marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Stoiczkow Rok zaliczyl kozacki ale taka wpadka nie powinna mieć miejsca na oficjalnych stronach klubu
0
@Transu96 Jak ktoś sobie zacnie ogarnia grę to może z nich korzystać praktycznie do zdechnięcia Fify. :x
0
Oj, pograłem chwilę w futa i przypomniałem sobie dlaczego wypieprzyłem ten tryb z swojego życia. Duet Varane i Kimpembe nie jest na moje nerwy.
0
@tomek8756 Tomek, nie podrywaj.
6
@Dzemix111 Jak ja byłem cały czas przekonany, że on baby nie ma. xDD
3
@Nhyz Barszcz, reszta świątecznych potraw to nie moja bajka
1
@Encore Za stary już jestem na takie eskapady.
4
@Agonus Jarek nie tylko wygląda jak szef totalny, ale nim jest.
15
Wyciekły oficjalne życzenia świąteczne Jarka. :v
3
@Sau_Ron Tomb Raider.
7
@Sau_Ron Bede gral w gre.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Ubi co wyprawia z swoją kultowym Assassynem to przechodzi czasami ludzkie pojęcie, teraz jakiś crossover Valhalla + Odyssey. . Infinity w ogóle ma być jakimś skakaniem po różnych erach... szkoda, przytuliłby człowiek takiego tradycyjnego assassyna.
1
@Rust_Cohle Chłop się nie pierdzieli w tańcu xD
0
@jacobFCB Rękawiczki zimowe. :v
0
@BombowiecKrawczyk Abstrakcyjne porównanie El Clasico i jego potencjalnego wyniku do meczu Realu z Legia
8
@Encore Jednak Lewy nad Suarezem może się obronić spokojnie. Wiadomo, że w prime Suarez>>>Lewy, ale Polak dłużej pozostaje w optymalnej formie.
1
I temu wole szejki z Manchesteru
0
@PenaldinhoGaucho Jak widocznie utrzymywanie się 15 lat na topie nie było mu potrzebne do szczęścia.
4
@PenaldinhoGaucho Prawdziwy autorytet to Ronaldinho który zapisał się w historii piłki nożnej, jednocześnie niczego sobie nie odmawiając. :v
2
@Przemek2323 Gdybyś hibernował cały rok i budził się tylko na sylwestra też w jej wieku zachowałbyś taki wygląd, to nie żaden photoshop czy operacje plastyczne. :v
2
@pyra92 Desta i tym bardziej Roberto taki Vini tym bardziej robił jak chce. ^^
0
@bartekvisca Na pewno nie dla fanów starego Fallouta. Najlepszym trójwymiarowym Falloutem wciąż zostaje Fallout New Vegas którego nawet nie robiła ciocia Bet a Obsidian. :v
2
@Pogba Tutaj żadne argumenty w sumie nie pomogą. :v
2
Jeżeli ktoś się rozczarował nowym Battlefieldem i szuka FPSa w fajnych, militarnych klimatach to polecam polskie World War 3. Obecnie gra jest w fazie beta, ale już ma lepszą optymalizację niż Battlefield, przyjemny feeling strzelania. Gra przy słabej premierze Battlefielda ma świetną okazję żeby ukąsić kawałek tortu na rynku o ile nie zeżre jej agresywny model wydawniczy.
2
@Pogba Wow, 34 latek po przejściu do innej ligi nie wykręca od razu kosmicznych liczb (warto wspomnieć, że sporo nie grał przed rozpoczęciem sezonu) a i tak jest wyróżniającą się postacią w ofensywie PSG.
1
@Pogba Chyba tylko najwięksi przeciwnicy Messiego będą mu wypominać za kilka lat jego emeryturę w Paryżu. xD
10
@amanter Czyli znowu ciągnął PSG za uszy ale obrywa mu się, że niby mentalu czy tam liczb nie ma. xD To juz chyba problem bycia na samym szczycie od tylu lat.
1
@dmcteam tutaj pewnie wszyscy co mogą, w końcu to nasz klub.
0
@Worny Motywacja wynikajaca z transferu do nowego klubu i zapewne odgryzienia się tym co w niego wątpili juz pewnie wygasła więc wrocil Luis z końcowego etapu w Barcelonie... tylko starszy