1

@Jakchcesz A i oczywiście ogrywam na PC. Konsole już dawno odpuściłem, jednak nie ma to jak gryzoń i klawiatura. xD

3

Dobra, po pierwszych 2 godzinach w Dark Souls 3 zginąłem tylko jakieś 15 razy. Całkiem nieźle jak na totalnego laika gatunku. XD

0

@clyde @Jakchcesz @Croocers Już widzę pierwsze lenistwo twórców, czemu gra wyświetla mi ikony od xboxowego pada i jak to cholerstwo zmienić? XD

1

Dobra, Dark Souls 3 pobrane. Mam nadzieję, że moja słabiutka cierpliwość nie powie DOŚĆ w pewnym momencie. xD

5

@Cou7_ley Jedyne wiarygodne info to takie, które ma przed sobą OFICJALNIE. Reszta to dziennikarskie kręcenie karuzeli. :v

0

@Barca445 Szejk który może mieć praktycznie każdego wybuli takie pieniądze na konkretnego grajka, który więcej bywa w szpitalu niż na boisku? W sumie gdybym srał pieniędzmi to też bym go kupił, ot tak - bo mogę. :V

0

Nie no, wymagania agentów Dembele to musi być fejk, przecież nie ma idioty który dałby mu taka kwote w zadnym innym klubie.

2

@Comentateiro Podziwiam ludzi którym chce się jeszcze to tłumaczyć.

1

1

@norbi77 No własnie też się obawiam o swoją cierpliwość, ale trzeba być dobrej myśli. xD

0

@norbi77 @DarkShen Więc najnowsza część najbardziej przystępna. :p Dzięki, czas zmierzyć się z moim największym koszmarem na kupce wstydu. xD

0

Panowie, trza się przemóc. Dawajta mi tutaj najłatwiejszą/najbardziej przystępną część Dark Souls.

0

@Pawel13sz Panowie, mamy tutaj hakera bonzo.

1

@MesQueUnClub96 wstawiaj śmieszne memy, one zawsze dostaną trochę herbów. :v

3

@norbi77 Z tego co zauważyłem po odświeżeniu wszystko wraca do normy. Czasami po kilkukrotnym odświeżeniu precyzując.

6

@norbi77 Moderacja chyba podchodzi luźniej do strony niż niektórzy użytkownicy, tego to bym się nie spodziewał. :D

0

@kulek22 juz od dawna wiadomo, ze licznik jest krecony niczym w passacie somsiada

1

@ElKamil Książę półkrwi, insygnia śmierci. Mroczne i dużo dojrzalsze przedstawienie tego zacnego uniwersum. Chociaż pierwsze części też miały swój urok.

2

@amanter Casemiro mógłby się z Twoja teza delikatnie pokłócić.

0

@barcelonaLM Mou kiedyś też zaliczył 2 miejsce w lidze, zwykły wypadek przy pracy. :v

33

Widzę, że Ronaldo dzisiaj pokazał swój mental zwycięzcy, prawda @masq? :p

0

@Cadafaz Największy świr, nie twardziel. :p

1

@Pawel13sz moim zdaniem

2

@abram3k Również zapomniał co to flow, zdarza się każdemu. :v

2



Najlepszy raper w 2022 będzie wyjaśniał jakiś łaków.

4

I koniec urlopu, oficjalnie ogłaszam poświąteczną depresje.

3

@DSDaniels politycy od lat dymaja 40 milionow polakow i naród jeszcze chetnie na nich glosuje, a tutaj chlop co poczuj pieniadz ma obrywac ;v

6



XDDDD

0

@Roobo Gdyby poziom sportowy chociaż w połowie odzwierciedlał z jakim przywiązaniem i honorem niektórzy gledza o piłce nożnej to kazde ojro czy mundial sa nasze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?