1



Wiecie, że po 2h korzystania z maseczek przestajecie normalnie funkcjonować i istnieje szansa, że wpadniecie w AMOK? To już wiecie. :|

3

I koniec L4, chęci do pracy po 2 miesięcznej labie są takie, ze chyba będzie magik. xD

2

@Messibestplayerintheworld Plotki dementowane plotkami, powtórz.

Kocham dziennikarstwo. :v

38

Uwielbiam przerwy reprezentacyjne, nie dość że nie można oglądać Barcelony to jeszcze u dziennikarzy jest burza mózgów i zaczynają wykichwac tone newsów. Przeciez przez cały sezon nie było tylu piłkarzy łączących z Barcelona co teraz. :|

3

@Zoker pewnie sa bardziej dla lekarza niz dla nas, doktor robi wziu numer się wyswietla i wchodzisz

@MesQueUnClub_87 Oj, to niestety wciąż norma. Niestety starsze pokolenia tylko tak maja. :|

8

Uwielbiam jak ludzie w szpitalu dyskutują o tych numerkach, próbują ustalić kolejke jak nawet maja na karteczce napisane, że kolejnosc przyjmowania nie jest związana z numerem biletu xDD

2

@AmigoBlancos a tak właściwie to kto nam leży oprócz reprezentacji pokroju San Marino? xD

6

@Ojciec5tkidzieci Kazdy orze, jak może xd

2

@Medium no bo taka pogoda jest w pyte, nie ma za zimno nie ma za ciepło. Najlepsza pora roku sie powoli zaczyna. :D

18

@FC1899Barca Myślę, że to nie jest tak że mu się nie chce. Jak był ostatnio wypożyczony do Totków to nawet ładne liczby wykręcił - po prostu tam jest jakaś inba z Realem. xD

1

@IronSanHybrid Taki fetysz :|

0

No i już jest postęp w mojej fikuśnej kontuzji palca, po dwóch miesiącach byłem w stanie normalnie wcisnąć klawisz 'w' na klawiaturze. Powoli zaczynamy nerdoze jak człowiek. :|

2

@MesQueUnClub96 Lewandowski nie strzeli gola jednego bez Mullera to takie współczesne 'Messi nie strzeli gola bez Xaviego i Iniesty'? Kolejna zasługa dla naszego rodaka, próbują mu umniejszać jak kiedyś Messiemu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@krissu8 działa

2

@FC1899Barca Gwałtem było ostatnie El Clasico - tutaj to jest trochę szczęścia, szczelna defensywa i jedna, udana akcja. :|

9

@klopx Kluczowe czynniki brane przy transferze xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@haryveb944 Oni cisną Lewego, Ty ich. Czym się różnicie? :D

1

@Rust_Cohle Teraz to juz po ptakach

0

@KapiFCB No właśnie mi się to nie klei bo pomimo kontaktu zdarzy mu się negatywnie gadać o fame mma

@Tasde To zmienia delikatnie postać rzeczy, dziękować

0

Oglądam sobie skrót z ostatniej konferencji fejmu i w sumie jestem w szoku, Wardęga zawsze był takim dzbanem który szuka afery na siłę, neguje czyjeś kontuzje i ogólnie odstawia szopke czy to od tej fejmu (hehe) mu odwaliło? xD

2

@Explode a czym jest nadużywanie tradycyjnie zostawia pole do interpretacji, bądź tu madry z tym regulaminem :x

9

@msmsms przeciętny kibic w życiu nie doceni takich rzeczy

4

@Barca1992 La Bamba bywa naiwna :p

0

@tomek8756 Za dużo brzydko pachnących ludzi korzysta z komunikacji miejskiej żeby zrezygnować z maseczki. :|

0

@BART97 Jakie zabijanie? Mi mówili tylko o szybszym wifi. :c

0

@Wilczeq a może przyjść i posypie się jak Hazard. Zycie pisze różne scenariusze

5

@ShawnC Może nie rasizm ale to prawda. Palestyne wszyscy maja w dupie mimo iz dzieje sie tam podobne świństwo co na Ukrainie.

W sumie nie, definicja rasizmu pod to podejdzie spokojnie. Bellerin rigcz.

22

Ale Real tego nigdy nie będzie robił bo nawet w naszym największym kryzysie nie byli w stanie nas tak wysoko ograc :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?