3

@maroon Każdy dzień jest dobry jeżeli chodzi o yebanie ludzi związanych z polityka. Szczególnie, że sami się o to prosza

4

@Comentateiro Warto było, niczego nie żałuje.

5

https://mobile.twitter.com/KurskiPL/status/1474367837594660864

Kuuuurski... ciekawe, ze mial w dupie tajemnicę lekarska kiedy TVP publikowało wyniki chociażby Lempart :v

6

Święta, święta i po świętach a leb peka, ze nie wiem xD

3

@MesQueUnClub96 A więc jednak nasz Dodi ma pannicę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

33

@Gosciuu stepujaca kuzynka

2

@PIWOSZ89 to się nie dziel? :v

0

@stone80 8 gwiazd

0

@Mixtape W ramach ciekawostki wspomnę, że ksiądz tak kłapał ozorem że Diecezja Bydgoska odcina się od niego i zamierza wyciągnąć kroki dyscyplinarne. :v

3

@Rewolucja123 Pewnie De Jong

2

@Emhyr Gdyby to było takie proste to Bayern zakontraktował by sobie jakiegoś jaśka za minimalna krajowa :v

2

No i klasycznie w tym pięknym dniu warto sobie przypomnieć najlepszą kolędę jaka powstała. :v

193

No i teraz w pełni możemy się nazywać ekspertami, jesteśmy poinformowani praktycznie tak samo jak szatnia. xDD

0

Media kreują Xaviego na jakiegoś giga chada, mówi piłkarzom, że mają zostać i Ci chcą zostać. xD

0

@Kubix93 W tym tempie zaraz ich w toalecie znajdziesz. ;p

4

@DonAndresFCB Ewentualnie zaczniemy tradycję umoralniania innych. Nie wiem co gorsze.

1

@Rust_Cohle Nie za duże wymagania?

1

Ciekawe czy nasza moderacja/administracja załatwi nam w tegoroczne święta czapki Mikołaja. :D

1

@CLionelMessi Naszych piłkarzy wozi Michał, szczególnie teraz kiedy tniemy koszty.

8

https://www.wprost.pl/kraj/10581499/onet-jacek-kurski-mial-koronawirusa-mimo-to-prezes-tvp-polecial-do-paryza.html

Ja się totalnie nie dziwie, ze ludzie maja w dupach tego wirusa jak przedstawiciel reżimówki również tam trzyma wirusa.

1

1

@domisiek114 nie ma sposobu, tylko czas.

U jednych wracał po dwóch tygodniach u drugich po dwóch miesiącach, nie ma reguły co do czasu wiec się nie przeraz kiedy przez dłuższy czas nie wróci

0

@Stoiczkow Rok zaliczyl kozacki ale taka wpadka nie powinna mieć miejsca na oficjalnych stronach klubu

0

@Transu96 Jak ktoś sobie zacnie ogarnia grę to może z nich korzystać praktycznie do zdechnięcia Fify. :x

0

Oj, pograłem chwilę w futa i przypomniałem sobie dlaczego wypieprzyłem ten tryb z swojego życia. Duet Varane i Kimpembe nie jest na moje nerwy.

0

@tomek8756 Tomek, nie podrywaj.

6

@Dzemix111 Jak ja byłem cały czas przekonany, że on baby nie ma. xDD

3

@Nhyz Barszcz, reszta świątecznych potraw to nie moja bajka

1

@Encore Za stary już jestem na takie eskapady.

4

@Agonus Jarek nie tylko wygląda jak szef totalny, ale nim jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?