marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@maroon Każdy dzień jest dobry jeżeli chodzi o yebanie ludzi związanych z polityka. Szczególnie, że sami się o to prosza
4
@Comentateiro Warto było, niczego nie żałuje.
5
https://mobile.twitter.com/KurskiPL/status/1474367837594660864
Kuuuurski... ciekawe, ze mial w dupie tajemnicę lekarska kiedy TVP publikowało wyniki chociażby Lempart :v
6
Święta, święta i po świętach a leb peka, ze nie wiem xD
3
@MesQueUnClub96 A więc jednak nasz Dodi ma pannicę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
33
@Gosciuu stepujaca kuzynka
2
@PIWOSZ89 to się nie dziel? :v
0
@stone80 8 gwiazd
0
@Mixtape W ramach ciekawostki wspomnę, że ksiądz tak kłapał ozorem że Diecezja Bydgoska odcina się od niego i zamierza wyciągnąć kroki dyscyplinarne. :v
3
@Rewolucja123 Pewnie De Jong
2
@Emhyr Gdyby to było takie proste to Bayern zakontraktował by sobie jakiegoś jaśka za minimalna krajowa :v
2
No i klasycznie w tym pięknym dniu warto sobie przypomnieć najlepszą kolędę jaka powstała. :v
193
No i teraz w pełni możemy się nazywać ekspertami, jesteśmy poinformowani praktycznie tak samo jak szatnia. xDD
0
Media kreują Xaviego na jakiegoś giga chada, mówi piłkarzom, że mają zostać i Ci chcą zostać. xD
0
@Kubix93 W tym tempie zaraz ich w toalecie znajdziesz. ;p
4
@DonAndresFCB Ewentualnie zaczniemy tradycję umoralniania innych. Nie wiem co gorsze.
1
@Rust_Cohle Nie za duże wymagania?
1
Ciekawe czy nasza moderacja/administracja załatwi nam w tegoroczne święta czapki Mikołaja. :D
1
@CLionelMessi Naszych piłkarzy wozi Michał, szczególnie teraz kiedy tniemy koszty.
8
https://www.wprost.pl/kraj/10581499/onet-jacek-kurski-mial-koronawirusa-mimo-to-prezes-tvp-polecial-do-paryza.html
Ja się totalnie nie dziwie, ze ludzie maja w dupach tego wirusa jak przedstawiciel reżimówki również tam trzyma wirusa.
1
Czas walnąć świątecznego klasyka
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQQMSgLshBHKcqHe041yaP-T53pzwwCEaL4NQriIHK8PgMhUDVB3NTYxTNk5Wo4qHM-7ow&usqp=CAU
Wesołych świąt towarzysze! :D
1
@domisiek114 nie ma sposobu, tylko czas.
U jednych wracał po dwóch tygodniach u drugich po dwóch miesiącach, nie ma reguły co do czasu wiec się nie przeraz kiedy przez dłuższy czas nie wróci
0
@Stoiczkow Rok zaliczyl kozacki ale taka wpadka nie powinna mieć miejsca na oficjalnych stronach klubu
0
@Transu96 Jak ktoś sobie zacnie ogarnia grę to może z nich korzystać praktycznie do zdechnięcia Fify. :x
0
Oj, pograłem chwilę w futa i przypomniałem sobie dlaczego wypieprzyłem ten tryb z swojego życia. Duet Varane i Kimpembe nie jest na moje nerwy.
0
@tomek8756 Tomek, nie podrywaj.
6
@Dzemix111 Jak ja byłem cały czas przekonany, że on baby nie ma. xDD
3
@Nhyz Barszcz, reszta świątecznych potraw to nie moja bajka
1
@Encore Za stary już jestem na takie eskapady.
4
@Agonus Jarek nie tylko wygląda jak szef totalny, ale nim jest.