17

@Emhyr Czyli w PL przez lata nie było prawdziwej 9, bo tam 24 gole i cyk, król strzelców

a Haaland robi taki wynik w pół sezonu

4

@MesQueUnClub96 Co ty gadasz Dodi xD

2

@Tomo1989 po zawodach w połowie sezonu? nieźle

9

@Comentateiro Różnica jest taka, że nikt nie stawia Haalanda obok Messiego

3

@DaPidejpi Niezła próba ale ale Haaland akurat bardzo przypomina naszego Lewusa xD

1

@Medium Zeby grac w poteznej maszynie Xaviego

1

@SuperPatsonFCB Jeszcze niedawno chłopy z taka iloscia bramek tam króla strzelców zdobywali xD

1

@Lionel_Messi10 Jeszcze lepiej xD

3

Haaland już strzelił 23 bramki w PL przy 1500 minutach na boisku.

To jest prawdziwy #BeastMode a nie jakieś podróbki jak Dest xD

0

@arasz1819 Nic dodać nic ująć. :D

0

@TheNekro94 daj mu czas xd

0

https://mobile.twitter.com/sjastrzebowski/status/1616842529697140738

Prawdziwy mężczyzna strzela do ofiary z 100 metrów.

Btw. Potężny jest ten odyniec

11

@AdiKingu96 ale jak ktoś może interesować się czymś czym ja się nie interesuje odc 2137

1

@DonCarletto Ja tradycyjnie lecę w broń 1h :D Może trochę zawaliłem w ofensywne pójście w siłę, bo widzę że sporo broni jednoręcznych idzie w zręczność

2

Ale mnie dzisiejsze gry rozleniwiły. Ogrywam sobie po raz pierwszy Kroniki Myrtany i ciągle zapominam, że nie mam automatycznego zapisu. xD (cyk, 30 minut w plecy)
Dodatkowo odnalezienie się w mieście na początku ssało, brakło jednak mini mapki w rogu ekranu. :D

Co innego jak się ogrywa starsze gry, które zna się na pamięć praktycznie a co innego kiedy wlatuje nowa gra w starym stylu, nostalgia w nowym wydaniu

1

@MesQueUnClub_87 Temu w Assassynach nie robi się wszystkich pytajników i pobocznych. :D Zwyczajnie za dużo tego wszystkiego, a poboczniaki najczęściej stoją na przeciętnym poziomie

0

@Tomo1989 Jaka fryzurka xd

1

@Herato A niektórzy dalej wydają osądy pomimo braku wyroku xD
Nic się nie uczycie

2

@John_Doe Czyli rok decyduje o tym czy ktoś "dojrzał" do papierosów skoro 17 latek jest za smarkaty? xD

1

@Striker A to pełna zgoda, silnik redow narobił im sporo smrodu xD
Dodatkowo każdy nowy pracownik musiał przechodzić jakieś szkolenie na tym silniku, co też przekładało się na czas i wyniki w prac

0

@Striker jak ostatnio sobie ogrywałem cyberka to praktycznie gra nie odstaje niczym pod względem technicznym od innych gier AAA. :V

1

Dodatek do Cyberpunka ma być najdroższym DLC w historii studia, przebijając budżetem Krew i Wino. Patrząc na to, że dodatki fabularne do Wieśka mogłyby być w dzisiejszych czasach sprzedawane jako osobne gry robi to małe nadzieje. :v


3

@IronSanHybrid Zależy co rozumie poprzez dzieciaki - jak 16-17 lat to jeszcze spoko
jak to byli 11 latkowie to już gorzej

no i słabe zachowanie policjanta, paragraf powinien znać jednak. ;p

0

Jego epizod w Barcelonie do najszczęśliwszych nie należał ale co obniżył wymagania co do pensji żeby koniecznie dla nas grać to jego, takie rzeczy się docenia

5

@Rust_Cohle Nie zrezygnowałeś z serii po przegranej w złotej piłce? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@VegetaPolska Cierpliwość wyklucza się z Twoim systemem emocjonalnym na poziomie 15 latka xD

1

Komentarz usunięty

2

@LewoSkrzydlowy11 Nikt nie postawi pisowców przed sądem, tam rączka rączkę myje.

2

@Bernard777 A Kante ostatnio więcej czasu spędza w szpitalach niż na boisku. Niecałe 200 minut w tym sezonie rozegrał.

1

@KlonaZepan Peło nie rządzi od 2015. Jeżeli mam być szczery to mało mnie obchodzi ta partia w kontekście ostatnich lat w Polsce.

Pomijając oczywiście fakt, że jako opozycja w stosunku do obecnego rządu są zwyczajnie słabi i cały ich pomysł na siebie to 'anty-pis'

@BorzyKrzys I postanowił to wcisnąć swoim fanom, ktorzy pewnie w gigantycznym procencie nie maja nawet praw wyborczych.
Dodatkowo narracja w filmiku ewidentnie sprzyja partii rządzącej
Za wiele rzeczy można krytykować rząd (nie wymienia żadnej) ale za jedna można ich pochwalić (cała lista pochwał dla pisu - co prawda praktycznie w jednej dziedzinie ale jednak) Jeszcze zręczne wmieszanie Tuska i cyk, mamy mniej inwazyjne TVP na tiktoku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?