marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
27
Chyba już wiadomo skąd nagła pomoc Niemiec.
6
@Sulimo Rosji przydałby się normalny prezydent/władza która wprowadzi kraj w 21 wiek.
7
@Fenelon Ale bydle. :o
0
@arasz1819 W sumie racja
14
I jak teraz Korwin bedzie głosił swoją prawdę? :c
4
@tobiasson92 te emotki xD
2
@Kapitan hawk z rosja xD ale to nie zmienia faktu, że jest fajny
1
@Kapitan hawk Idąc Twoim tokiem rozumowania, maja mi się nie podobac rosyjskie filmy czy też literatura? :v
0
@Sysia11 Ty od 37 latka wymagasz żeby śmigał jak 25 latek, jeszcze w tym marnym klubie? xD
18
No, jedyna czerwień jaką toleruje w Europie. xD Szkoda, że to idzie tak powoli, ale lepiej powoli niż w ogóle
1
@escarabajo za późno się zorientowałem żeby edytować, nie bij xD
32
W punkt.
0
@anxted Być może w jakiś syberyjskich wioskach, w dużych miastach ewidentnie widać, że naród im się budzi.
9
Mu już nawet Rosjanie nie wierzą w propagandę, po co tak pitolić xD
9
https://x.com/bieliaszyn/status/1497205882563743746
Ajaj, Dmitry jak zwykle nie pieści się z rosyjską władzom
2
@ciema Dopoki Braun i Korwin sa członkami tej partii to uważam, że powini się rozwiązać jako partia. Za duża szkodliwośc spoleczna
2
@robimen12345 a ktoś ciśnie normalnych obywateli? i skad te dane tak w ogóle xD
1
@LambiPL odklejeńców na tym świecie nie brakuje
0
@AdamaTraore Jeżeli diabeł istnieje to już ogarnia prycze dla putina obok hitlera i stalina.
18
Nie powiem, trochę mnie zszokowała ta wypowiedź xD
5
Czeczenom poszło po nogawce. xDD
0
Mówiłem wam już kilkukrotnie o This War of Mine, a całkowicie gdzieś umknął fakt, że chłopaki od Chernobylite robią to samo. :D Sam niewiele wiem o gierce, ale chętnie powiększę swoją kupkę wstydu. xD
0
@tobiasson92 Nawet Romka putin zdenerwował pewnie ;p
1
@Hubsao Co mi tak źle życzysz. xD
22
Jakoś mi nie szkoda. :v
6
@MarioVeB! o, przydałaby się opinia najlepszego eksperta
7
@BorzyKrzys pajac co sobie zasiegi nabija
17
@DaPidejpi nie no, teraz nasze wladze mozna pochwalic jak najbardziej
2
@Zoker ruski bimber wypaczyl wzrok
18
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/274249474_460849785765034_4572423051475738448_n.jpg?stp=dst-jpg_p180x540&_nc_cat=102&ccb=1-5&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=aDzyFjwVwzMAX8U3dvJ&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=00_AT_ulg59ab-_gv1K5fxUXfE_Z-oIO5mMjspFdwvAFj8hnQ&oe=621F151D
i tak to znowu wyglada xDD Ogolnie juz smialo mozna powiedziec, ze mit o wielkiej i silnej rosji poszedl sie yebac, skoro maja takie problemy z jednym panstwem, jedyna ich przewaga polega w liczbie i atomie, ktorego raczej nie użyja