marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Jakchcesz A i oczywiście ogrywam na PC. Konsole już dawno odpuściłem, jednak nie ma to jak gryzoń i klawiatura. xD
3
Dobra, po pierwszych 2 godzinach w Dark Souls 3 zginąłem tylko jakieś 15 razy. Całkiem nieźle jak na totalnego laika gatunku. XD
0
@clyde @Jakchcesz @Croocers Już widzę pierwsze lenistwo twórców, czemu gra wyświetla mi ikony od xboxowego pada i jak to cholerstwo zmienić? XD
1
Dobra, Dark Souls 3 pobrane. Mam nadzieję, że moja słabiutka cierpliwość nie powie DOŚĆ w pewnym momencie. xD
5
@Cou7_ley Jedyne wiarygodne info to takie, które ma przed sobą OFICJALNIE. Reszta to dziennikarskie kręcenie karuzeli. :v
0
@Barca445 Szejk który może mieć praktycznie każdego wybuli takie pieniądze na konkretnego grajka, który więcej bywa w szpitalu niż na boisku? W sumie gdybym srał pieniędzmi to też bym go kupił, ot tak - bo mogę. :V
0
Nie no, wymagania agentów Dembele to musi być fejk, przecież nie ma idioty który dałby mu taka kwote w zadnym innym klubie.
2
@Comentateiro Podziwiam ludzi którym chce się jeszcze to tłumaczyć.
1
@daniel32778 Ja
1
@norbi77 No własnie też się obawiam o swoją cierpliwość, ale trzeba być dobrej myśli. xD
0
@norbi77 @DarkShen Więc najnowsza część najbardziej przystępna. :p Dzięki, czas zmierzyć się z moim największym koszmarem na kupce wstydu. xD
0
Panowie, trza się przemóc. Dawajta mi tutaj najłatwiejszą/najbardziej przystępną część Dark Souls.
0
@Pawel13sz Panowie, mamy tutaj hakera bonzo.
1
@MesQueUnClub96 wstawiaj śmieszne memy, one zawsze dostaną trochę herbów. :v
3
@norbi77 Z tego co zauważyłem po odświeżeniu wszystko wraca do normy. Czasami po kilkukrotnym odświeżeniu precyzując.
6
@norbi77 Moderacja chyba podchodzi luźniej do strony niż niektórzy użytkownicy, tego to bym się nie spodziewał. :D
0
@kulek22 juz od dawna wiadomo, ze licznik jest krecony niczym w passacie somsiada
1
@ElKamil Książę półkrwi, insygnia śmierci. Mroczne i dużo dojrzalsze przedstawienie tego zacnego uniwersum. Chociaż pierwsze części też miały swój urok.
7
https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/p526x296/270296733_4832371853452026_5155132611646745172_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=7PrdRB45a20AX8iO7U9&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&oh=00_AT87IuGyRYsxmfePCrkqrsfZGyF_li-5KFLOpvRGdTgVsQ&oe=61CF9628
I tak to już jest w te smutne, robocze poniedziałki. xDD
2
@amanter Casemiro mógłby się z Twoja teza delikatnie pokłócić.
0
@barcelonaLM Mou kiedyś też zaliczył 2 miejsce w lidze, zwykły wypadek przy pracy. :v
33
Widzę, że Ronaldo dzisiaj pokazał swój mental zwycięzcy, prawda @masq? :p
0
@Cadafaz Największy świr, nie twardziel. :p
1
@Pawel13sz moim zdaniem
2
@abram3k Również zapomniał co to flow, zdarza się każdemu. :v
2
Najlepszy raper w 2022 będzie wyjaśniał jakiś łaków.
4
I koniec urlopu, oficjalnie ogłaszam poświąteczną depresje.
3
@DSDaniels politycy od lat dymaja 40 milionow polakow i naród jeszcze chetnie na nich glosuje, a tutaj chlop co poczuj pieniadz ma obrywac ;v
6
XDDDD
0
@Roobo Gdyby poziom sportowy chociaż w połowie odzwierciedlał z jakim przywiązaniem i honorem niektórzy gledza o piłce nożnej to kazde ojro czy mundial sa nasze