marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
https://venturebeat.com/2021/09/03/mass-effect-5-unreal/amp/
Świetna informacja dla fanów ME.
17
@tomek8756 XDD Pisiory nie mają żadnego wstydu.
0
@Sulej Bo nie wstaje rano
0
@Criss18Barca Otóż nie tym razem, panie korwinie
4
@sergio5 niczym jakas brazylijska telenowela xd
9
@Criss18Barca Kto jest Twoim TOP 10? Imo do takiej dyszki obecnie się zalicza.
10
https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/241339312_4443114739044408_5603351031792739185_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=drDk5InfpjYAX_u0YGt&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&oh=a5b7ddf440b0357e2153e8807c14cf12&oe=613797F3
Kozidrak wypowiedziała się o swojej jeździe po alkoholu.
I ciekawostka, Beacie na testach wyszło, ze jest chlorem. :v
0
@LeoMessiah nie wiem, ale osobiście nie widzi mi się stracenie 2 lat życia
11
@Joe_Pesci jasne, ze tak. Wciaz mnie to dziwi, ze na sklepowych polkach mozna kupic wodeczke, a za zielone beda Cie prawnie pietnowac
2
@Joe_Pesci A to my ich oddaliśmy za darmo? xD
1
@clyde Cóż za polonistyczne złomowanko :v
0
@paweldunajecfcb Nawet przyjemny akcyjniak, ale nic ambitnego to nie jest. Przyjemnie sie ogląda
3
@Fenyx Skąd takie wnioski? :p
po prostu nie zabija sie kury która znosi złote jajka, a taka kura jest uniwersum wiedzmina, cyberek pewnie tez bedzie rozwijany ;p
0
@Gwyn Ojejku, straszne rzeczy ;p
1
@marcin000019 ty to szukaj gdzieś na reżimówce
1
@LeoMessiah wiecie gdzie obejrzeć 2 odcinek 5 sezonu domu z papieru????
0
@CuleNaZawsze1899 Zwierzątka lubię, bo są miłe puszyste i super
Inne z kolei to są przepyszne z ketchupem
0
@dembabejlen Gol to gol, skoro załadowanie na pustaka z 3 metrów jest takie proste to czemu nikt inny nie ma 70 goli w reprezentacji?
0
@l0Messini poczekaj aż przyjdzie mecz z bardziej wymagającym przeciwnikiem
1
@clyde Dla Temerii zrobię wszystko :p
6
https://zapodaj.net/images/5c84f6920f6d2.jpg
Nie no, w takiej butelce to nawet by harnas smakował xD
3
@amanter ojciec moriby ekscytowal się zerami na koncie, ojciec fatiego koszulka syna z 10. Jest różnica:v
0
@MaTt_BarcaFan No nic, chlopak dostanie szanse i zobaczymy co z niego będzie.
15
@MaTt_BarcaFan Dziwne, zeby 17 latek cos pokazywał w seniorskiej piłce. xD
1
@viscajasiek come to gdziekolwiek i przestań mi limit płac prześladować
3
https://swiatwyscigow.pl/f1/f1-wypowiedzi/18176-raeikkoenen-moje-cele-nie-zmienily-sie-poniewaz-ich-nie-mam
I tak trzeba żyć panowie :v
9
@Peszko07 O nie, należymy do wspólnoty i trzeba spełniać jakieś określone warunki, skandal. xDD Główne zarzuty z tego co wiem to sądownictwo i media i jeżeli mam być szczery to tylko pisiory doprowadziły do takiej sytuacji, nikt więcej
2
@FCMichalo odszedł i już strzela
0
@Bobo25 Benzemy tam nie widzę
Ale z drugiej strony jeszcze całkiem niedawno to samo bym powiedział o Messim czy Ramosie, wiec
16
"Mieszkam w Polsce częściowo, jeżdżę dużo po Europie, nie róbmy z tego problemu. Piłkarze w Ekstraklasie? Mogą się rozwinąć, ale na razie to nie poziom kadry"~ Paulo Sousa.
Szefuncio wyjaśnia naszych kopaczy