7



Rychu chyba się zdenerwował xDDD

1

@messi564 zeby zjadac dembele taktycznie wystarczy miec powyzej 20 iq, wiec to zadne osiagniecie xd

5



ogólnie stano vs najman to juz nudy ale props za wykorzystanie zasiegow do szczytnych celow

1

@Rewolucja123 Coś czuję, że jakby Marc wyleciał na dłużej to jeszcze za nim zatęsknimy, nawet kiedy jest w gorszej dyspozycji

1

@Bartek22 Temat się sprzedaje, to Stanowski chce go wydoić na ile się da

0

@joloskyy @anxted dzieki panowie

0

tej, jak rana przy szwach delikatnie zsiniała to wszystko git? czy juz lepiej jechac na pogotowie? xDD

0

@michal26 W takiej sytuacji to imo trochę nas przechytrzył.

0

@kaamil1910 Gdyby w Bayernie go odbudowali to ich pomoc to byłaby masakra

0

@patry295 tez nie wiem, ale pierwszy raz spotykam sie z takim scamem w reklamach przed filmikiem, weryfikacja im zdechla czy co? xD

0



a własnie sie dziwilem co to za glupoty pojawily mi sie w reklamach na jutubie xD

6

@Hubsao borek jak zwykle ego top, jeden z pozytywów Sousy to było obserwowanie frustracji tych pismaków bo stracili info z pierwszej reki

0

@Ojciec5tkidzieci im czlowiek starszy tym bardziej się ta granica zaciera pewnie :p

1

@lukaszbarca15 anno, age of empires, heroes 3 :D tysiące godzin

Z takich lepszych rtsow to jeszcze sporo grało się w pierwszego dawn of wara, company of heroes (BTW, ma być 3 część) starsze total war i oczywiście twierdza krzyżowca.


Piekny gatunek gier, szkoda ze obecnie jest praktycznie niszowy i coraz mniej dużych rtsow powstaje

2

14h w ciągu dwóch dni z anno 1800. Dawno mnie tak żadna gra nie wciągnęła, a anno odbudowało moja miłość do ekonomicznych rtsow. xD

2

@adi7adi8 nawet bardzo znajome xd

7

Masakra co my mamy z tymi kontuzjami.

2

@Cariones temu wyłożyłem lache na futa, jak ea na graczy. Sporadycznie karierka jest tylko grana ;p

1

castro kupił fifa pointsów za kilka jak nie kilkanaście tysięcy i cyk, serwery smigaja jak brzytwa xdd

1

@kowal3 juz widzialbym twoj mecz z tymi serwerami xd

0

@Pilka_jest_okragla Nasz skrzydłowy będzie grał na Albe tylko na treningu. :x

7

@Kgorecki2500 Chlop oddany Valencii, szanuje ale cho juz do nas :|

0

@barcelonaLM dosyć wymowne xd

0

@BARCA1899Messi Alves obecnie najlepsza opcja na po xd

3

@Momals11 ogólnie mówienie o jakiejkolwiek romantyczności w obecnej piłce to mem

17



obrazek łamie serducho :(

4

@clyde źle wpisali do excela i tak już zostało

1

@IronSanHybrid taki lepszy dembele bo zdrowszy xd

0

@messi564 łzy to mógł być efekt po prostu kolejnej kontuzji, niezalezny od stopnia urazu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?