juz obniżyli loty wiec logika, ze powoli ktoś może wbijać za nich do topu a co do tego ma Maradona, który już ponad rok nie żyje to totalnie nie wiem

25

Top transfer jak na nasze warunki

3

@Joe_Pesci Wiadomo od dawna, że duza część tych promocji to zwykła ściema

0

@4drian0 Oj, faktycznie, yebłem się. xD W sumie to szkoda, bo rtsa w świecie Warhammera bym przytulił, niestety trzeba się pogodzić z tym, że ten gatunek powolutki odchodzi do lamusa.

0



O matko boska, mam nadzieje ze ta czesc bedzie bardziej w duchu jedynki niz dwojki, brakuje takich rtsow.

0

@Alvarinho oczywiście, że tak. Nawet 2 razy

1

Rok temu dostaliśmy Cyberpunka... dla przypomnienia rok po premierze Wiedzmina 3 dostaliśmy przepiękne dopelnienie historii Geralta w postaci Krew i wino. Masakra

2

@FafitFCB Panie, od wczoraj wleciał Goticzek 2 z directx 11 i L’Hiver 2.0, to jest dopiero odświeżony klasyczek. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?