3

@MadafakinGuy Wpadłeś w sidła kolego

2

@MesQueUnClub96 Przesrane, że dopóki Lewy będzie u nas grał będziemy czytać ciągle te same wylewy xD

20

@macio_944 Podanie jakby Messi asystował Messiemu. :D

0

@AlexDark00 Najlepszy napastnik świata? Ty się mentalnie zatrzymałeś w 2020 czy ki wuj? xD

0

Maszyna Xaviego ich zweryfikuje.

0

@MesQueUnClub96 Nie, Lewego się zmienia normalnie - ale nie teraz kiedy musi odzyskać rytm meczowy po graniu przez jakiś miesiąc w kratkę.

0

@QQL5 Grał w kratkę xD

1

@QQL5 Lewy teraz musi grać żeby odzyskać rytm meczowy, wtf xD

1

@Lionel_Messi10 Wyśmiewam pod tym względem wszystkich równo, zero hipokryzji xd

2

@Cygan BRC Problem z wyczuciem sarkazmu przez klawiaturę polega na tym, że na świecie jest wielu dzbanów i zawsze trzeba uwzględnić, że ktoś może tak serio uważać

1

@gumaz czasami sobie walne na 3 zmianie jak juz przychodzi kryzys totalny ale chyba przestane, bo wuja to daje xD

1

@Cygan BRC Swiat idzie ku lepszemu bo wiecej dzieciakow popelnia samobojstwo, niezle

3

@Lionel_Messi10 To, ze moj klub rozwalil tone pieniedzy powoduje, ze nie moge sie smiac z innego klubu ktory rozwalil tone pieniedzy? :|

3

Komentarz usunięty

0

@DawidekFCB Grałem ostatnio i nie wydaje się jakoś mega zepsuty, wciąż półka lub dwie niżej od innych BFow ale nie ma juz takiej tragedii

0

A tymczasem Battlefield 2042 wychodzi z bety, dodali w końcu normalne klasy postaci. :D

1

Hm, czyli idziemy do sądu w sprawie Gaviego przeciwko prezesowi ligi i wygrywamy, grając Tebasowi na nosie.

Nasuwa się jedno pytanie, Tebas siedzi w naszych papierach lepiej niż nasi księgowi bo typ tylko czeka żeby nas udupić a i tak się myli w sprawie kontraktu, co to w ogóle za kompetencje na stanowisku? Bardzo dobrze, ze mamy charakternego prezydenta, który ukróci na tyle ile może bezczelność i głupotę Tebasa. Szkoda, ze jeszcze nie zrobiliśmy szerszej awantury o działanie na szkodę klubu bo Tebas promował ostatnio jakieś mega stronnicze artykuły, chociaż kto wie co Laporta szykuje. :D

2

@Hubsao Piękne zagranie na nosie Tebasowi.

1

@martin3131 @AmigoBlancos moim zdaniem jest najnormalniejszym kibicem Realu który tu przebywa, z ciekawości zapytam - dlaczego uważasz go za wyrachowaną personę?

1

@wlodek54 A Tebas jest na usługach tajnego lobby lgbt, które rządzi światem. Skrajna prawica po prostu kocha wszelkiego rodzaju teorie spiskowe. :D
I to kochanie, teraz wszystko jasne. https://zadbajosiebie.pl/dlaczego-kryptogeje-czesto-sa-homofobami/ Poznaj i zaakceptuj samego siebie, powodzenia! :D
@macio_944 Sprawiedliwe podejście

1

@macio_944 Życzysz naszym potomnym raka od czytania tych głupot? :D
@Ojciec5tkidzieci Oj tak, Pedro Pascal genialny aktor, oglądałem z nim Gre o Tron i teraz TLOU i obie role genialne. Narcos mam na swojej serialowej kupce wstydu ale wiem, że Pedro mnie nie rozczaruje.

4

@Hubsao Co te seriale robia z ludzmi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@wlodek54 Tak było, admini tej strony mieli lufę pistoletu przy skroni jak to pisali. xD
Skąd ty żeś się urwał to ja nie wiem
https://i.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/031/021/cover2.jpg

5

@wlodek54



Odnośnie Barcy, to jak to jest kibicować klubowi który jest sprzeczny z twoimi prywatnymi poglądami? Rozdarte serce? :D

Specjalnie w języku arabskim, żebyś wiedział że nasz klub wspiera mniejszości nawet tam gdzie może sporo stracić.

4

@wlodek54 Zagrożenie z strony lgbt xDD Polska husaria boi się potężnej tęczy. xD


I nie, 99% Polaków nie ma tak ograniczonego myślenia jak Ty, nie jesteśmy aż tak głupim narodem

3

@pt9 No szkoda, ze zrezygnowali z przekradania sie przez szkole i miasteczko z pułapkami Billa, tempo trochę ślimacze

5

@wlodek54 Taki normalny, a wypowiadasz się jak zwykły prymityw i patus.

2

@wlodek54 Aż mnie ciarki zażenowania przeszły, ale spoko rozumiem. Typowe wychowanie na sebiksa z blokow daje o sobie znac

5



To jest jakiś dramat. :x

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?