3

@Medium idealne polacznie, robia rzeczy dla tej samej grupy docelowej

0

2115 jakis track z wersow ma, rap w najczystszej postaci

2

@Deeespacito mnie zbiera juz drugi tydzien i dzisiaj czuje punkt przełomowy, ledwo chodze xD

2

@msmsms złamali wszystkie procedury na komendzie i pobawili się uzbrojonym i odbezpieczonym granatnikiem

5

https://www.rp.pl/prawo-drogowe/art37683151-dziadek-uczyl-jezdzic-na-pustym-parkingu-wnuk-stanie-przed-sadem

dużo większe zagrożenie dla otocznia niż chłop walący z granatnika na komendzie, wiadomo

8

@okiemtypera_lucaxx95 Czesto tak bywa, ze mlodsi rzucaja haslami ktorych do konca nie rozumieja

0

@Kgorecki2500 a historia sama w sobie zmyslona, jak dziesiatki opowiesci o zlatanie. ;p

0

@VegetaPolska wymioty od ogladania jak ziomek gra w gre? Moze ty idz do lekarza czy cos xD

0

@Transu96 też nie rozumiem co kierowało Redami tworząc tak absurdalny system przyznawania pd xD

0

@Transu96 to nie są bugi tylko wiedzminowy system przynawania expa za questy xD
Trzeba robić wszystko na swój level, bo jak wlecisz na np 30 poziom i wykonasz jakąś zalegla misję z 12 levela to właśnie dostaniesz z 5 pd

0

1

@Kgorecki2500 szanuje

5

@DonMatteo901 co sie typiara w 14 sekundzie z blatu spierdzielila xD

0

@Rewolucja123 Czyli, że teraz podpisaliśmy go jako wolnego zawodnika niweluje fakt, że przyszedł do nas za ponad 100 baniek?

3

@koziar i co im przyszło z tego 'ośmieszania' Bundesligi?

0

@tomek8756 Wiadomo, ze pisory za wospem nie przepadaja

4

@Mario96w Strażnik materiału źródłowego, trzymania jakiegokolwiek poziomu i hejter Netflixa. Sage juz zepsuli, teraz psuja głębsze lore a ja jako fan Gerwanta czuje sie zobowiązany do bojkotu

2

@Colin94 no spoko, jak ktos lubi generyczne fantasy bez polotu to jego sprawa
tak jak moja sprawa jest skrytykowanie tego

5

Matko boska, Wiedźmin Rodowód Krwi obecnie jest top 2 najchętniej oglądanych seriali w Polsce na netflixie. Polacy totalnie nie maja gustu. :|

6

@Benz nie ma fify w ktora byloby warto grac

2

@gumaz ostatnie moje balety to eventy rodzinne na ktorych mi sie nawet zbytnio nie chcialo byc. :|

0

@Encore Takie klasyki to ja na pamiec znam, o

2

@Danny Gaucho Jak najbardziej zaślepiony hejter przyznał, że Messi jest GOATem to faktycznie tak jest. :D

0

@clyde W Hellblade delikatnie zmęczyła mnie mechaniczna strona gry ale klimacik ma super, kiedyś dam jeszcze szanse

3

@tristan87 Wciąż lepszy niż ten Ronaldo xD

0

@Kinginiesta nie wiem czy pisor bo az tak go nie sledze ale zart o niemieckim tusku zmasakrowany totalnie

0

@LambiPL Sherlock Holmes mnie nawet zaintrygowal, trza bedzie obczaic

1



to teraz koszulka dla Michniewicza z numerem 711 xD

5

@Rewolucja123 Tobie cos w glowie przeskoczylo? Jeszcze niedawno z byle pierdola leciales do moderacji, a teraz takie przeklenstwa publicznie?

0

@Kubsoleon
@PawkoFCB

No, obie serię ograne oczywiście xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?