marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@analitykTaktyki chlop nawet okresu przygotowawczego nie mial i musi grac przeciętniakami, pilkarze którzy z palcem w nosie mieliby podstawę ciągle łapią kontuzje, dodatkowo dziadki ciągle muszą grać bo nie ma żadnej sensownej alternatywy. Wypierdol sobie do tej drużyny Pepa czy Jurgena i tez chuja ugrają
2
o cholera XDDDD
0
@Bunk420 przeciez sam o tym mowi
0
@Momals11 skad takie info?
2
@koksik2700 Znajac pisowców to poleci Martyniuk czy inny Weekend xd
no i nawet spoko, niech sobie leca ale jakiś śmieszny próg 80% nie wyglada tak fajnie
0
co to w ogóle za pomysł? xD
1
@Pawel13sz Antek juz kameruje cala sytuacje.
0
@masq Nie, nie odpowiem bo uczestniczenie w konwersacji w której występujesz i pojawia się słowo Messi mija się z celem. Zostanę przy offtopie. :D
13
@masq W sumie wczoraj pisaliśmy o powrocie nauczyciela, a ktoś podobny jest cały czas wśród nas - przynajmniej w skali bycia upierdliwym. xd
"Grunt, że sami w głębi siebie wiecie, że mam rację."
i dodatkowo medium, co czyta innym w głowach xdd
0
@macio_944 po wiedzminie i tak wszystkie dialogi w grach jakies marne sie wydaja ;p
1
Czyli 135 milionów za placka na poziomie średniaka. Pozbyć się i zapomnieć
0
Nie sądziłem, że zaczynając gre w Anno największy problem będę miał z ziemniakami i alkoholem. Sami pijacy :x
3
@Encore Putin to sobie z tych sankcji zrobi papier toaletowy
1
@MasonStorm Tak jak do powrotu Neymara? :v
5
@JimMorrisonFCB Mam wrażenie, ze gdyby dzisiejsza kadre United trenował Ferguson to dopiero wybuchłaby afera w mediach
17
Bardzo delikatni piłkarze w tym United. xDD
41
Wódeczka walona, baba idealna xd
5
https://www.donald.pl/artykuly/BHShVg2f/czechy-antyszczepionkowa-gwiazda-specjalnie-sie-zarazila-zeby-byc-ozdrowiencem-ale-umarla
Wyższa logika xD
2
Beezy dlaczego? XDDD
26
ale złomuja borka xDDD
0
Mam nadzieję, że Microsoft ogarnie Blizzarda bo z jednej z fajniejszych firm stali się memem xd
1
@Dzemix111 wszystkie
7
I znowu ludzie musieli wziąć sprawy w własne łapy przy tym skretyniałym (nie)rządzie .
2
@masq caly świat to nie garstka ludzi odklejonych od rzeczywistości którzy bija piane o messiego, szczatkowo analizuja kazdy wywiad i porównują je do siebie, cały świat to ma to w uju xd
10
@masq Jest i on xDD
4
Wniosek po tych wszystkich nagrodach jest jeden.
Kto by nie wygrał, to komuś pęknie dupa.
0
@Pawel13sz gol na "pustaka" liczy się za pól cz ki uj?
1
@DaPidejpi no co ty, silny mental mu na to nie pozwoli
1
w sumie jeden pies czy Umtiti ma kontuzje czy tez nie, chlop i tak nie gra a pensje bedzie pobieral
1
i burza doszła również do mnie, nieźle :p