marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AmigoBlancos Korwin, myśliciej na jakiego zasługujemy
0
@PatrykBarcelona No ale pożegnanie mógł mieć lepsze niż tylko jakaś konferencja.
0
@patry295 Za fabułę w takich filmach to raczej nagroda w stylu złotej maliny. :D No ale nie ukrywajmy, nikt kto wie czego oczekiwać po tym gatunku nie szuka wypasionej historii.
1
@barcowy1899 Większość staroszkolnych slasherów miało fabułę z dupy. :D
1
@Jakchcesz Oby ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
O, Teksańska masakra piłą mechaniczną na Netflixie. Nie ukrywam, lekko się obawiam co i jak popsuli w tak pięknym klasyku. :D
0
@Popitek12 No nie ma, co z tego?
2
@Kusco15 ostatnio coś w modzie zaczyna być liczenie słówek.
0
@Ojciec5tkidzieci Tak jest
0
W końcu, po miesiącu walki odzyskałem chociaż częściowa wladze w palcu. Juz gnoj się zgina do połowy. xD
1
@LS zrezygnować? Luuk to nasz joker
2
@Krtg Gdyby był słaby psychicznie to po kilku setkach zniknąłby jak Antek czy inny Cou a ten próbował i próbował
6
@Przemek2323 20 latek któremu fajnie się słucha o tym, że powinno się bić żonę i dzieci ma ubytek w szarych komórkach. I to taki spory
9
@Azacca Xavi, który zapewne nie chciałby tego transferu wyciągnął z De Jonga więcej niz Kuman, który go chciał. xD
1
Widzę z waszych wypowiedzi, że Korwin ładnie fruwa w hejt parku. xDD
0
@sdg szkoda, ze jest miejsce na takich kibicow ;p
0
@Kacper1432 psycho w nicku nie bez powodu tam jest
15
Dodatkowe treningi strzeleckie dla Torresa i będziemy mieli napadziora pierwsza klasa xD
1
@Jakchcesz na luzie dzisiaj z 3 brameczki powinien mieć
1
A tymczasem Dortmund dostaje w dziąsło od Rangersów. 2:4.
4
dembele przywitany tak jak należy
2
@Woland10 tak samo jak można gwizdnąć milimetrowego spalonego, albo gwizda się wszystko co łamie zasady albo nic bo pole do manipulacji zrobi się zbyt duże
0
Ale jaki karny z kapelusza jak ewidentnie zahaczył o rękę? Nawet ja na moim ruskim streamie to widzę
0
@Antimadridista~ u mnie dopiero teraz strzelał. XD
1
No, druga połowa jak na razie należy do naszych. Niezależnie od wyniku niech Xavi dalej sobie w spokoju pracuje bo widać zacne fundamenty, a niecierpliwym kibicom przypomnę ze nie od razu Rzym zbudowano
0
@KaJoFCB No my obecnie tez żadnym topem nie jesteśmy
0
@Hubertusk a wnioskujesz to po akcji w której chlop się poślizgnął xD
0
PAn Pjoter? Top.
0
Olaboga, chcial trafić gołębia xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika