marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@masq
Mass Effect - warto ograć cała trylogię, mimo iż archaiczność pierwszej części może Cię odrzucić.
A Plague Tale obie części
Remaster pierwszej Mafii i druga część.
Trylogia Metro
BioShock Infinite ale pozostałe części też świetne
Trylogia Arkham
Deus Ex Bunt/Rozłam ludzkości
Dishonored 1/2
The Walking Dead od telltale
i może terminator resistance, sleeping dogs
Lista trochę większa ale pewnie sporo tych gierek obiło Ci się o uszy/grałeś w nie. :D
5
@AlexDark00 U nas jakbyś zbytnio uszkodził napastnika to jeszcze poszedłbyś siedzieć za spowodowanie uszczerbku na zdrowiu.
0
@masq A na jaki gatunek masz chrapkę?
0
@Explode O cie uj, to sie dałem porobić xD
0
@masq Chyba jedna z lepszych gier spod szyldu 'Marvel' (konkurencji to oni za dużej nie mieli) - bardzo przyjemna gierka aczkolwiek trochę przegadana, nie irytowałoby mnie to gdyby po przejściu do innej lokacji dialogi magicznie się nie urywały. xD
1
Synek co sobie dom w Afryce postawił. :|
4
będzie przypał na chacie ^^
1
@Kgorecki2500 Albo te gigantyczne instrukcje, nieraz poradniki
No, pudełka miały swoją magie.
aczkolwiek jakbym miał pomieścić teraz swoją bibliotekę ze steama na półce to nie wiem, czarno to widzę xD
0
@Rewolucja123 Ewentualnie polityka, lgbt
czasami jakiś kościół. :D
4
Lucek TOP, zasłużone.
8
BI który wrzuca posty raz na ruski rok przebił się do top 4. :D
Chłopak faktycznie jest jak CR7
1
@koziar Nic tylko się cieszyć, instalowanie starszych gierek na nowszych systemach bywa bardzo, ale to bardzo problematyczne. :D
3
@VegetaPolska Pisanie średnio co tydzień z inna dziewczyną z cichą nadzieja na związek jest parciem xD
Nawet więcej, jest desperacją
5
@VegetaPolska Już Ci powiem, że nic z tego nie wyjdzie. Masz za duże parcie na związek.
3
@krissu8 jak do cs'a to nie ma sensu az tak przepłacać :|
0
@IronSanHybrid 6 latki latające z giwerami. xD
Umysł Bogdana mnie lekko zszokował
3
@barcanawieki Potężny mental, nie ma co
6
co tu się dzieje xDD
1
@Janas11224
American Horror Story to faktycznie popieprzony serial, ciekawe co następne sezony przyniosą :p
37
@Walker może dzieciaki pod twoja nieobecność kupiły premium xd
2
@Jakchcesz totalna utopia, żadnych zmartwień
2
Baldurs Gate 3 w sierpniu tego roku. Nie sądziłem, że oni to dowiozą patrząc ile gierka siedzi już w wczesnym dostępie. :D
17
Biedny artysta, dobrze chociaż że ma prawo do depresji
Nie to co my, szare robaczki :|
13
@Przemek2323 znając życie Ronaldo jest zbyt sławny i bogaty, żeby obowiązywały go te zasady
0
@LS Dyskusja w stylu "moje wysrywy z gazet są lepsze od Twoich wysrywów!" :D
Messiego już tyle tutaj nie ma, a temat dalej elektryzuje społeczność i klepiecie dalej ten sam temat.. co dokładnie rok temu :D ewenement powtarzalności czasami panuje na tej stronie.
3
Soundtrack z Gothica 2 to magiczny teleport do dzieciństwa, fajnie wrócić co jakiś czas. :D
1
@Janas11224 no i namówił ;p
15
@AdiKingu96 Messi może ma skłonności do masochizmu, czyli ciągnięcia wózka na wszystkie możliwe sposoby a potem wysłuchiwania, że dał za mało. ^^
0
@Cule1234 Nie potrzebujemy pieniędzy? :|
5
@TheNekro94 Obajtek kłamie i manipuluje? Nowe, nie znałem. :|