9

Kurde, teraz po każdym potknieciu Leo trzeba się spodziewać minimum kilku komentarzy hejtujacych od @masq, a To się hejterek zrobił :p

3

@masq czemu mnie nie dziwi, ze taki komentarz padł akurat od Ciebie xd

18

Moriba nie lubi tego

1

@norbi77 Jak Ci się 3 spodobała to 4 również powinna imo

2

@Woland10 czyli tyle wystarczy? Stać w polu karnym i patrzeć jak się piłeczka odbija do bramki?

Barcelono, proszę mi kontrakt zaoferować

0

@norbi77 Jeżeli lubisz gry akcji z delikatna nutka rpg to moge nawet polecic. Jeżeli oczekujesz legendarnego fallouta 2 czy new vegas w lepszej oprawie graficznej to stanowczo odradzam, gra jest pod większością względów mocno przeciętna

1

@Ronmes La Rambla to inna liga, nie ma nawet porównania.

4

https://x.com/oocTTnastolatki/status/1435867435324821505/photo/1

TT to najlepsza platforma w internetach, istna kopalnia złota.

4

@Momals11 jeśli pójdziesz z Messim na plecach to zszokujesz raczej wszystkich xd

17

https://x.com/AmpFutbolPolska/status/1439275549143310347

Widać ile to dla chłopaków znaczy, ogromny szacunek dla Hiszpanów. :/

5

@busquets5 Nie no, chciej zatrudnić fachowca i rzuć nazwiskiem Xaviego, który zarabia sobie pieniądze w katarze, bez żadnego doświadczenia w europejskiej trenerce. XDDD


1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@NaFazieHitman No tutaj nawet nie ma mowy, ze mu sie nie nalezy. Taki kontrakt i tyle, umowy sie respektuje

0

@abram3k a co pokazał?

0

https://www.ppe.pl/news/161467/gta-5-na-ps5-i-xsxs-zmierzy-sie-z-cenzura-fani-obawiaja-sie-najgorszego-i-mowia-o-downgraded-edition.html

XDDD Nie dość, ze chca graczom wcisnąć kolejny raz odgrzewanego kotleta to dodatkowo zapowiada się ocenzurowany kotlet.

0

@dmcteam Czyli to Bayern zweryfikuje LM.

1

@Gaunter Niekoniecznie sezonowców, wtf xD
Ja tez na insta mam nasrane klubów, którym nie kibicuje

0

@Janas11224 o cholera, 2014 vibe

3

Inaki Williams rozegra dziś DWUSETNY mecz z rzędu w La Liga.



200 meczów. Z rzędu. Po raz ostatni nie wyszedł na boisko w kwietniu 2016 roku.


Dembuś, weź jakieś lekcje u kolegi.

3

0

@patry295 Moja wolność jest lepsza niż Twoja.

2

@macio_944 To prawda, artysta jest nawet ciekawym ale z charakteru wydaje sie tak paskudnym człowiekiem, ze nawet jego twórczość zaczyna brzydnąć człowiekowi.

2

https://nowemedium.pl/rozrywka/muzyka/sobel-obrazil-sie-na-swoich-fanow-po-20-minutach-przerwal-koncert-w-ostrodzie/

Czy ten typ zagrał chociaż jeden koncert bez jakiś krzywych akcji? Teraz opluł fanów, którzy wybulili swój niekiedy ciężko zarobiony(od rodziców) hajs na wejściówkę xD Chłopak zniknie szybciej niż się pojawił imo

9

@masq a wiec zabierzmy całej grupie wykonującej zawód podwyżki, bo JEDNA jednostka miała problem z wykonaniem działania matematycznego. ;v

1

@Pogba -Podziękuj boxdelowi
-to ty podziękuj białasowi
-ale ty masz ból dupy, hur dur

i tyle w temacie, borek to najwiekszy pozer, populista i top 1 odklejonych typow na polskiej scenie.

0

@Pogba gdyby mati wtrąciłby się w ten konflikt to kazdego z 2115 wyjasni, nie ta liga

3

Bedoes co wczoraj za pajecerke odstawił XD mam nadzieje, ze Fifi znowu go wyjaśni, bo jak widać chłopakowi trzeba co kilka lat przypominać miejsce w szeregu.

9

@Emhyr A co Rio obchodzi co Ronaldo wyczynia w reprezentacji? ;v

6

@Woland10 O kurła, nowe wcielenie Rewolucji

0

@Kettger No obecnie fajnie to wygląda na papierze i w sumie to tyle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?