marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Cyberek ma prawie 35k graczy na steam, ładnie się odbili patrząc na to, ze juz ponad rok po premierze
2
@NaFazieHitman Nie sra się do własnego gniazda. xD
7
Ladne tam pranie robia. xD
0
@gumaz Jajecznica TOP. Każdy porządny człek powinien docenić to proste i pyszne danie.
1
@Kengo Teraz to się ma wrażenie, że nasz Pedri pod potężnym Kumanem w ogóle się nie rozwijał, a pod koniec to wręcz zaliczał regres. xD
0
@PawkoFCB Obecnie przymierzam się do Disco Elysium i A Plague Tale: Innocence
11
@Pawlak1992 Nie no, aż tak to nie xD
0
@Ibarbo69 Barcelona, Barcelona i Barcelona. :|
A tak to jeszcze Valencia i Sevilla
0
@PawkoFCB Dla mnie to idealny rok żeby zredukować kupkę wstydu. Chociaż trochę. :| Chociaż znając życie skończy się na ogrywaniu kolejny raz tych samych gier
0
@PawkoFCB Niby ma nie być żadnych zmian w dacie premiery, ale pieron to wie. Ja osobiście szykuje się na 2023.
0
@D10SLEO tak to jest jak się gra w niedzielę o 16
0
@Nigaki Tak właśnie traktuje KM. Dla mnie to pełnoprawna odsłona Gothica. xD
0
@MontelQ Przecież Mbappe też byłby tutaj hejtowany, chłopak lubi sie pokopać po czole. :v
1
@FC1899Barca U mnie jednak 1 i 2(Szczególnie z NK) kapkę wyżej ale to głównie z powodu moich ograniczeń technologicznych, musiałem bite kilka lat czekać żeby spokojnie sobie ograć trzecią cześć, a w międzyczasie jednak zdążyło się te kilkanaście razy ograć pierwsze dwie części w których się zakochałem. :D
9
@Jakchcesz Piękny, a najpiękniejszy to ma soundtrack. Wodospady nad Silden, ta relaksująca muzyczna i totalna utopia. :D 2022 a pod tym względem wciąż ścisły TOP
6
Ten uczuć kiedy ciągniesz Wieśka 3 w 60 klatkach a Goticzek 3 ciągle traci randomowo klatki. Jak tu nie kochać Myrtany. :|
0
@Rust_Cohle Może teraz coś zmienili ale jak jeszcze ogrywałem na moim poczciwym PS4 to między innymi system walki, czy też otwierania zamków przyprawiał mnie o zawroty głowy. xD
0
@Rust_Cohle Gra genialna ale imo nie na pada.
3
@Danny Gaucho Tylko jedno w głowie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Szyna Zimmera to sztos. Zamiast mi usztywniać i prostować końcówkę palca to po snie muszę ja wyciągać spod tylka. :|
1
Nie no, Kapela kozacko wyszedł do walki. :D
2
@Kubix93 Jakieś oznaki profesjonalizmu to tylko dodatek, bardzo ekskluzywny w takich walkach. xD
3
@vangoor Akurat widać, że Vini jest oddany Realowi, nie kumam co Cię bawi xD
5
@VamosRakieta Najpiękniejszy.
0
@Azi dokładnie, prawdziwy chlop to nawet lezki ma nie uronic
2
@macio_944 mati, juz nie kibicujemy barcelonie
0
Cyberunk to marka, patche do konsoli wydają dla jednej gry. xD
2
@Doren01 Czy ja wiem czy przehypowana? Większość ludzi z którymi rozmawiam nie traktuje samej ligi jako topowej. Może nie jest to zbyt duża grupa, żeby wyciągać statystykę ale wątpię żeby poza Niemcami bundesliga była hypowana.
4
twitter.com/Gamerwebpl/status/1494657533570654211
To już byłby szczyt idiotyzmu gdyby wydali tak marna gre i obwiniali innych za swoje niepowodzenia. Chociaż to EA więc kto wie. xDD
9
@LaRoja marzenie byc starym pilkarza i pobierac milionowe prowizje za wychowanie dzieciaka xd