27



Chyba już wiadomo skąd nagła pomoc Niemiec.

6

@Sulimo Rosji przydałby się normalny prezydent/władza która wprowadzi kraj w 21 wiek.

7

@Fenelon Ale bydle. :o

0

@arasz1819 W sumie racja

14



I jak teraz Korwin bedzie głosił swoją prawdę? :c

4

@tobiasson92 te emotki xD

2

@Kapitan hawk z rosja xD ale to nie zmienia faktu, że jest fajny

1

@Kapitan hawk Idąc Twoim tokiem rozumowania, maja mi się nie podobac rosyjskie filmy czy też literatura? :v

0

@Sysia11 Ty od 37 latka wymagasz żeby śmigał jak 25 latek, jeszcze w tym marnym klubie? xD

18



No, jedyna czerwień jaką toleruje w Europie. xD Szkoda, że to idzie tak powoli, ale lepiej powoli niż w ogóle

1

@escarabajo za późno się zorientowałem żeby edytować, nie bij xD

32



W punkt.

0

@anxted Być może w jakiś syberyjskich wioskach, w dużych miastach ewidentnie widać, że naród im się budzi.

9



Mu już nawet Rosjanie nie wierzą w propagandę, po co tak pitolić xD

9

https://x.com/bieliaszyn/status/1497205882563743746

Ajaj, Dmitry jak zwykle nie pieści się z rosyjską władzom

2

@ciema Dopoki Braun i Korwin sa członkami tej partii to uważam, że powini się rozwiązać jako partia. Za duża szkodliwośc spoleczna

2

@robimen12345 a ktoś ciśnie normalnych obywateli? i skad te dane tak w ogóle xD

1

@LambiPL odklejeńców na tym świecie nie brakuje

0

@AdamaTraore Jeżeli diabeł istnieje to już ogarnia prycze dla putina obok hitlera i stalina.

18



Nie powiem, trochę mnie zszokowała ta wypowiedź xD

5



Czeczenom poszło po nogawce. xDD

0



Mówiłem wam już kilkukrotnie o This War of Mine, a całkowicie gdzieś umknął fakt, że chłopaki od Chernobylite robią to samo. :D Sam niewiele wiem o gierce, ale chętnie powiększę swoją kupkę wstydu. xD

0

@tobiasson92 Nawet Romka putin zdenerwował pewnie ;p

1

@Hubsao Co mi tak źle życzysz. xD

22



Jakoś mi nie szkoda. :v

6

@MarioVeB! o, przydałaby się opinia najlepszego eksperta

7

@BorzyKrzys pajac co sobie zasiegi nabija

17

@DaPidejpi nie no, teraz nasze wladze mozna pochwalic jak najbardziej

2

@Zoker ruski bimber wypaczyl wzrok

18

https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/274249474_460849785765034_4572423051475738448_n.jpg?stp=dst-jpg_p180x540&_nc_cat=102&ccb=1-5&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=aDzyFjwVwzMAX8U3dvJ&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=00_AT_ulg59ab-_gv1K5fxUXfE_Z-oIO5mMjspFdwvAFj8hnQ&oe=621F151D

i tak to znowu wyglada xDD Ogolnie juz smialo mozna powiedziec, ze mit o wielkiej i silnej rosji poszedl sie yebac, skoro maja takie problemy z jednym panstwem, jedyna ich przewaga polega w liczbie i atomie, ktorego raczej nie użyja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?