marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wiecie, że po 2h korzystania z maseczek przestajecie normalnie funkcjonować i istnieje szansa, że wpadniecie w AMOK? To już wiecie. :|
3
I koniec L4, chęci do pracy po 2 miesięcznej labie są takie, ze chyba będzie magik. xD
2
@Messibestplayerintheworld Plotki dementowane plotkami, powtórz.
Kocham dziennikarstwo. :v
38
Uwielbiam przerwy reprezentacyjne, nie dość że nie można oglądać Barcelony to jeszcze u dziennikarzy jest burza mózgów i zaczynają wykichwac tone newsów. Przeciez przez cały sezon nie było tylu piłkarzy łączących z Barcelona co teraz. :|
3
@Zoker pewnie sa bardziej dla lekarza niz dla nas, doktor robi wziu numer się wyswietla i wchodzisz
@MesQueUnClub_87 Oj, to niestety wciąż norma. Niestety starsze pokolenia tylko tak maja. :|
8
Uwielbiam jak ludzie w szpitalu dyskutują o tych numerkach, próbują ustalić kolejke jak nawet maja na karteczce napisane, że kolejnosc przyjmowania nie jest związana z numerem biletu xDD
2
@AmigoBlancos a tak właściwie to kto nam leży oprócz reprezentacji pokroju San Marino? xD
6
@Ojciec5tkidzieci Kazdy orze, jak może xd
2
@Medium no bo taka pogoda jest w pyte, nie ma za zimno nie ma za ciepło. Najlepsza pora roku sie powoli zaczyna. :D
18
@FC1899Barca Myślę, że to nie jest tak że mu się nie chce. Jak był ostatnio wypożyczony do Totków to nawet ładne liczby wykręcił - po prostu tam jest jakaś inba z Realem. xD
1
@IronSanHybrid Taki fetysz :|
0
No i już jest postęp w mojej fikuśnej kontuzji palca, po dwóch miesiącach byłem w stanie normalnie wcisnąć klawisz 'w' na klawiaturze. Powoli zaczynamy nerdoze jak człowiek. :|
2
@MesQueUnClub96 Lewandowski nie strzeli gola jednego bez Mullera to takie współczesne 'Messi nie strzeli gola bez Xaviego i Iniesty'? Kolejna zasługa dla naszego rodaka, próbują mu umniejszać jak kiedyś Messiemu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@krissu8 działa
2
@FC1899Barca Gwałtem było ostatnie El Clasico - tutaj to jest trochę szczęścia, szczelna defensywa i jedna, udana akcja. :|
9
@klopx Kluczowe czynniki brane przy transferze xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@haryveb944 Oni cisną Lewego, Ty ich. Czym się różnicie? :D
1
@Rust_Cohle Teraz to juz po ptakach
0
@KapiFCB No właśnie mi się to nie klei bo pomimo kontaktu zdarzy mu się negatywnie gadać o fame mma
@Tasde To zmienia delikatnie postać rzeczy, dziękować
0
Oglądam sobie skrót z ostatniej konferencji fejmu i w sumie jestem w szoku, Wardęga zawsze był takim dzbanem który szuka afery na siłę, neguje czyjeś kontuzje i ogólnie odstawia szopke czy to od tej fejmu (hehe) mu odwaliło? xD
2
@Explode a czym jest nadużywanie tradycyjnie zostawia pole do interpretacji, bądź tu madry z tym regulaminem :x
9
@msmsms przeciętny kibic w życiu nie doceni takich rzeczy
4
@Barca1992 La Bamba bywa naiwna :p
0
@tomek8756 Za dużo brzydko pachnących ludzi korzysta z komunikacji miejskiej żeby zrezygnować z maseczki. :|
26
https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/277160625_5245728865471786_889090644061148875_n.jpg?stp=dst-jpg_p180x540&_nc_cat=104&ccb=1-5&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=yUlVbLHTySQAX8LItRL&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&oh=00_AT85IkRJhfroigEFBO4X4EoVspQHtV7whKrcYHzB4I-m6g&oe=6240BEDC
Polowanie czas zacząć. xDD
0
@BART97 Jakie zabijanie? Mi mówili tylko o szybszym wifi. :c
0
@Wilczeq a może przyjść i posypie się jak Hazard. Zycie pisze różne scenariusze
5
@ShawnC Może nie rasizm ale to prawda. Palestyne wszyscy maja w dupie mimo iz dzieje sie tam podobne świństwo co na Ukrainie.
W sumie nie, definicja rasizmu pod to podejdzie spokojnie. Bellerin rigcz.
22
Ale Real tego nigdy nie będzie robił bo nawet w naszym największym kryzysie nie byli w stanie nas tak wysoko ograc :p