1

@AmigoBlancos Korwin, myśliciej na jakiego zasługujemy

0

@PatrykBarcelona No ale pożegnanie mógł mieć lepsze niż tylko jakaś konferencja.

0

@patry295 Za fabułę w takich filmach to raczej nagroda w stylu złotej maliny. :D No ale nie ukrywajmy, nikt kto wie czego oczekiwać po tym gatunku nie szuka wypasionej historii.

1

@barcowy1899 Większość staroszkolnych slasherów miało fabułę z dupy. :D

1

@Jakchcesz Oby ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

O, Teksańska masakra piłą mechaniczną na Netflixie. Nie ukrywam, lekko się obawiam co i jak popsuli w tak pięknym klasyku. :D

0

@Popitek12 No nie ma, co z tego?

2

@Kusco15 ostatnio coś w modzie zaczyna być liczenie słówek.

0

0

W końcu, po miesiącu walki odzyskałem chociaż częściowa wladze w palcu. Juz gnoj się zgina do połowy. xD

1

@LS zrezygnować? Luuk to nasz joker

2

@Krtg Gdyby był słaby psychicznie to po kilku setkach zniknąłby jak Antek czy inny Cou a ten próbował i próbował

6

@Przemek2323 20 latek któremu fajnie się słucha o tym, że powinno się bić żonę i dzieci ma ubytek w szarych komórkach. I to taki spory

9

@Azacca Xavi, który zapewne nie chciałby tego transferu wyciągnął z De Jonga więcej niz Kuman, który go chciał. xD

1

Widzę z waszych wypowiedzi, że Korwin ładnie fruwa w hejt parku. xDD

0

@sdg szkoda, ze jest miejsce na takich kibicow ;p

0

@Kacper1432 psycho w nicku nie bez powodu tam jest

15

Dodatkowe treningi strzeleckie dla Torresa i będziemy mieli napadziora pierwsza klasa xD

1

@Jakchcesz na luzie dzisiaj z 3 brameczki powinien mieć

1

A tymczasem Dortmund dostaje w dziąsło od Rangersów. 2:4.

4

dembele przywitany tak jak należy

2

@Woland10 tak samo jak można gwizdnąć milimetrowego spalonego, albo gwizda się wszystko co łamie zasady albo nic bo pole do manipulacji zrobi się zbyt duże

0

Ale jaki karny z kapelusza jak ewidentnie zahaczył o rękę? Nawet ja na moim ruskim streamie to widzę

0

@Antimadridista~ u mnie dopiero teraz strzelał. XD

1

No, druga połowa jak na razie należy do naszych. Niezależnie od wyniku niech Xavi dalej sobie w spokoju pracuje bo widać zacne fundamenty, a niecierpliwym kibicom przypomnę ze nie od razu Rzym zbudowano

0

@KaJoFCB No my obecnie tez żadnym topem nie jesteśmy

0

@Hubertusk a wnioskujesz to po akcji w której chlop się poślizgnął xD

0

PAn Pjoter? Top.

0

Olaboga, chcial trafić gołębia xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?