marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Kurde, pamiętam jak kiedyś przy tych gigantycznych pożarach w Amazonii czy też pożarze Notre-Dame ludzie zaczynali kminić co będzie następne. Na obecna chwile doszło do wojny u naszego sąsiada. Teraz to juz faktycznie następne bedzie odkrycie agresywnej pozaziemskiej rasy albo 3 ws.
1
https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/274520544_4902355029833913_1950742380351289499_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x296&_nc_cat=107&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=ZnMYeLb3JVgAX9BeyGx&tn=8HmP8EOW1H8CXshz&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&oh=00_AT-LKAsSg0HLMOz6O2-UHXPzQsNOOSfVqVPtABuay1J67A&oe=6221494E
Mattii chyba pozazdrościł Depayowi, piękny koteł. :D
0
@Michu94 Nope, niech sobie idzie. Raz na ruski rok coś odpali, pokopie się po czole, za dużo w szpitalu przebywał. 5 sezonów to i tak za długi okres czasu czekania żeby Dembele pokazał na co go stać. :|
0
@espan96 Jeszcze nie, wpierw chcą otoczyć cały Kijów a jak widać nie jest to robota na kilka dni.
0
@dv7wisnia No nie są, ogólnie przesyłanie sobie viralowo takich rzeczy jest imo nie na miejscu, a co dopiero na stronach dostępnych dla każdego - dzieci, młodzieży też. :|
1
@QQL5 Ale jakich niedowiarków? Coś mnie ominęło, ktoś nie wierzy w wojnę na Ukrainie?
7
Dziwię się jeszcze moderacji, że nie przypięła jakiegoś komentarza, że wszelkie filmiki przedstawiające zmasakrowanych ludzi i zwłoki nie są tutaj mile widziane. :|
3
@paweldunajecfcb Jak mniemam Ukrainę wraz z całym jej dobrem :|
No i trochę połechtać swoje imperialistyczne ego
10
https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/274733198_294581239439185_4727538585933797354_n.jpg?stp=dst-jpg_p552x414&_nc_cat=110&ccb=1-5&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=8FNhvDFo-AIAX-ZMzx4&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&oh=00_AT_GoDhG14xEKs-gFJHi0ocaSuy2ysqSYmTuYkWDsNnomA&oe=6221D7E2
Aż człowieka chęć na Ranczo naszła, piękny serial ^^
1
@tomek8756 To juz jest atak wymierzony w cywilizowany świat, skandal.
5
@Xwowrak Jak zwykle niezawodny Łukasz
17
Szwajcaria zamraża aktywa Putina, premiera i ministra spraw zagranicznych + przyjmują unijne sankcje.
W sumie jestem w szoku, zawsze neutralni a tu cyk. Ruskie juz chyba każdemu na odcisk się wbili xD
13
https://x.com/bordelineboca/status/1498292727666163717
Mati też się w tańcu nie pierdzieli xDD
0
@Witekk10 Witek, Witek Ty zbóju
10
@mat32 fifa yebana na każdym możliwym kroku, że chce ciągnąc pieniądze od Rosji a tu proszę. :|
0
@Beztroskii Cholera :(
1
Wie ktoś kiedy nowy sezon Peaky Blinders wyląduje na Netflixie i czy w ogóle wyląduje? xD
2
@KrystianR Kolega widzę ma info o naszym uzbrojeniu z pierwszej ręki.
19
Nowa grafika Fify.
1
@IronSanHybrid Zawsze miałem Korwina za dzbana, ale to co wygaduje o tej wojnie przechodzi ludzkie pojecie
0
@deyna2018 Taki? czyli jaki? :|
4
Czy jedyne miasto które przejęli ruskie, to takie o które nie musieli walczyć? Oby ta tendencja utrzymywała się do końca wojny. :|
3
@zodiak_10 Reakcja komentatora top xD
0
@ThePiterros Pan Trener podniesie nam Depaya, czuje to :v
0
@Encore a piąteczki to juz nie zbil
1
@PRINSU Predzej Inieste, może.
0
@xSZYMONOx nie no, nie można tego dzbana do Pana cja porównywać:(
1
@monsterrize Dokładnie, tyle złomu na ulicy leży, że grzech nie brać xD
7
Cyganie im kradną czołgi, rolnicy to samo xD Ciekawe kto następny
27
Chyba już wiadomo skąd nagła pomoc Niemiec.