marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Rychu chyba się zdenerwował xDDD
1
@messi564 zeby zjadac dembele taktycznie wystarczy miec powyzej 20 iq, wiec to zadne osiagniecie xd
5
ogólnie stano vs najman to juz nudy ale props za wykorzystanie zasiegow do szczytnych celow
1
@Rewolucja123 Coś czuję, że jakby Marc wyleciał na dłużej to jeszcze za nim zatęsknimy, nawet kiedy jest w gorszej dyspozycji
1
@Bartek22 Temat się sprzedaje, to Stanowski chce go wydoić na ile się da
0
@joloskyy @anxted dzieki panowie
0
tej, jak rana przy szwach delikatnie zsiniała to wszystko git? czy juz lepiej jechac na pogotowie? xDD
0
@michal26 W takiej sytuacji to imo trochę nas przechytrzył.
0
@kaamil1910 Gdyby w Bayernie go odbudowali to ich pomoc to byłaby masakra
0
@patry295 tez nie wiem, ale pierwszy raz spotykam sie z takim scamem w reklamach przed filmikiem, weryfikacja im zdechla czy co? xD
0
a własnie sie dziwilem co to za glupoty pojawily mi sie w reklamach na jutubie xD
6
@Hubsao borek jak zwykle ego top, jeden z pozytywów Sousy to było obserwowanie frustracji tych pismaków bo stracili info z pierwszej reki
4
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/p526x296/272594154_678978139766938_2297769091925765990_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-5&_nc_sid=825194&_nc_ohc=yEd1B1khXyYAX85G6O-&tn=8HmP8EOW1H8CXshz&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=00_AT--JHuUA2K1uLHx31ainJe63MF4ye_dNKiZQbOdiM4sOA&oe=61F13074
Ci ludzie maja potezne kuku na głowie, inaczej tego wytłumaczyć już nie umiem xd
0
@Ojciec5tkidzieci im czlowiek starszy tym bardziej się ta granica zaciera pewnie :p
1
@lukaszbarca15 anno, age of empires, heroes 3 :D tysiące godzin
Z takich lepszych rtsow to jeszcze sporo grało się w pierwszego dawn of wara, company of heroes (BTW, ma być 3 część) starsze total war i oczywiście twierdza krzyżowca.
Piekny gatunek gier, szkoda ze obecnie jest praktycznie niszowy i coraz mniej dużych rtsow powstaje
2
14h w ciągu dwóch dni z anno 1800. Dawno mnie tak żadna gra nie wciągnęła, a anno odbudowało moja miłość do ekonomicznych rtsow. xD
2
@adi7adi8 nawet bardzo znajome xd
7
Masakra co my mamy z tymi kontuzjami.
2
@Cariones temu wyłożyłem lache na futa, jak ea na graczy. Sporadycznie karierka jest tylko grana ;p
1
castro kupił fifa pointsów za kilka jak nie kilkanaście tysięcy i cyk, serwery smigaja jak brzytwa xdd
1
@kowal3 juz widzialbym twoj mecz z tymi serwerami xd
0
@Pilka_jest_okragla Nasz skrzydłowy będzie grał na Albe tylko na treningu. :x
7
@Kgorecki2500 Chlop oddany Valencii, szanuje ale cho juz do nas :|
0
@barcelonaLM dosyć wymowne xd
0
@BARCA1899Messi Alves obecnie najlepsza opcja na po xd
3
@Momals11 ogólnie mówienie o jakiejkolwiek romantyczności w obecnej piłce to mem
17
obrazek łamie serducho :(
4
@clyde źle wpisali do excela i tak już zostało
1
@IronSanHybrid taki lepszy dembele bo zdrowszy xd
0
@messi564 łzy to mógł być efekt po prostu kolejnej kontuzji, niezalezny od stopnia urazu