marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Medium idealne polacznie, robia rzeczy dla tej samej grupy docelowej
0
2115 jakis track z wersow ma, rap w najczystszej postaci
2
@Deeespacito mnie zbiera juz drugi tydzien i dzisiaj czuje punkt przełomowy, ledwo chodze xD
2
@msmsms złamali wszystkie procedury na komendzie i pobawili się uzbrojonym i odbezpieczonym granatnikiem
5
https://www.rp.pl/prawo-drogowe/art37683151-dziadek-uczyl-jezdzic-na-pustym-parkingu-wnuk-stanie-przed-sadem
dużo większe zagrożenie dla otocznia niż chłop walący z granatnika na komendzie, wiadomo
8
@okiemtypera_lucaxx95 Czesto tak bywa, ze mlodsi rzucaja haslami ktorych do konca nie rozumieja
0
@Kgorecki2500 a historia sama w sobie zmyslona, jak dziesiatki opowiesci o zlatanie. ;p
0
@VegetaPolska wymioty od ogladania jak ziomek gra w gre? Moze ty idz do lekarza czy cos xD
0
@Transu96 też nie rozumiem co kierowało Redami tworząc tak absurdalny system przyznawania pd xD
0
@Transu96 to nie są bugi tylko wiedzminowy system przynawania expa za questy xD
Trzeba robić wszystko na swój level, bo jak wlecisz na np 30 poziom i wykonasz jakąś zalegla misję z 12 levela to właśnie dostaniesz z 5 pd
0
https://mobile.twitter.com/SmutneHistorie/status/1608021319257362433
Matczak co odleciał xD
1
@Kgorecki2500 szanuje
5
@DonMatteo901 co sie typiara w 14 sekundzie z blatu spierdzielila xD
0
@Rewolucja123 Czyli, że teraz podpisaliśmy go jako wolnego zawodnika niweluje fakt, że przyszedł do nas za ponad 100 baniek?
3
@koziar i co im przyszło z tego 'ośmieszania' Bundesligi?
0
@tomek8756 Wiadomo, ze pisory za wospem nie przepadaja
4
@Mario96w Strażnik materiału źródłowego, trzymania jakiegokolwiek poziomu i hejter Netflixa. Sage juz zepsuli, teraz psuja głębsze lore a ja jako fan Gerwanta czuje sie zobowiązany do bojkotu
2
@Colin94 no spoko, jak ktos lubi generyczne fantasy bez polotu to jego sprawa
tak jak moja sprawa jest skrytykowanie tego
5
Matko boska, Wiedźmin Rodowód Krwi obecnie jest top 2 najchętniej oglądanych seriali w Polsce na netflixie. Polacy totalnie nie maja gustu. :|
6
@Benz nie ma fify w ktora byloby warto grac
2
@gumaz ostatnie moje balety to eventy rodzinne na ktorych mi sie nawet zbytnio nie chcialo byc. :|
0
@Encore Takie klasyki to ja na pamiec znam, o
2
@Danny Gaucho Jak najbardziej zaślepiony hejter przyznał, że Messi jest GOATem to faktycznie tak jest. :D
0
@clyde W Hellblade delikatnie zmęczyła mnie mechaniczna strona gry ale klimacik ma super, kiedyś dam jeszcze szanse
3
@tristan87 Wciąż lepszy niż ten Ronaldo xD
0
@Kinginiesta nie wiem czy pisor bo az tak go nie sledze ale zart o niemieckim tusku zmasakrowany totalnie
0
@LambiPL Sherlock Holmes mnie nawet zaintrygowal, trza bedzie obczaic
1
to teraz koszulka dla Michniewicza z numerem 711 xD
5
@Rewolucja123 Tobie cos w glowie przeskoczylo? Jeszcze niedawno z byle pierdola leciales do moderacji, a teraz takie przeklenstwa publicznie?
0
@Kubsoleon
@PawkoFCB
No, obie serię ograne oczywiście xd