15

@Zielu2001 gdzie byłeś kiedy casemiro dostawał swoje wylewy i nie dostawał za nie kartek? :p

65

Ale bawi mnie bol tylniej części ciała białych o zbyt duza agresje Gaviego na boisku. Ziomeczki chyba zapomnieli, że wciąż gra u nich najbardziej chroniony zawodnik na świecie Casemiro a o brutalności Pepe czy Ramosa to szkoda wspominać bo pewnie nie pamiętają takich grajków :p

1

7



w sumie nie zdziwiłoby mnie to xD

0

@MesQueUnClub_87 no dostałem termin na 10 lutego a doktor mi wczoraj na tej karcie napisał, że kontrola w poradni chirurgii ma być za 5-7 dni.

to są dwie różne rzeczy czy ki pies?

0

Dobra kurła bo się już gubić w tym wszystkim zaczynam. Dostałem skierowanie do poradni chirurgii urazowo-ortopedycznej w trybie pilnym i pójdę tam dopiero 10 lutego, a kontrolę mam mieć za 5-7 dni

To kto zrobi kontrolę sw. mikołaj? :p

0

@DonAndres*8 to był żart. :v

0

@koziar wladca pierscieni to akurat marny wyznacznik, niewiele trzeba zeby go przebic

0

jak działa to cholerne e-skierowanie? xD moge to jakos przez neta ogarnąc jak dostalem na pismie czy nie bardzo

0

@Janas11224 jakieś 25-30h na każdą część, chyba że maksujesz

andromedy nie polecam, wynudziła mnie po jakiś 20h xD

1

@Janas11224 ogrywaj jak najszybciej, najlepsza trylogia gier

0

@Coutinho007 i Vini wydaje sie bardziej przywiazany do Realu niz Ney do Barcy

0

@Rust_Cohle kurła jakie tutaj dobre duszyczki przebywają

1

@Deviler czyli 20 lat kopania sie po czole bez zadnych perspektyw.

chociaz tutaj nawet selekcjoner nie pomoze, dopoki nie przebudowujemy calego systemu

0

@czosnekfcb a jeszcze pod koniec jego przygody większość tutaj go wypychała z klubu i przeklinała jego wrzutki, piękne czasy xd

0

@Kondziubarca Czasami mnie zastanawia skąd ludzie potrafią tak durne wnioski wyciągnąć. :v

0

@Gappeq Za te wariactwa nie można obwiniać tylko szejka. My też w desperackiej pogoni za następstwem Neymara czy Iniesty sporo namieszaliśmy na rynku za co wciąż ponosimy konsekwencje. xDD

2

@IronSanHybrid Trzymam kciuki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@Djzordon podziwiam optymizm bo na obecna chwile jedyny wiatrak jaki moze byc to show Viniego

11



Stanowski się doigrał. xDD

1

@Momals11 jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniążki.

0

@anxted co ma tabela do meczu w superpucharze Hiszpanii? xD

0

@Kacper1432 bo ich wyborcy są niepełnoletni xD a potem dorastają, wiec konfa idzie w zapomniane ale lajk zostaje:v

0

@WaFenPrG https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11172397#comment-11172397

Tutaj masz link do dyskusji z której czerpałem inspiracje pisząc mój komentarz, bo widzę że nie chce Ci się całej dyskusji czytać. :P

7



I tak to się żyje na tym Twitterze. :v

3

@derlysy1979 A potem powiedzą, że to wina wszystkich wokół, ze ludzie się od nich odwracają. Najbardziej zepsuta organizacja

2



Mestre z rigczem, jeden z wielu czynników który sprawił, że nowy BF (a także wiele innych gier) jest po prostu wykastrowanych z swojego charakteru.

Ogólnie DICE to mem, wystarczyłoby delikatnie odświeżyć formułę znaną z BF4 i praktycznie cała społeczność byłaby zadowolona to Ci zaczęli kombinować tak naprawdę uj wie po co

4

@tomek8756 kolega, a raczej jego komentarz przejdzie do legend tej strony. :v

70

@Chaoss pracuj normalnie tak jak zawsze, żyj ciut skromniej, jak coś jest drogie to po prostu tego nie kupuj i tyle. :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?