0

@Cule1234 Kolejny dowód na to, że Rosja to bandycki kraj, a to jest inwazja a nie wojna.

5

@kamyk_23 Taktyki niczym z gier Paradoxu, widać że Trump world conquest w eu4 robił

20

@zadafcb nie potrzeba nam pięknych pań jak mamy pięknych mężczyzn

2

@Emhyr



Magia instagrama, byku :D

Chociaż faktycznie wygląda młodziutko jak na swój wiek

1

@OBSERWATOR2021 Ja to przytuliłbym Mass Effecta, potencjał na świetny serial jak talala. :D
@Jakchcesz HBO top, rozczarowali jedynie przy Grze o Tron, ale tylko przez dedeków którym śpieszyło się do gwiezdnych wojen. :|

3

@MesQueUnClub_87 Ja ogólnie liczę, że w końcu jakaś ekranizacja gry przełamie fatalną passe, bo do dzisiaj wszystkie takie produkcje są imo rozczarowaniem albo bardzo mocnym przeciętniakiem.

6



The Last Of Us, God Of War, ciekawe co następne.

8

Człowiek sobie po kilku latach odświeża GTA 4 i o matko, ależ to jest giereczka. Mam nadzieję, że Rockstar w 6 chociaż trochę pójdzie w takie ciężkie i poważne klimaty. Zdecydowanie moje top1 w serii

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

12

@maciekofcb Skoro Pan Trener go chce to oznacza, ze ma na niego pomysł.

I mi to w pełni wystarczy, niech Xavi realizuje swój projekt.

3

@Cule1234 Te negocjacje tylko potwierdzaja, ze ruska trzeba bic po łbie a nie negocjować. :|

1

Rozwiniesz swoją myśl?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

16



Ci co przemycają. xDDD


1

@Messibestplayerintheworld Nie ma na to co liczyć ale chętnie oddałbym swoja złotą edycje z preordera. :|

1

@18cm i f2p tez jej nie pomoże, dice i ea dali ciała po całości

4



Tutaj można być dumnym, że idzie się do więzienia.

2

O, jutro ma wyjść nowy patch do BF2042 który dodaje między innymi nową tablicę wyników. Widać, że DICE i EA pracują w pocie czoła. xD

8

@macio_944 Niech bredzi jak najwięcej, nic na tym nie zyskuje a konfederacja tylko traci. :v

0

@18cm O, dawno nie było tematu LGBT.

1

@Rust_Cohle Kazda czesc wynudziła mnie średnio po 30h :p za każdym razem się nabierałem, bo moje klimaty xd

3

@Mezocyklon87 Chlop co chce ludziom gospodarować pieniędzmi xD

32



Pan Kapitan jak zwykle z klasa.

3

https://x.com/Korsak_Daria/status/1500708347435261952

No cóż, nasze szczeniackie pokolenie też już ma swojego Hitlera.

0

@Kamyk37 Widze kolega w szoku, ze media pisza w dużej mierze o glosnych tematach, zeby kliki sie zgadzaly? :|

1

@Joe_Pesci proszę szanować potężnego Bruno

0

@Gibbon_FCB Słyszę to co roku xD

1

@RobiS Widzę kolega gra ryzykownie po 'wysokich' kursach xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?