4

@Pewex xD kolega co sie odkleja

2

@PatrychoO a konkretnie za brak włoskiego dubbingu, wersje kinowa maja

4

@_Adek_02_ pilnowanie ubrań

4

@10SzymonBarca10 ekspert sie wypowiedzial, prosze sie rozejsc

23



Uniwersum wyborczej wydaje się coraz ciekawsze. xDD

0

@ElKamil Maja go krytykowac za dobry mecz?

16

@OsamaDembele Szkoda, że Arek złapał tyle poważnych kontuzji w karierze, zapewne teraz mielibyśmy top napastnika.

0

Zasłużenie, jak widać nawet weteranowi czasami może prąd odciąć. xD

12

@Sulimo Przeczytałem tylko Twoj post i już nawet wiedziałem kto ja zaczal xD Messi swoim odejściem zrobil koledze jakas ryse na psychice, innej opcji nie widzę

4

@FafitFCB Boże, te białe koszulki. :x

1

Dobra, to ja się przyznam. Włączyłem mecz dopiero na 2 połowę, sorry chłopaki

1

@T^L ciesz się meczem a nie przeżywasz pilkarza którego juz z nami nawet nie ma

2

Alves jest najpiękniejszy. :D

2

Ależ Alba bombę zasadził na bramkę Oblaka. Szczerze? to jeden z ostatnich piłkarzy po którym spodziewałbym się takiego uderzenia.

Chyba, że to miało być dośrodkowanie ale zeszło. xD

0

@Rewolucja123 -3 do oceny ogólnej.

1

@ShawnC No, jak czegoś nie doświadczyłeś to zapewne takie zjawisko nie występuje. :V Jak dana para nie potrafi się zachować to jest to tak samo obrzydliwe i orientacja seksualna nie ma z tym nic wspólnego.

1

@ShawnC A jakby para heteroseksualna się całowała to już w porządku?

1



czyżby w końcu Que zdecydował się na nowe traczki? :D

2

@Derean Będzie sędzia, momentami gorzej niż wiatr w skokach

9

@vangoor Oho, czyżby pan dorosły przyszedł? :V

2

@against_modern_football No właśnie dusza sportowca się pokazała i nie zbagatelizował możliwej kontuzji.

0

@Woland10 dobrze wolandzik, jedziesz z hejterami

0

@vangoor Kto wie, jak Lewy będzie w wieku Ibry to sprawdzimy.

1

"Mam teraz lepsze wyniki badań niż przed rokiem. W świetle danych wygląda na to, że mój życiowy szczyt formy dopiero nadchodzi. Czuję się lepiej niż dwa lata temu. Mój wiek kalendarzowy zamazuje obraz mojego stanu fizycznego"

Pięknie się nam Robercik starzeje.

0

@Matheo123 zwolnij bo się wypalisz. Niby więcej pieniędzy ale co z tego jak Ci zdrowie siadzie?

0

@sonek zależy, na normalu spokojnie ogarniesz gre. Potem nawet z gniazdami prsemiencow nie powinno być problemu. EQ tam leci jak szalone ale o najlepsze oręże warto zadbać

0

@koziar Nie oglądałem nic związanego z DL2 odkąd podłapał mnie hype. :p

0

@Messibestplayerintheworld Na obecną chwilę lepiej

2

Dobra, po 6h w DL2 jestem w stanie wyciągnąć wstępne wnioski. Po pierwsze nie oczekujcie super dialogów, narracji i fabuły, bo to tylko mily dodatek do rozgrywki, która jest wyborna. System wytrzymałości czasami zmusza gracza do rozplanowania trasy, zatrzymania się na kilka sekund i przeanalizowania sytuacji co jest imo wspaniala zmiana bo nie wystarczy tylko trzymać spacji+w żeby wejść a automatyczny sprint (tak, na Ciebie patrzę Assassynie :x)

Jak ktoś gral w DL1 to zapewne pamieta noce gdzie pole do grania było malutkie przez przemiencow. Dl2 lepiej balansuje ten etap rozgrywki, noce są bardziej przystępne chociaż wciąż mogą być sporym wyzwaniem. Imo kolejna zmiana na plus bo nie wyobrażam sobie żeby został system nocy funkcjonowal przy tylu nocnych aktywnościach które możemy robić w 2. Jak komuś spodobała się 1 to nawet się nie zastanawiać i brać się za 2, wincyj, lepiej i jeszcze bardziej krwawo. :D

2

@Image Jak grales w 1 i Ci się podobało to dwojka powinna jeszcze bardziej, praktycznie to samo tylko więcej, lepiej i kapkę "inaczej" (co nie znaczy, że gorzej)

Na razie tylko 4h w grze, ale bawię się świetnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?