2

Kurde, pamiętam jak kiedyś przy tych gigantycznych pożarach w Amazonii czy też pożarze Notre-Dame ludzie zaczynali kminić co będzie następne. Na obecna chwile doszło do wojny u naszego sąsiada. Teraz to juz faktycznie następne bedzie odkrycie agresywnej pozaziemskiej rasy albo 3 ws.

0

@Michu94 Nope, niech sobie idzie. Raz na ruski rok coś odpali, pokopie się po czole, za dużo w szpitalu przebywał. 5 sezonów to i tak za długi okres czasu czekania żeby Dembele pokazał na co go stać. :|

0

@espan96 Jeszcze nie, wpierw chcą otoczyć cały Kijów a jak widać nie jest to robota na kilka dni.

0

@dv7wisnia No nie są, ogólnie przesyłanie sobie viralowo takich rzeczy jest imo nie na miejscu, a co dopiero na stronach dostępnych dla każdego - dzieci, młodzieży też. :|

1

@QQL5 Ale jakich niedowiarków? Coś mnie ominęło, ktoś nie wierzy w wojnę na Ukrainie?

7

Dziwię się jeszcze moderacji, że nie przypięła jakiegoś komentarza, że wszelkie filmiki przedstawiające zmasakrowanych ludzi i zwłoki nie są tutaj mile widziane. :|

3

@paweldunajecfcb Jak mniemam Ukrainę wraz z całym jej dobrem :|

No i trochę połechtać swoje imperialistyczne ego

1

@tomek8756 To juz jest atak wymierzony w cywilizowany świat, skandal.

5

@Xwowrak Jak zwykle niezawodny Łukasz


17

Szwajcaria zamraża aktywa Putina, premiera i ministra spraw zagranicznych + przyjmują unijne sankcje.

W sumie jestem w szoku, zawsze neutralni a tu cyk. Ruskie juz chyba każdemu na odcisk się wbili xD

13

https://x.com/bordelineboca/status/1498292727666163717

Mati też się w tańcu nie pierdzieli xDD

0

@Witekk10 Witek, Witek Ty zbóju

10

@mat32 fifa yebana na każdym możliwym kroku, że chce ciągnąc pieniądze od Rosji a tu proszę. :|

0

@Beztroskii Cholera :(

1

Wie ktoś kiedy nowy sezon Peaky Blinders wyląduje na Netflixie i czy w ogóle wyląduje? xD

2

@KrystianR Kolega widzę ma info o naszym uzbrojeniu z pierwszej ręki.

19



Nowa grafika Fify.

1

@IronSanHybrid Zawsze miałem Korwina za dzbana, ale to co wygaduje o tej wojnie przechodzi ludzkie pojecie

0

@deyna2018 Taki? czyli jaki? :|

4



Czy jedyne miasto które przejęli ruskie, to takie o które nie musieli walczyć? Oby ta tendencja utrzymywała się do końca wojny. :|

3

@zodiak_10 Reakcja komentatora top xD

0

@ThePiterros Pan Trener podniesie nam Depaya, czuje to :v

0

@Encore a piąteczki to juz nie zbil

1

@PRINSU Predzej Inieste, może.

0

@xSZYMONOx nie no, nie można tego dzbana do Pana cja porównywać:(

1

@monsterrize Dokładnie, tyle złomu na ulicy leży, że grzech nie brać xD

7



Cyganie im kradną czołgi, rolnicy to samo xD Ciekawe kto następny

27



Chyba już wiadomo skąd nagła pomoc Niemiec.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?