marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
@Zielu2001 gdzie byłeś kiedy casemiro dostawał swoje wylewy i nie dostawał za nie kartek? :p
65
Ale bawi mnie bol tylniej części ciała białych o zbyt duza agresje Gaviego na boisku. Ziomeczki chyba zapomnieli, że wciąż gra u nich najbardziej chroniony zawodnik na świecie Casemiro a o brutalności Pepe czy Ramosa to szkoda wspominać bo pewnie nie pamiętają takich grajków :p
1
https://www.gry-online.pl/newsroom/battlefield-2042-tworcy-cheatow-porzucaja-wsparcie-gry/zd211c6
Dice kreatywnie podeszło do walki z oszustami xDD
7
w sumie nie zdziwiłoby mnie to xD
0
@MesQueUnClub_87 no dostałem termin na 10 lutego a doktor mi wczoraj na tej karcie napisał, że kontrola w poradni chirurgii ma być za 5-7 dni.
to są dwie różne rzeczy czy ki pies?
0
Dobra kurła bo się już gubić w tym wszystkim zaczynam. Dostałem skierowanie do poradni chirurgii urazowo-ortopedycznej w trybie pilnym i pójdę tam dopiero 10 lutego, a kontrolę mam mieć za 5-7 dni
To kto zrobi kontrolę sw. mikołaj? :p
0
@DonAndres*8 to był żart. :v
0
@koziar wladca pierscieni to akurat marny wyznacznik, niewiele trzeba zeby go przebic
0
jak działa to cholerne e-skierowanie? xD moge to jakos przez neta ogarnąc jak dostalem na pismie czy nie bardzo
0
@Janas11224 jakieś 25-30h na każdą część, chyba że maksujesz
andromedy nie polecam, wynudziła mnie po jakiś 20h xD
1
@Janas11224 ogrywaj jak najszybciej, najlepsza trylogia gier
0
@Coutinho007 i Vini wydaje sie bardziej przywiazany do Realu niz Ney do Barcy
0
@Rust_Cohle kurła jakie tutaj dobre duszyczki przebywają
1
@Deviler czyli 20 lat kopania sie po czole bez zadnych perspektyw.
chociaz tutaj nawet selekcjoner nie pomoze, dopoki nie przebudowujemy calego systemu
0
@czosnekfcb a jeszcze pod koniec jego przygody większość tutaj go wypychała z klubu i przeklinała jego wrzutki, piękne czasy xd
0
@Kondziubarca Czasami mnie zastanawia skąd ludzie potrafią tak durne wnioski wyciągnąć. :v
0
@Gappeq Za te wariactwa nie można obwiniać tylko szejka. My też w desperackiej pogoni za następstwem Neymara czy Iniesty sporo namieszaliśmy na rynku za co wciąż ponosimy konsekwencje. xDD
2
@IronSanHybrid Trzymam kciuki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@Djzordon podziwiam optymizm bo na obecna chwile jedyny wiatrak jaki moze byc to show Viniego
11
Stanowski się doigrał. xDD
1
@Momals11 jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniążki.
0
@anxted co ma tabela do meczu w superpucharze Hiszpanii? xD
1
https://www.donald.pl/artykuly/r3pVRUVg/jacek-kurski-radosnie-zapowiada-nowa-wspaniala-hale-tvp-za-150-mln-i-cyka-sobie-fotki-jak-wbija-lopate
Za pieniądze podatników baluj :v
0
@Kacper1432 bo ich wyborcy są niepełnoletni xD a potem dorastają, wiec konfa idzie w zapomniane ale lajk zostaje:v
0
@WaFenPrG https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11172397#comment-11172397
Tutaj masz link do dyskusji z której czerpałem inspiracje pisząc mój komentarz, bo widzę że nie chce Ci się całej dyskusji czytać. :P
7
I tak to się żyje na tym Twitterze. :v
3
@derlysy1979 A potem powiedzą, że to wina wszystkich wokół, ze ludzie się od nich odwracają. Najbardziej zepsuta organizacja
2
Mestre z rigczem, jeden z wielu czynników który sprawił, że nowy BF (a także wiele innych gier) jest po prostu wykastrowanych z swojego charakteru.
Ogólnie DICE to mem, wystarczyłoby delikatnie odświeżyć formułę znaną z BF4 i praktycznie cała społeczność byłaby zadowolona to Ci zaczęli kombinować tak naprawdę uj wie po co
4
@tomek8756 kolega, a raczej jego komentarz przejdzie do legend tej strony. :v
70
@Chaoss pracuj normalnie tak jak zawsze, żyj ciut skromniej, jak coś jest drogie to po prostu tego nie kupuj i tyle. :v