marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AlwaysBlaugrana Tez bys sie mogl wziac do roboty, a nie glupoty klepiesz w klawiature
30
@Worny Pan Pique.
0
@Kamyk37 Ale o jakich rakietach mówimy jak jeden wpis na TT jest w stanie trochę namieszać na giełdzie. :D
6
Co jest xDD
1
@Firestone Ogólnie problem jest płynny i jest wiele zmiennych, które na to wpływają ale wszystko na to wskazuje. Artykuł który kolega niżej podesłał mówi, że chociażby w ten sposób załatwili amortyzacje transferu Cou, wliczyli to do strat i w 22/23 powinniśmy już mieć z tym spokój.
15
Ja tylko przypomnę, że Laporta na tyle ile mógł wpisał straty na ten sezon, dzięki czemu w przyszłości powinno być luźniej.
4
O, Pedri stracił swoje gigantyczne zakola w Fifie. xD
0
@KrystianR A Ty się krysian interesowałeś kiedy izrael mordował niewinnych w Palestynie czy nie, bo to daleko i krzywda Ci się nie działa?
9
@Gaucho To prawda, spijać śmietankę po potężnym Kumanie to każdy umie
9
@Ojciec5tkidzieci Milik ma charakterek do tego zawodu, kontuzje które niejednemu zakończyłyby karierę na tym poziomie a ten dalej robi swoje.
0
@Katalończyk 99 Tego nie powiedziałem, dobry występ (jeszcze) naszego zawodnika to zawsze uśmiech na buźce. :D Bardziej mi chodzi, że już się zaczyna gadka żeby został/szkoda że odejdzie. xD
11
Widzę, że znowu niektórzy nabierają się na Dembele. Znając życie do następnego meczu. xD
0
@Nhyz No nie, ale też nie młodzik xD Tacy to są Gavi czy jeszcze Pedri
0
@Nhyz Dembele ma juz 24 lata. Wieczny młodzik jak Brożek? xD
0
@Murazor Torres to mega inteligentny zawodnik, jednym jego problemem jest skuteczność.
1
@Toretto Na odwrót. Zdarzy mu się zrobić coś fajnego. :|
0
Czyli Messi teraz przez jakieś 5 lat będzie według pismaków wracał do Barcelony, nawet kiedy zdecyduje się na grę w jakimś MLS. No cóż - z czegoś trzeba żyć xD
0
@Transu96 no i namówił
0
@DonMatteo901 Nauczyciel już czeka z wypiekami na twarzy. :D
1
@BART97 Wątpię xD Chyba, że mnie zwyzywa od madryckich trolli :|
1
@BART97 to zem się wpakowal ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Wychowanek jak zwykle za całe zło odpowiadaja baby
4
@zodiak_10 to kibic Barcy również Cie zapyta po co tam wchodzisz? Podswiadoma ciekawosc? :v
Na telefonie jak nie chcesz to nie wejdziesz bo są ma samym dole, a na pc sa z boku wywalone, tez da się nie patrzeć xD chyba, ze przeczytać musisz bo się udusisz to inna sprawa
0
@Barca1922 przecież covida juz nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
12
@tomek8756 Po części ma racje. Tutaj obrazki z Palestyny, ktoś o tym na zachodzie mówi?
To wciąż ta sama szachownica z tymi samymi graczami od lat. Po prostu teraz jedna z wojen jest niebezpiecznie blisko naszej granicy więc i ludzie o niej mówią.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Panowie, co to za nieładny powrót kibelkowej lektury po lewej? :|
0
@Kamyk37 A czy wszyscy Polacy chcą zakazać aborcji w Polsce, bo PiS rządzi? No nie, obwiniamy w takiej sytuacji tą cześć narodu za decyzje rządzących? No też nie.
2
@kkbarca Jak ten chłopak ma wpisane w opis na TT, że jest szpiegiem. Można mu zaufać. :|
Moje konto pewnie też wziął za fejkowe, bo tam nic nie ma. xD
5
I to się szanuje.