7

Cyberek ma prawie 35k graczy na steam, ładnie się odbili patrząc na to, ze juz ponad rok po premierze

2

@NaFazieHitman Nie sra się do własnego gniazda. xD

7



Ladne tam pranie robia. xD

0

@gumaz Jajecznica TOP. Każdy porządny człek powinien docenić to proste i pyszne danie.

1

@Kengo Teraz to się ma wrażenie, że nasz Pedri pod potężnym Kumanem w ogóle się nie rozwijał, a pod koniec to wręcz zaliczał regres. xD

0

@PawkoFCB Obecnie przymierzam się do Disco Elysium i A Plague Tale: Innocence

11

@Pawlak1992 Nie no, aż tak to nie xD

0

@Ibarbo69 Barcelona, Barcelona i Barcelona. :|


A tak to jeszcze Valencia i Sevilla

0

@PawkoFCB Dla mnie to idealny rok żeby zredukować kupkę wstydu. Chociaż trochę. :| Chociaż znając życie skończy się na ogrywaniu kolejny raz tych samych gier

0

@PawkoFCB Niby ma nie być żadnych zmian w dacie premiery, ale pieron to wie. Ja osobiście szykuje się na 2023.

0

@D10SLEO tak to jest jak się gra w niedzielę o 16

0

@Nigaki Tak właśnie traktuje KM. Dla mnie to pełnoprawna odsłona Gothica. xD

0

@MontelQ Przecież Mbappe też byłby tutaj hejtowany, chłopak lubi sie pokopać po czole. :v

1

@FC1899Barca U mnie jednak 1 i 2(Szczególnie z NK) kapkę wyżej ale to głównie z powodu moich ograniczeń technologicznych, musiałem bite kilka lat czekać żeby spokojnie sobie ograć trzecią cześć, a w międzyczasie jednak zdążyło się te kilkanaście razy ograć pierwsze dwie części w których się zakochałem. :D

9

@Jakchcesz Piękny, a najpiękniejszy to ma soundtrack. Wodospady nad Silden, ta relaksująca muzyczna i totalna utopia. :D 2022 a pod tym względem wciąż ścisły TOP

6

Ten uczuć kiedy ciągniesz Wieśka 3 w 60 klatkach a Goticzek 3 ciągle traci randomowo klatki. Jak tu nie kochać Myrtany. :|

0

@Rust_Cohle Może teraz coś zmienili ale jak jeszcze ogrywałem na moim poczciwym PS4 to między innymi system walki, czy też otwierania zamków przyprawiał mnie o zawroty głowy. xD

0

@Rust_Cohle Gra genialna ale imo nie na pada.

3

@Danny Gaucho Tylko jedno w głowie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Szyna Zimmera to sztos. Zamiast mi usztywniać i prostować końcówkę palca to po snie muszę ja wyciągać spod tylka. :|

1



Nie no, Kapela kozacko wyszedł do walki. :D

2

@Kubix93 Jakieś oznaki profesjonalizmu to tylko dodatek, bardzo ekskluzywny w takich walkach. xD

3

@vangoor Akurat widać, że Vini jest oddany Realowi, nie kumam co Cię bawi xD

5

@VamosRakieta Najpiękniejszy.

0

@Azi dokładnie, prawdziwy chlop to nawet lezki ma nie uronic

2

@macio_944 mati, juz nie kibicujemy barcelonie

0



Cyberunk to marka, patche do konsoli wydają dla jednej gry. xD

2

@Doren01 Czy ja wiem czy przehypowana? Większość ludzi z którymi rozmawiam nie traktuje samej ligi jako topowej. Może nie jest to zbyt duża grupa, żeby wyciągać statystykę ale wątpię żeby poza Niemcami bundesliga była hypowana.

4

twitter.com/Gamerwebpl/status/1494657533570654211

To już byłby szczyt idiotyzmu gdyby wydali tak marna gre i obwiniali innych za swoje niepowodzenia. Chociaż to EA więc kto wie. xDD

9

@LaRoja marzenie byc starym pilkarza i pobierac milionowe prowizje za wychowanie dzieciaka xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?