1

17

@tomek8756 XDD Pisiory nie mają żadnego wstydu.

0

@Sulej Bo nie wstaje rano

0

@Criss18Barca Otóż nie tym razem, panie korwinie

4

@sergio5 niczym jakas brazylijska telenowela xd

9

@Criss18Barca Kto jest Twoim TOP 10? Imo do takiej dyszki obecnie się zalicza.

0

@LeoMessiah nie wiem, ale osobiście nie widzi mi się stracenie 2 lat życia

11

@Joe_Pesci jasne, ze tak. Wciaz mnie to dziwi, ze na sklepowych polkach mozna kupic wodeczke, a za zielone beda Cie prawnie pietnowac

2

@Joe_Pesci A to my ich oddaliśmy za darmo? xD

1

@clyde Cóż za polonistyczne złomowanko :v

0

@paweldunajecfcb Nawet przyjemny akcyjniak, ale nic ambitnego to nie jest. Przyjemnie sie ogląda

3

@Fenyx Skąd takie wnioski? :p

po prostu nie zabija sie kury która znosi złote jajka, a taka kura jest uniwersum wiedzmina, cyberek pewnie tez bedzie rozwijany ;p

0

@Gwyn Ojejku, straszne rzeczy ;p

1

@marcin000019 ty to szukaj gdzieś na reżimówce

1

@LeoMessiah wiecie gdzie obejrzeć 2 odcinek 5 sezonu domu z papieru????

0

@CuleNaZawsze1899 Zwierzątka lubię, bo są miłe puszyste i super
Inne z kolei to są przepyszne z ketchupem

0

@dembabejlen Gol to gol, skoro załadowanie na pustaka z 3 metrów jest takie proste to czemu nikt inny nie ma 70 goli w reprezentacji?

0

@l0Messini poczekaj aż przyjdzie mecz z bardziej wymagającym przeciwnikiem

1

@clyde Dla Temerii zrobię wszystko :p

6

https://zapodaj.net/images/5c84f6920f6d2.jpg

Nie no, w takiej butelce to nawet by harnas smakował xD

3

@amanter ojciec moriby ekscytowal się zerami na koncie, ojciec fatiego koszulka syna z 10. Jest różnica:v

0

@MaTt_BarcaFan No nic, chlopak dostanie szanse i zobaczymy co z niego będzie.

15

@MaTt_BarcaFan Dziwne, zeby 17 latek cos pokazywał w seniorskiej piłce. xD

1

@viscajasiek come to gdziekolwiek i przestań mi limit płac prześladować

9

@Peszko07 O nie, należymy do wspólnoty i trzeba spełniać jakieś określone warunki, skandal. xDD Główne zarzuty z tego co wiem to sądownictwo i media i jeżeli mam być szczery to tylko pisiory doprowadziły do takiej sytuacji, nikt więcej

2

@FCMichalo odszedł i już strzela

0

@Bobo25 Benzemy tam nie widzę

Ale z drugiej strony jeszcze całkiem niedawno to samo bym powiedział o Messim czy Ramosie, wiec

16

"Mieszkam w Polsce częściowo, jeżdżę dużo po Europie, nie róbmy z tego problemu. Piłkarze w Ekstraklasie? Mogą się rozwinąć, ale na razie to nie poziom kadry"~ Paulo Sousa.

Szefuncio wyjaśnia naszych kopaczy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?