0

@analitykTaktyki chlop nawet okresu przygotowawczego nie mial i musi grac przeciętniakami, pilkarze którzy z palcem w nosie mieliby podstawę ciągle łapią kontuzje, dodatkowo dziadki ciągle muszą grać bo nie ma żadnej sensownej alternatywy. Wypierdol sobie do tej drużyny Pepa czy Jurgena i tez chuja ugrają

2



o cholera XDDDD

0

@Bunk420 przeciez sam o tym mowi

0

@Momals11 skad takie info?

2

@koksik2700 Znajac pisowców to poleci Martyniuk czy inny Weekend xd

no i nawet spoko, niech sobie leca ale jakiś śmieszny próg 80% nie wyglada tak fajnie

0



co to w ogóle za pomysł? xD

1

@Pawel13sz Antek juz kameruje cala sytuacje.

0

@masq Nie, nie odpowiem bo uczestniczenie w konwersacji w której występujesz i pojawia się słowo Messi mija się z celem. Zostanę przy offtopie. :D

13

@masq W sumie wczoraj pisaliśmy o powrocie nauczyciela, a ktoś podobny jest cały czas wśród nas - przynajmniej w skali bycia upierdliwym. xd

"Grunt, że sami w głębi siebie wiecie, że mam rację."

i dodatkowo medium, co czyta innym w głowach xdd

0

@macio_944 po wiedzminie i tak wszystkie dialogi w grach jakies marne sie wydaja ;p

1

Czyli 135 milionów za placka na poziomie średniaka. Pozbyć się i zapomnieć

0

Nie sądziłem, że zaczynając gre w Anno największy problem będę miał z ziemniakami i alkoholem. Sami pijacy :x

3

@Encore Putin to sobie z tych sankcji zrobi papier toaletowy

1

@MasonStorm Tak jak do powrotu Neymara? :v

5

@JimMorrisonFCB Mam wrażenie, ze gdyby dzisiejsza kadre United trenował Ferguson to dopiero wybuchłaby afera w mediach

17



Bardzo delikatni piłkarze w tym United. xDD

41

Wódeczka walona, baba idealna xd

2

Beezy dlaczego? XDDD


26



ale złomuja borka xDDD

0

Mam nadzieję, że Microsoft ogarnie Blizzarda bo z jednej z fajniejszych firm stali się memem xd

1

@Dzemix111 wszystkie

7



I znowu ludzie musieli wziąć sprawy w własne łapy przy tym skretyniałym (nie)rządzie .

2

@masq caly świat to nie garstka ludzi odklejonych od rzeczywistości którzy bija piane o messiego, szczatkowo analizuja kazdy wywiad i porównują je do siebie, cały świat to ma to w uju xd

10

@masq Jest i on xDD

4

Wniosek po tych wszystkich nagrodach jest jeden.

Kto by nie wygrał, to komuś pęknie dupa.

0

@Pawel13sz gol na "pustaka" liczy się za pól cz ki uj?

1

@DaPidejpi no co ty, silny mental mu na to nie pozwoli

1

w sumie jeden pies czy Umtiti ma kontuzje czy tez nie, chlop i tak nie gra a pensje bedzie pobieral

1

i burza doszła również do mnie, nieźle :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?