marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Joe_Pesci w mma to Szeligi jednak nie ma - To dziedzina Araba
1
no szeliga powinien zostać wpisany jako nowa definicja lucky punch xD
1
@Deviler no to tez jest taka jedyna szansa popka, jakis luj ogłuszacz i nokaut
0
oho, odpalił się Paulo Coelho
0
Siadło ładnie, szkoda bo walka idealnie się układała dla Araba
1
Szeliga jaka szarża XDD
1
Arab któremu zabrano największy atut i tak dominuje atencjusza. xDD
2
Oho, lekarz czyli po walce xD
1
@Danny Gaucho To ci się udało. xDD
0
@Yoshi94 A kto powiedział, że to ma być prawdziwa walka? XD
1
Dobra Arab, wyjaśniaj tego atencjusza.
2
@kamyk_23 Patologia to bicie swojej zony czy upijanie sie do takiego stanu, ze wybijasz zeby niewinnemu chlopakowi zeby pod zabka a nie cos takiego
7
i stad tyle hejterow potem ;p
2
ponczek co do klasyka wychodzi xD
1
@Mroziu Jak można oglądać piłkę nożną? Jak to z góry wszystko ustalone buhahaha
0
@Transu96 hejter jednak wiekszy dzban
1
@IronSanHybrid Arab niestety mocno doświadczony przez życie i używki.
1
Rafał tez ładnie wyszedl jak na debiutanta, liczę na rewanż
0
Rafciu wydymany z waleczki
1
@GeneralXavi Nie strasz z tą niedziela. :D
0
https://planetagracza.pl/rockstar-abonament-dla-graczy-gta-online-next-geny/
Oj Rockstar, do ostatniej złotówki chcą doić z tego biednego GTA5 xD
0
@Survier Husaria uciekajaca z pociagu przed Kapela jest dostatecznym wyjasnieniem. :|
1
Kapela wyjaśnia polska husarie XD
17
@IronSanHybrid Dzieciak w L pewnie wstał rano, ucieszony że ma jazdy - coraz bliżej wymarzonego prawka a tu taka sytuacja. xD
1
@KrzysiekM Panie, to idzie w walke show a nie walk gladiatorów. To nie Koloseum w starożytnym Rzymie. :|
9
@krefi10 Alexis w swoim prime byl ważnym zmiennikiem w najlepszej Barcelonie i potem dźwigał na swoich plecach Arsenal.
0
@Worny ewidentnie mental nie dojechał rowno z szansa jaka dostal od Barcelony xd
0
@Transu96 Podpinam się pod pytanie :p
0
@kamil9040 będziemy zmieniać spodnie w pip boyu? Kozak
0
@MarcelNJ11 przecież to badania potwierdziły