0

@Matheo123 zwolnij bo się wypalisz. Niby więcej pieniędzy ale co z tego jak Ci zdrowie siadzie?

0

@sonek zależy, na normalu spokojnie ogarniesz gre. Potem nawet z gniazdami prsemiencow nie powinno być problemu. EQ tam leci jak szalone ale o najlepsze oręże warto zadbać

0

@koziar Nie oglądałem nic związanego z DL2 odkąd podłapał mnie hype. :p

0

@Messibestplayerintheworld Na obecną chwilę lepiej

2

Dobra, po 6h w DL2 jestem w stanie wyciągnąć wstępne wnioski. Po pierwsze nie oczekujcie super dialogów, narracji i fabuły, bo to tylko mily dodatek do rozgrywki, która jest wyborna. System wytrzymałości czasami zmusza gracza do rozplanowania trasy, zatrzymania się na kilka sekund i przeanalizowania sytuacji co jest imo wspaniala zmiana bo nie wystarczy tylko trzymać spacji+w żeby wejść a automatyczny sprint (tak, na Ciebie patrzę Assassynie :x)

Jak ktoś gral w DL1 to zapewne pamieta noce gdzie pole do grania było malutkie przez przemiencow. Dl2 lepiej balansuje ten etap rozgrywki, noce są bardziej przystępne chociaż wciąż mogą być sporym wyzwaniem. Imo kolejna zmiana na plus bo nie wyobrażam sobie żeby został system nocy funkcjonowal przy tylu nocnych aktywnościach które możemy robić w 2. Jak komuś spodobała się 1 to nawet się nie zastanawiać i brać się za 2, wincyj, lepiej i jeszcze bardziej krwawo. :D

2

@Image Jak grales w 1 i Ci się podobało to dwojka powinna jeszcze bardziej, praktycznie to samo tylko więcej, lepiej i kapkę "inaczej" (co nie znaczy, że gorzej)

Na razie tylko 4h w grze, ale bawię się świetnie

9



Jeszcze gdzieś Geralt powinien zza kanapy zerkać. :D

3

@tomek8756 xD PiS dostarcza marketing wyłożony jak na tacy

3

@Cwaniak4 żeby mi się ścięgna zrosły

@Kwiatek67 No nie wiem, oni tam wszystko na żywca robią. xD na początku trochę za mocno mi się wbil to babka z zabiegowego wziela te ich nożyczki wielkie i na żywca go trochę wyciągała xD trza będzie walnąć jakas setke bo to się nie da

2

Kurla, za tydzień mam mieć już wyciąganego druta z palucha. Chyba im się tam posram w tym zabiegowym z bólu. XD

2

@Commandement Tutaj tyle ekspertów od medycyny, że wszyscy to wiedza :v

3

@LloretDeMar porażka Realu zawsze będzie cieszyć

1

@PatrychoO Nie wiem, ale od 23 wisi komunikat, że mniej więcej za godzinę będzie można grać. :x

0

Pół godziny po premierze DL2 Steam dalej nie ogarnia, że gra miała już premierę. xDD

0

użytkownicy sztima jak zwykle oszukiwani przy premierze gier ;x

8

@nabial Gdyby ktoś mnie zapytał kto jest większym dzbanem, Bartomeu czy Lim to miałbym spory problem z odpowiedzeniem.

0

@cchesterr43 a księża przypadkiem nie mieli chodzić?

1

@tomek8756 No tak, czego spodziewać się po tych dzbanach jak nie najtańszego modulatora dostępnego dla każdego, lecą po taniości. ;p

0

@BoreekxD mi już czeka na odpalenie :D

3

@Popitek12 Heavy Rain i Beyond Two Souls. Jeszcze przygodówki od telltale ale tam wybory to iluzja, chociaz na pojedyncze przejscie ok

0

@Draks[FCB] no właśnie teraz widzę, że Ty nie masz takiej opcji. Cholera, nie wiem co mogło się popsuć

0

@Draks[FCB] w sensie żeby znajomi byli? musisz chyba połączyć apke z fb

1

@MesQueUnClub96 Możemy, jeszcze jak!

0

@Ls0811 a nie ma chłop racji?

19



Widzę, że dyplomacja zagraniczna Pisu jak zwykle na najwyższym poziomie.


0

@MESSIah16 Admini z jakim luzem? To tak się da? :D

0

@Ghotti Uwielbiane przez Ciebie Days Gone miało "tylko" 71 punkcików na Meta, czyżby kierując się tymi recenzjami nadeszło Twoje Top1 gier o zombie? :P

Błędy do ogarnięcia, powtarzająca się zawartość poboczna to klasyk wśród otwartych światów, dla fabuły w DL się nie gra. Jak się ma mechanika wyborów do poruszania się i walki to nie wiem, zagram to ocenie.

Ogólnie czuje, ze DL2 to będzie casus belli z DL1. Umiarkowano-pozytywne przyjęcie wśród recenzentów, a gracze znowu wykręcą ponad 90% pozytywnych recenzji na sztimie i społeczność będzie się kupę lat bawić w grze

0

Jupitery już grają w DL2. :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?