3

@Kusco15 Podziwiam ludzi którzy z nim nieirocznicznie próbują wejść w dialog. xD

1

@MrPGG A jak wytłumaczysz obecność innych klubów? :|

25



Cypis co zrobił międzynarodową karierę. xDD

1

@Pogba To prawda, palec tam skupił się na multim ze nawet nie zauważył kiedy ten go wyprzedził xD

6


Beef na jaki nie zasługujemy. XDD

1

@szkutnik91 Chłop ma nogę jak moje dwie. xD

1

@Medium ten kraj został zbudowany na fundamencie nieróbstwa, nie szkaluj

4

@OliwkaBrazil nie gadaj, ze zrobiłeś maraton na 35h? xD

0

@Rust_Cohle To norma, ostatnio często byłem gościem w poradni chirurgicznej - zawsze znalazła się starsza baba ktora nie umiała czytać i nie ogarniała tych numerków a szczytem było jak jedna osóbka postanowiła totalnie zignorować te numerki i chciała ustawic kolejkę, zaczęła gadać ze pan wejdzie po tamtym Panu, następnie wejdzie pani etc etc, dopiero jak ogarnęła, ze numerki to tylko sugestia bo czasami sa po 3 osoby na ta sama godzinę zapisani to zamknęła buzie. :|

W takich momentach jeszcze bardziej doceniam moje kochane sluchawki

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@deyna2018 dziwne pytania na La ramblii? :p

1

@Mario96w Na razie jestem spokojny, ankietę pytająca graczy wypuścili nie bez powodu :P

8

3

@Ojciec5tkidzieci Cholera, zabiłem już miliony swoich dzieci. :|

1

@Sulimo Gra o Tron. :( Ostatnie 2 sezony totalnie psują wrażenie, jakie udało im się wykreować kiedy mieli jeszcze materiał źródłowy.

8

W sumie to się tak zastanawiam, Godek truje że aborcja zła, ulotki chce rozdawać wraz z swoją organizacją a ktoś wie czy typiara pomogła chociaż jednej kobiecie która urodziła chore dziecko? Czy życie jest ważne ale tylko do chwili narodzenia? xD

2

@Cule1234 A co jak jednak otrzymał? Wtedy fejk news fejk newsa? :|

4

@Rust_Cohle tak to jest jak sie kibicuje Live. :|

0

@FCB24 To ciekawe co to mądre społeczeństwo myślało kiedy głosowało na PIS xDD Chyba dostali chwilowego zaćmienia w swoim geniuszu

0

@Gavinho Oj, teraz to nie wiem czy Ci Goticzek siądzie. Ta gra ma jednak ponad 20 lat. :D Ale jak już to spróbowałbym grać chronologicznie, pierwsza część już się zestarzała pod względem mechanik ale klimacik nadrabia + wprowadza Cię w świat, potem 2 z dodatkiem obowiązkowo bo to najlepszy Goticzek (i gra od Piranii) a na koniec 3.

0

@AduŚ07 Spokojnie, Kaczyński już organizuje operacje.

2

Gothic dostal na steam małe uzupełnienie, teraz jest nazwany Gothic Classic. Czyżby remake byl coraz bliżej? :D

10

@Chinaski Niech ktoś ją w końcu zamknie w jakieś szpitalu psychiatrycznym xDD

0


Kurde, Tymek zawsze mi się z takimi klubowymi hitami kojarzył a tutaj chłop wyskakuje z czymś takim. xD

5



A potem cyk telefon do mamy, że oni to myśleli że jadą na szkolenia.

0

@Gorantores dupe to rozrywa kebs na ostrym a nie jakieś makarony

14

A gdzie hajs dla członka rodziny? :v

9

@VegetaPolska na torrentach też znajdziesz netflixowe produkcje ;p ale pewnie juz za duza waga i szybko Ci pamięć zleci do 0 xD

35

@VegetaPolska Nie każdy ma moralnosc złodzieja? :p chyba, ze to bait co jest bardziej prawdopodobne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?