marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie wytrzymałem i odpaliłem sobie Kroniki Myrtany - juz po fabularnym intrze widać, że ten mod spokojnie mógłby być pełnoprawnym dlc od twórców
0
@Jackazz https://www.moddb.com/mods/the-chronicles-of-myrtana/downloads
pobierałeś stąd?
3
@Burgund Ich prezes śmiało może rywalizować z Bartomeu o tytuł "najmądrzejszego" prezesa w historii, a szkoda bo zawsze lubiłem Valencie.
1
@El dominatore Ja cały przyszły tydzień mam urlop więc akurat żeby ograć. Fani Goticzka nazywają Kroniki Gothicem 2.5, więc zapowiada się mega przygoda. :D
1
https://www.gry-online.pl/newsroom/kroniki-myrtany-pobrane-juz-ponad-100-tys-razy-tworcy-dziekuja-ni/z320f92
O kurła, robi wrażenie.
3
O cholera, Miłogost Reczek nie żyje..
1
@LS Weganie są najgorsi. Zjadają jedzenie mojemu jedzeniu.
0
Ubisoft wchodzi na naprawdę dziwne ścieżki z swoją gra xD
I maja dodać kolejne dlc do najnowszej części za jedynie 170 ziko :x
0
Tutaj może tylko Woland zwyciężyć
5
@Kgorecki2500 Zawsze według własnego sumienia.
3
2 miesiące z hakiem do Ligi mistrzów a tu już według bambowiczów niektórzy odpadają, jacyś faworyci. xD
No nieźle fruwacie.
0
@Cvzx No teraz tak ale co z tego jak lm dopiero za jakies 2 miesiace i wszystko może się zmienić?
0
@Piorun No pierwsze to ten Ramos musiałby wyjść na boisko, co jest bardzo wątpliwe. :D
9
@Cvzx a żebyś się nie zdziwił
0
@DarkShen No, zachowując proporcje to również w Barcelonie takie rzeczy. ;v
0
@DaPidejpi kolejne obietnice bez pokrycia. ;(
20
https://scontent.fpoz6-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/265336627_879051299426719_7703318830667235339_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=UyHP54D13csAX8ivcE1&_nc_ht=scontent.fpoz6-1.fna&oh=156da4f72fd9371be4f35a1af4b4afcf&oe=61BBBE5F
I tak to już u nas jest.
0
@AlexDark00 Problem w tym, że nie wznoszą żadnych pucharów.
0
@Aristocrate_7 Dziwi mnie trochę podejście niektórych do Onany, chlop przez rok nie grał w piłkę a tutaj ma być zbawieniem za Niemca.
3
Ogólnie jak lubię Stanowskiego tak czasami walnie na szybko jakąś głupotę, bez żadnej weryfikacji i daje się idealnie złomować. XDD
0
@HERORICH2 Elementy multiplayer =/= tryb multi. Pewnie skończy się na jakiś statystykach i tabelach, o ile w o ogóle to wejdze w życie
4
@Bernard777 Tyle juz czasu po złotej piłce a tutaj dalej takie posty xDDD
1
@deyna2018 Troche idiotyczna argumentacja. Messi i Ronaldo juz obniżyli loty wiec logika, ze powoli ktoś może wbijać za nich do topu a co do tego ma Maradona, który już ponad rok nie żyje to totalnie nie wiem
25
Top transfer jak na nasze warunki
3
@Joe_Pesci Wiadomo od dawna, że duza część tych promocji to zwykła ściema
0
@4drian0 Oj, faktycznie, yebłem się. xD W sumie to szkoda, bo rtsa w świecie Warhammera bym przytulił, niestety trzeba się pogodzić z tym, że ten gatunek powolutki odchodzi do lamusa.
0
O matko boska, mam nadzieje ze ta czesc bedzie bardziej w duchu jedynki niz dwojki, brakuje takich rtsow.
0
@Alvarinho oczywiście, że tak. Nawet 2 razy
1
Rok temu dostaliśmy Cyberpunka... dla przypomnienia rok po premierze Wiedzmina 3 dostaliśmy przepiękne dopelnienie historii Geralta w postaci Krew i wino. Masakra
2
@FafitFCB Panie, od wczoraj wleciał Goticzek 2 z directx 11 i L’Hiver 2.0, to jest dopiero odświeżony klasyczek. :D