0

@pt9 wy oczekujecie polskiej gry o tron, adaptacji wiedzmina czy czego w końcu, bo się pogubiłem xd

2

@deyna2018 patrząc na swobodę scenarzystów w swoich głupotach to nie

1

@Transu96 w tej sytuacji to chyba nachapany. :v

5

https://x.com/KacikPopkultury/status/1470923942709719041

Ciekawe ile Netflix ostatecznie płaci Sapkowskiemu za to, że robią "adaptację" jego książek bo gry, które są dużo wierniejsze książkowemu Geraltowi Sapek orał jak ostatniego śmiecia. xD

0

@Dalhi Też prawda, te sygnały dźwiękowe byłyby bardzo przydatne dla totalnych laików. :V

8

O japierdu, ale jestem dzbanem. XDDD czyściłem pc i potem mi obraz zdechł, nie było połączenia. Pół dnia siedziałem i kombinowałem co spieprzyłem, solidne poszukiwania rozwiązania w internecie... i wiecie co się okazało? Źle podpiąłem kości ramu. XDD

Wstyd jak uj, jak przeszedłem na peceta to wychodzi, że całe życie byłem team konsolki. ;p

0

@Rewolucja123 Skopiowałeś to od BI, który nieumiejętnie próbował coś przetłumaczyć z angielskiego tt? Xx

1

@PIWOSZ89 takimi meczami nawiązuje się do walki o ligę mistrzów w przyszłym sezonie.

0

@Rust_Cohle No właśnie kurla, człowiek chce se przynerdzic

0

Moordy, pc przestał mi wysyłać obraz do monitora? Ktos coś? Wszystko działa sprawnie, tylko sygnału nie ma

2

Dobra, 2 sezon wieśka za mną i w sumie, jeżeli ktoś do tego podejdzie jak do luźnej, bardzo luźnej adaptacji to nawet może być. xD

Ale dużo lepiej byłoby gdyby scenarzyści nie bawili się w swoje pierdolamento i wiernie odwzorowali sagę bo jest po prostu kilka półek wyżej.

0



chłop króciutko z wami jedzie, niewdzięczni wy

0

@FC1899Barca Ta ścieżka dźwiękowa to zawsze srogi cringe.

1

@Mns21 za darmo

1

@PanZagadka Jeszcze jak. :(

1



Kolejny serial w uniwersum Wiedźmina od Netflixa!

Oj, coraz bardziej żałuje że HBO nie zainwestowało w naszego Wieśka, moglibyśmy mieć naszą Gre o Tron (tylko oby z lepszym zakończeniem) bo netflix tak średnio umie w takie rzeczy. xD

1

@MesQueUnClub96 Tak nasi piłkarze będą podróżować jeżeli postanowią jeszcze bardziej ograniczyć budzet na podróże. xD

23

https://x.com/exchsein/status/1471815974668099586


Mata imponuje nie tylko liczbami jakie wykręca, ale też zachowaniem. Propsy!

2

Dowództwo Operacyjne potwierdza dezercję żołnierza. Przedostał się na Białoruś, a następnie "zaczął szkalować polski mundur". W związku ze zdarzeniem, minister obrony podjął decyzję o odwołaniu przełożonych dezertera, dowódcę baterii, dowódcę plutonu oraz dowódcę 2. dywizjonu w Węgorzewie.

I juz oficjalnie. XDDDD

2

@Emhyr Gdybyśmy dalej żyli naszym DNA to wciąż bylibyśmy z ścisłego topu.

2

@MESSIah16 Ponoć kara śmierci ostatecznie wychodzi ostatecznie drożej niż utrzymywanie kogoś przez całe życie, ale na ile to prawdziwe to nie wiem.

Tak czy siak przestępcy, przynajmniej Ci najgorsi powinni zapieprzać na swoje utrzymanie.

11

@Pawel13sz Koeman za takie słowa zostałby zjedzony.

0

Ło matko, ale Eskel został skrzywdzony w netflixowym wiedźminie. Strasznie marna ta obsada. xD

5

@Chaoss Obejrzałem na razie pierwszy odcinek i co mogli to poprawili po prostu budżetem. Reszta dalej na przeciętnym poziomie i tutaj raczej nic się nie zmieni.

27

A sama prowizja w postaci legendarnego kaktusa.

9

"Na polsko-białoruskiej granicy zaginął żołnierz, co zostało już potwierdzone przez polskie wojsko. Białorusini twierdzą, że żołnierz przeszedł na stronę białoruską i poprosił o azyl, telewizja państwowa robi z nim wywiad.

Polskie władze potwierdzają zaginięcie i piszą o trwających czynnościach wyjaśniających. Wkrótce ma się ukazać komunikat MON. Według szefa MON - żołnierz, który zaginął miał problemy z prawem i złożył wypowiedzenie z wojska, tym samym nigdy nie powinien zostać skierowany do działań na granicę. Minister Błaszczak zażądał wyjaśnień, kto za to odpowiada." - Kikś

Wzorowa organizacja. xDD

2

@Medium Jak już tak wypominasz te statystyki to warto wspomnieć o gęstości zaludnienia ( 22,2 osób na km2 vs 123 osoby/km2) ale to już trochę nie trafia w Twoją narracje. :p

Oczywiście sam uważam, że duża część obostrzeń to bzdura.

10

@Songo91 a nasz budżet czerwone ;v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?