0

@masq

Mass Effect - warto ograć cała trylogię, mimo iż archaiczność pierwszej części może Cię odrzucić.
A Plague Tale obie części
Remaster pierwszej Mafii i druga część.
Trylogia Metro
BioShock Infinite ale pozostałe części też świetne
Trylogia Arkham
Deus Ex Bunt/Rozłam ludzkości
Dishonored 1/2
The Walking Dead od telltale
i może terminator resistance, sleeping dogs

Lista trochę większa ale pewnie sporo tych gierek obiło Ci się o uszy/grałeś w nie. :D

5

@AlexDark00 U nas jakbyś zbytnio uszkodził napastnika to jeszcze poszedłbyś siedzieć za spowodowanie uszczerbku na zdrowiu.

0

@masq A na jaki gatunek masz chrapkę?

0

@Explode O cie uj, to sie dałem porobić xD

0

@masq Chyba jedna z lepszych gier spod szyldu 'Marvel' (konkurencji to oni za dużej nie mieli) - bardzo przyjemna gierka aczkolwiek trochę przegadana, nie irytowałoby mnie to gdyby po przejściu do innej lokacji dialogi magicznie się nie urywały. xD


1



Synek co sobie dom w Afryce postawił. :|

4



będzie przypał na chacie ^^

1

@Kgorecki2500 Albo te gigantyczne instrukcje, nieraz poradniki
No, pudełka miały swoją magie.

aczkolwiek jakbym miał pomieścić teraz swoją bibliotekę ze steama na półce to nie wiem, czarno to widzę xD

0

@Rewolucja123 Ewentualnie polityka, lgbt
czasami jakiś kościół. :D

4

Lucek TOP, zasłużone.

8

BI który wrzuca posty raz na ruski rok przebił się do top 4. :D
Chłopak faktycznie jest jak CR7

1

@koziar Nic tylko się cieszyć, instalowanie starszych gierek na nowszych systemach bywa bardzo, ale to bardzo problematyczne. :D

3

@VegetaPolska Pisanie średnio co tydzień z inna dziewczyną z cichą nadzieja na związek jest parciem xD


Nawet więcej, jest desperacją

5

@VegetaPolska Już Ci powiem, że nic z tego nie wyjdzie. Masz za duże parcie na związek.

3

@krissu8 jak do cs'a to nie ma sensu az tak przepłacać :|

0

@IronSanHybrid 6 latki latające z giwerami. xD
Umysł Bogdana mnie lekko zszokował

3

@barcanawieki Potężny mental, nie ma co

6



co tu się dzieje xDD

1

@Janas11224
American Horror Story to faktycznie popieprzony serial, ciekawe co następne sezony przyniosą :p

37

@Walker może dzieciaki pod twoja nieobecność kupiły premium xd

2

@Jakchcesz totalna utopia, żadnych zmartwień

2

Baldurs Gate 3 w sierpniu tego roku. Nie sądziłem, że oni to dowiozą patrząc ile gierka siedzi już w wczesnym dostępie. :D

17



Biedny artysta, dobrze chociaż że ma prawo do depresji

Nie to co my, szare robaczki :|

13

@Przemek2323 znając życie Ronaldo jest zbyt sławny i bogaty, żeby obowiązywały go te zasady

0

@LS Dyskusja w stylu "moje wysrywy z gazet są lepsze od Twoich wysrywów!" :D

Messiego już tyle tutaj nie ma, a temat dalej elektryzuje społeczność i klepiecie dalej ten sam temat.. co dokładnie rok temu :D ewenement powtarzalności czasami panuje na tej stronie.

3

Soundtrack z Gothica 2 to magiczny teleport do dzieciństwa, fajnie wrócić co jakiś czas. :D

1

@Janas11224 no i namówił ;p

15

@AdiKingu96 Messi może ma skłonności do masochizmu, czyli ciągnięcia wózka na wszystkie możliwe sposoby a potem wysłuchiwania, że dał za mało. ^^

0

@Cule1234 Nie potrzebujemy pieniędzy? :|

5

@TheNekro94 Obajtek kłamie i manipuluje? Nowe, nie znałem. :|

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?