0

@AlwaysBlaugrana Tez bys sie mogl wziac do roboty, a nie glupoty klepiesz w klawiature

30

@Worny Pan Pique.

0

@Kamyk37 Ale o jakich rakietach mówimy jak jeden wpis na TT jest w stanie trochę namieszać na giełdzie. :D

6



Co jest xDD

1

@Firestone Ogólnie problem jest płynny i jest wiele zmiennych, które na to wpływają ale wszystko na to wskazuje. Artykuł który kolega niżej podesłał mówi, że chociażby w ten sposób załatwili amortyzacje transferu Cou, wliczyli to do strat i w 22/23 powinniśmy już mieć z tym spokój.

15

Ja tylko przypomnę, że Laporta na tyle ile mógł wpisał straty na ten sezon, dzięki czemu w przyszłości powinno być luźniej.

4

O, Pedri stracił swoje gigantyczne zakola w Fifie. xD

0

@KrystianR A Ty się krysian interesowałeś kiedy izrael mordował niewinnych w Palestynie czy nie, bo to daleko i krzywda Ci się nie działa?

9

@Gaucho To prawda, spijać śmietankę po potężnym Kumanie to każdy umie

9

@Ojciec5tkidzieci Milik ma charakterek do tego zawodu, kontuzje które niejednemu zakończyłyby karierę na tym poziomie a ten dalej robi swoje.

0

@Katalończyk 99 Tego nie powiedziałem, dobry występ (jeszcze) naszego zawodnika to zawsze uśmiech na buźce. :D Bardziej mi chodzi, że już się zaczyna gadka żeby został/szkoda że odejdzie. xD

11

Widzę, że znowu niektórzy nabierają się na Dembele. Znając życie do następnego meczu. xD

0

@Nhyz No nie, ale też nie młodzik xD Tacy to są Gavi czy jeszcze Pedri

0

@Nhyz Dembele ma juz 24 lata. Wieczny młodzik jak Brożek? xD

0

@Murazor Torres to mega inteligentny zawodnik, jednym jego problemem jest skuteczność.

1

@Toretto Na odwrót. Zdarzy mu się zrobić coś fajnego. :|

0

Czyli Messi teraz przez jakieś 5 lat będzie według pismaków wracał do Barcelony, nawet kiedy zdecyduje się na grę w jakimś MLS. No cóż - z czegoś trzeba żyć xD

0

@Transu96 no i namówił

0

@DonMatteo901 Nauczyciel już czeka z wypiekami na twarzy. :D

1

@BART97 Wątpię xD Chyba, że mnie zwyzywa od madryckich trolli :|

1

@BART97 to zem się wpakowal ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Wychowanek jak zwykle za całe zło odpowiadaja baby

4

@zodiak_10 to kibic Barcy również Cie zapyta po co tam wchodzisz? Podswiadoma ciekawosc? :v

Na telefonie jak nie chcesz to nie wejdziesz bo są ma samym dole, a na pc sa z boku wywalone, tez da się nie patrzeć xD chyba, ze przeczytać musisz bo się udusisz to inna sprawa

0

@Barca1922 przecież covida juz nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)

12

@tomek8756 Po części ma racje. Tutaj obrazki z Palestyny, ktoś o tym na zachodzie mówi?



To wciąż ta sama szachownica z tymi samymi graczami od lat. Po prostu teraz jedna z wojen jest niebezpiecznie blisko naszej granicy więc i ludzie o niej mówią.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Panowie, co to za nieładny powrót kibelkowej lektury po lewej? :|

0

@Kamyk37 A czy wszyscy Polacy chcą zakazać aborcji w Polsce, bo PiS rządzi? No nie, obwiniamy w takiej sytuacji tą cześć narodu za decyzje rządzących? No też nie.

2

@kkbarca Jak ten chłopak ma wpisane w opis na TT, że jest szpiegiem. Można mu zaufać. :|

Moje konto pewnie też wziął za fejkowe, bo tam nic nie ma. xD

5



I to się szanuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?