15

Oj, Gladiator po tylu latach to wciąż mocny wyciskacz lez

6

@IronSanHybrid Rychu jak zwykle, rigcz w najczystszej postaci

0

1

@Jakchcesz Tutaj już ER za rogiem, a ja dalej męczę DS3. Teraz totalnie odpuściłem takie gierki, bo wolałbym grać w pełni sprawny no ale xD.

0

@Kurkmen Taktyk, bo chętnie zobaczę jak to argumentujesz, o ile to w ogóle zrobisz xD

3

@BART97 Harnas to destylowany mocz

1

@Kinginiesta czas sie zadomowic na tym drzewie, bo predko z niego nie zejdziemy

2

https://www.facebook.com/546631489030633/photos/a.546934269000355/1054248268268950/

Co ja właśnie znalazłem. XD

tutaj link do filmu, toż do prawdziwy diament


5

@macio_944 Może się rozwijamy technologicznie, ale mental praktycznie wciąż ten sam niestety

8

@Uukasz_93 Marzenie mieć wszystko w jednym miejscu, nawet z wysokim abonamentem. xD

7



A TVP nawet takie okoliczności wykorzysta do narracji antytuskowej. Podziwiam, że Ci ludzie mogą patrzeć w lustro.

1

@Piotr,1985 W sumie to taki los sobie gotujemy i na taki los zasługujemy.

33

W sumie to trochę przykre. XXI wiek, przelaliśmy już morza krwi za ziemie, ideały, religię czy nawet pieniądze i niektórzy dalej chcą to robić. Zero wyciągania wniosków z własnej historii, jesteśmy strasznie upośledzonym gatunkiem. xD

1

@Pawel13sz Obcy nawet jakby mieli złe zamiary to nie muszą atakować. Moga sobie cierpliwie czekac, a my predzej czy pozniej sami sie wybijemy :v

0

@Woland10 Jak zwykle w punkt. Nie zasługujemy na takiego eksperta

4

@barcelonaLM No Ukraina teraz pewnie żałuje, że oddała cały arsenał atomowy. xD Gwarancja bezpieczeństwa to często mem, a takie atomówki w ręce to realny straszak

1

@LioMessi10 Absolutny klasyk helikopter w ogniu

0

W sumie politycy to ciekawa grupa społeczna, idealnie odzwierciedlają najgorsze cechy ludzkości, oczywiście z drobnymi wyjątkami.

0

@AdamaTraore I w co uzbroiłbyś te 300k ludzi? W proce i włócznie? xD

1

@buszmen to sie nazywa poswiecenie.

1

@gumaz Czemu dyskryminujesz najlepsza pozycje do spania, czyli na boku? :(

0

@tomek8756 Może by się wyrwał w jednym roku jak Modrić xD Tak to Messi i Ronaldo z 5 lat wcześniej musieliby schodzić z prime

0

@OsamaDembele W El Clasico zawsze mamy szanse. To imo najbardziej nieprzewidywalne mecze.

0

@tomek8756 Jak sobie pomyślę, że kiedyś uważaliśmy że Ney przejmie pałeczkę po Ronaldo i Messim to mi się śmiać chce. Przecież chłop zdążył zlecieć z poziomu przed nimi.

2

@gumaz Jak trzeba się śpieszyć to prysznic, ale tak to preferuje wanne.

1

Działanie pod impulsem bywa dziwne, przez kilka miesięcy nie potrafiłem się zmobilizować do zajęcia teminu na następny tatuaż, a tutaj dzisiaj wstałem - coś przeskoczyło w głowie i cyk już termin ustalony. Szkoda, że takie impulsy nie przekładają się na wszystkie kwestie życiowe i występują raz na ruski rok. :|

0

@Joe_Pesci Na razie zbytnio nie wiem, bo dopiero dzisiaj zacząłem trochę więcej pogrywać w Cyberka.

@macio_944 No mi też fpsy potrafią szarpnąć. Czuje się jakbym w Gothica 3 grał. :D

@Bykunn Cyberek to przynajmniej do patcha byl srogi antyhype :P ale jakas spolecznosc redzi mimo wszystko zbudowali wobec tej gry

7

Cyberek ma prawie 35k graczy na steam, ładnie się odbili patrząc na to, ze juz ponad rok po premierze

2

@NaFazieHitman Nie sra się do własnego gniazda. xD

7



Ladne tam pranie robia. xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?