marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Jakchcesz Przecież tak się najlepiej ocenia. :|
9
@Rewolucja123 Dembele od którego Twoim zdaniem więcej wychodzi ma 1 bramkę w tym sezonie i dwie asysty (tyle samo co Traore) a ma kilkaset minut więcej. Co tu się wyrabia. xDD
4
Oj tam, przy takich emocjach jak się trochę zagotował to i tak delikatnie zagotował.
1
https://x.com/ArliBro/status/1493243293462933507
Nie powiem, taką walentynkę mógłbym dostać. :D
1
@Rust_Cohle No, niestety w palcu. :v Chyba niestety, może tak ma być. xD
0
Chamy mi druta wyciągnęli z palca i znowu mi fikuśnie końcówka opada, oddajcie mi kolegę. :|
1
@tomek8756 Obrzydliwi ludzie.
6
@busquets5 Nie, nawet gdybym chciał to nie potrafię kibicować Realowi.
0
@LS Naprawiali grę :D Mi z tym naprawianiem bardziej chodzi o zawartość, bo teraz to bieda sandbox od ubisoftu z lepsza fabuła jest.
0
@bartekvisca No właśnie to miałem na myśli, bo dotychczasowe paatche niewiele u mnie zmienily. :v
0
Jutro o 15 Redzi stream robią. Czyżby zaczal się proces naprawy Cyberka?
2
@JANEK777 Czyli kazda matka ktora zmarła przy porodzie będzie dowodem na brak Boga?
6
Jako iż dzisiaj piękne swieto to pozwoliłem sobie opytolic dużego kebsa na ostrym, pozdrawiam zakochanych i kebabozercow
Mam nadzieję, że po walentynkach nie będzie was piekł tylek jak mnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@svensonFCB kazde swieto to swego rodzaju komercja i marketing. :p
0
@Emhyr to jest właśnie ten polski mental
1
@BART97 taktyki niczym w grach Paradoxu xD
2
@DarkShen a to współczuję
0
Panowie jak coś mam około 500h w battlefield 4, uratuje was
0
@Commandement Ja tam nie rozumiem sensu wojny w ogóle, jedyna granicą jaka ma znaczenie to ta ok. 10km w górę gdzie kończy się tlen. :|
3
@ProMILs Przecież to tylko kpina z Czarnka, który stwierdził że komisja w.s Pegasusa jest totalnie niepotrzebna bo w dzisiejszych czasach ciągle jesteśmy śledzeni a jako argument walnął, że po oglądaniu butów w internecie potem kilka dni mamy reklamy spersonalizowane.
16
bombel jakiś głupkowaty, nie rozumie. :v
0
@RobiS A to nawet nie wiedziałem
0
@RobiS A oshee to nie jest przypadkiem izotonik? :P
1
@AnnaMarianna Chłop po prostu znalazł kolejny łatwy sposób na zarobek. xD
0
Nie dostałem druta z palca na pamiątkę: :(
0
@xSZYMONOx z bólem serca Gavi
1
@ShawnC następnym razem wbijamy się do karetki, będziemy mieli pierwszeństwo. Chociaż z tym też różnie bywa. xD
0
@Corr 6 godzin na sorze to niestyty standard
Ostatnio jak byłem to miałem dodatkowy pech bo jak po kilku godzinach udało mi się dostać, zrobili mi rtg. Juz miało być fik mik do domku, a tutaj lekarz zrobił sobie przerwę. :| dopiero przed północą mnie wypuścili
1
@Rust_Cohle najgorszy gaz na świecie, do teraz go czuje
6
@Rust_Cohle Sorry tato, juz nie będę Ci żubra podpierał