1

@kaamil1910 Kolega karte ma chyba od dzisiaj

11



No teraz to mi pan prezydent zaimponował.

2



Uwaga, eksperci z tiktoka skorzystali z prawa do głosu. xD Nie powiem, w takich godzinach te pustostany umysłowe potrafią poprawić człowiekowi humor

13



A takie kolejki to ja szanuję jak najbardziej.

2

@AllBundy Mnie to niestety średnio dziwi. Starsi ludzie to duży problem tego kraju, bo często przekłada na współczesny świat swoje zachowania jeszcze z czasów PRL, niestety taka jest prawda

0

@AllBundy a to juz nie sa polacy, sorry

11



Jeżeli ktos nie posiada to polecam zakupić, bo gierka świetna i cel szlachetny

2

https://wiadomosci.poinformowani.pl/artykul/48138-moskwa-w-zwiazku-z-protestami-zatrzymano-kilkaset-osob

Ponad 700 zatrzymań, a to dopiero pierwszy dzień. Mam cichą nadzieję, że naród rosyjski dostąpi totalnego olśnienia i zeżre putina od środka, bo jak nie oni to już nikt

Ah, przepraszam. Sama Moskwa to 700 zatrzymań. Tak to prawie 1400.

5

@Mr8lack Nawet jedna głowica nuklearna w rękach wariata może pociągnąć za sobą destrukcyjny łańcuch wydarzeń. Niby jest to tylko "straszak", ale kto wie komu kiedyś coś strzeli do łba.

0

@kiper09 Ty za to imponujesz błędami. :|

1

@macio_944 Barca najbardziej nieprzewidywalny klub w europejskich pucharach xD

0

@Lola120 To prawda. Oglądasz sobie strima, nic się nie dzieje wchodzisz na LR i cyk, dowiadujesz się że gol wpadł. :D

0

Widzę, że La Bamba mi mecz spoileruje. Super strumyk xD

18



Mocno.

1

@Oskar00 powariowaliscie

1

@Mr8lack Niestety zachód chce ukrócić Putina samemu przy tym nie obrywając więc SWIFT odpada raczej

3

@norbi77 Przeczuwam tam potężne i krwawe protesty..

0

@potrojnakorona A co zachód ma zrobić Twoim zdaniem?

1

@FC1899Barca No moim zdaniem Putin juz lekko oszalał, pytanie tylko jak bardzo

1

@FC1899Barca No tylko tak można czytać słowa o konsekwencjach jakich jeszcze nie znamy, aczkolwiek mam nadzieje ze chlopowi az tak sie nie odkleiło pod kopula i to tylko straszak

0

@tristan87 jedyna słuszna opcja w tym momencie

7

@bari_94 Dziwnie to kontrastuje z wpisem poniżej

5

@John_Doe Kompleks przodków i marzenie o jeszcze większej Rosji. :p

3

@patry295 nie ma to jak drzemka w robocie

0

@Jackazz oho, kolega zaczyna szkolenie widze

4

@Kurkmen No ogólnie to ogromny wstyd, dla nas jako gatunku.

0



I już pod Kijowem. Chociaż jak Białoruś jest w to zamieszana to mnie to nie dziwi

1

@masq Rosja to taki lew, że ile byś go nie karmił to będzie miał ciągle mało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?