marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Oj, Gladiator po tylu latach to wciąż mocny wyciskacz lez
6
@IronSanHybrid Rychu jak zwykle, rigcz w najczystszej postaci
0
https://x.com/Viss/status/1494793986560512002
Jakie to jest piękne xDD
1
@Jakchcesz Tutaj już ER za rogiem, a ja dalej męczę DS3. Teraz totalnie odpuściłem takie gierki, bo wolałbym grać w pełni sprawny no ale xD.
0
@Kurkmen Taktyk, bo chętnie zobaczę jak to argumentujesz, o ile to w ogóle zrobisz xD
3
@BART97 Harnas to destylowany mocz
1
@Kinginiesta czas sie zadomowic na tym drzewie, bo predko z niego nie zejdziemy
2
https://www.facebook.com/546631489030633/photos/a.546934269000355/1054248268268950/
Co ja właśnie znalazłem. XD
tutaj link do filmu, toż do prawdziwy diament
5
@macio_944 Może się rozwijamy technologicznie, ale mental praktycznie wciąż ten sam niestety
8
@Uukasz_93 Marzenie mieć wszystko w jednym miejscu, nawet z wysokim abonamentem. xD
7
A TVP nawet takie okoliczności wykorzysta do narracji antytuskowej. Podziwiam, że Ci ludzie mogą patrzeć w lustro.
1
@Piotr,1985 W sumie to taki los sobie gotujemy i na taki los zasługujemy.
33
W sumie to trochę przykre. XXI wiek, przelaliśmy już morza krwi za ziemie, ideały, religię czy nawet pieniądze i niektórzy dalej chcą to robić. Zero wyciągania wniosków z własnej historii, jesteśmy strasznie upośledzonym gatunkiem. xD
1
@Pawel13sz Obcy nawet jakby mieli złe zamiary to nie muszą atakować. Moga sobie cierpliwie czekac, a my predzej czy pozniej sami sie wybijemy :v
0
@Woland10 Jak zwykle w punkt. Nie zasługujemy na takiego eksperta
4
@barcelonaLM No Ukraina teraz pewnie żałuje, że oddała cały arsenał atomowy. xD Gwarancja bezpieczeństwa to często mem, a takie atomówki w ręce to realny straszak
1
@LioMessi10 Absolutny klasyk helikopter w ogniu
0
W sumie politycy to ciekawa grupa społeczna, idealnie odzwierciedlają najgorsze cechy ludzkości, oczywiście z drobnymi wyjątkami.
0
@AdamaTraore I w co uzbroiłbyś te 300k ludzi? W proce i włócznie? xD
1
@buszmen to sie nazywa poswiecenie.
1
@gumaz Czemu dyskryminujesz najlepsza pozycje do spania, czyli na boku? :(
0
@tomek8756 Może by się wyrwał w jednym roku jak Modrić xD Tak to Messi i Ronaldo z 5 lat wcześniej musieliby schodzić z prime
0
@OsamaDembele W El Clasico zawsze mamy szanse. To imo najbardziej nieprzewidywalne mecze.
0
@tomek8756 Jak sobie pomyślę, że kiedyś uważaliśmy że Ney przejmie pałeczkę po Ronaldo i Messim to mi się śmiać chce. Przecież chłop zdążył zlecieć z poziomu przed nimi.
2
@gumaz Jak trzeba się śpieszyć to prysznic, ale tak to preferuje wanne.
1
Działanie pod impulsem bywa dziwne, przez kilka miesięcy nie potrafiłem się zmobilizować do zajęcia teminu na następny tatuaż, a tutaj dzisiaj wstałem - coś przeskoczyło w głowie i cyk już termin ustalony. Szkoda, że takie impulsy nie przekładają się na wszystkie kwestie życiowe i występują raz na ruski rok. :|
0
@Joe_Pesci Na razie zbytnio nie wiem, bo dopiero dzisiaj zacząłem trochę więcej pogrywać w Cyberka.
@macio_944 No mi też fpsy potrafią szarpnąć. Czuje się jakbym w Gothica 3 grał. :D
@Bykunn Cyberek to przynajmniej do patcha byl srogi antyhype :P ale jakas spolecznosc redzi mimo wszystko zbudowali wobec tej gry
7
Cyberek ma prawie 35k graczy na steam, ładnie się odbili patrząc na to, ze juz ponad rok po premierze
2
@NaFazieHitman Nie sra się do własnego gniazda. xD
7
Ladne tam pranie robia. xD