marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Vebrol
No ciekawe xD bo z tego co wiadomo CR7 miał parcie na klub grajacy w LM ale nikt go nie chciał xD
0
@Poro6niec Kit z tym jak wygląda ale zachowuje się jak pajac a potem jeszcze pitola ludzie w sieci, że jest prowokowany xD
40
Vinicjusz znowu prowokowany na boisku, chlip chlip
10
@Criss18Barca Az mi sie przypomina jaka kiedys nagonka na gry była, co by się złego na świecie nie działo jest to oczywiście wina gier. xD
0
@require Podziękuje
17
@macio_944 Przykre życie hejterkow Messiego xD
9
@MesQueUnClub96 Dodi jak zwykle bez rigczu
1
@Nazio87 ja coś czuję, że to maks jakiś średniak będzie xd
1
@Commandement Final ligi mistrzów, Real Liverpool.
500 zł za 50 ziko, najłatwiejsze pieniądze zarobione w życiu :p
3
@Rust_Cohle luzik, zaraz ludzie przejdą z smieszkowaniem na @Medium xD
2
@gaucho104 Ale w piłce nie ma czegoś takiego jak samowystarczalność, Messi tak czy siak robił co mógł a to, że koledzy nie dojechali to inna kwestia xD Absurdalne argumenty
5
@gaucho104 Nie jest samowystarczalny? xD Przez ostatnie sezonu Messiego w Barcelonie było widać, że pudruje trupa. Jako jedyny, ale to jednak sport drużynowy
4
@Rust_Cohle Jak widze na LR burgery to od razu przypomina mi sie jak wszyscy zjechali z gory na dol burgera jednego kolegi xDD
26
@Mow_mi_Douglas Patrząc na to jak niektórzy ludzie chodzą po górach to zakazałbym im nawet w lecie tam chodzić xD Potem trza dzbanów ratować z naszych podatków
1
Admin potężnie w dupala musi wchodzić, premia sama się nie zrobi xD
0
@Mixtape Ewangelia ewangelia a ludzka chęć do zadawania pytań i otrzymywania odpowiedzi to dwie różne rzeczy (tutaj może kolega wleciał żartobliwie ale ogólnie tak to działa)
a jak jeszcze ludzki mózg zacznie się zastanawiać nad tak niepotwierdzonymi rzeczami jak niebo, piekło, czy ogólnie o formie życia pozagrobowej to serio mogą wlecieć głębsze rozkminy. :D
5
@Mareeek2050 A mnie dla przykładu niemiłosiernie nudzą skoki które w sezonie często się tu przewijają, ale czy na to marudzę? Nie, bo rozumiem że tona wiary z naszej społeczności się nimi interesuje. A kwestie pieniędzy to nawet nie wiem po co poruszasz, nie mój portfel nie mój interes. :|
2
@Mareeek2050 Tak samo jak multum typa nie rozumie fenomenu żużlu, tenisa, kosza czy innych sportów które regularnie przejmują La Ramble
i za każdym razem pojawiają się te same komentarze o nie rozumieniu xD Po co? na co? Tego nikt nie wie
1
@VamosRakieta Otoz to, pilka nozna to nie boks zeby bylo tutaj miejsce na brutalne zagrywki
2
@Persili Netflix: Potrzymaj mi piwo
3
Brutalne kopnięcie Viniego: dwa mecze zawieszenia
Dotknięcie nosa: 3 mecze zawieszenia
Wniosek z tego jeden, w la lidze lepiej kopać rywali
1
@bartekvisca Sam go oceniam niżej od pierwszych dwóch odcinków. Zwyczajnie za ślimacze tempo jak na moje. :|
0
@require Ależ ich wspólny wróg w postaci Tebasa połączył xD
2
W sumie ten podatek jest chory. Przez lata zaniedbywali służbę zdrowia, wydając pieniądze na inne bzdury a teraz jeszcze gnoje chcą wyciągnąć podatek od charytatywnych zbiórek. Wstydu za grosz nie mają
0
@Janas11224 Nie lubię przeliczać godzin spędzonych w grze na pieniądze ale jednak 270 to całkiem sporo jak na remake imo. Poczekam na przecenę. :D
0
Pamiętacie Valiant Hearts od Ubisoftu? Nawet zacna gierka przygodowa, właśnie wyszła druga część - Tylko na Netflixie. :|
3
Właśnie patrzę na statystyki skończonego leśnego dziadka i zliczając wszystkie rozgrywki w tym sezonie zaraz będzie 20/20. Starzeje się jak dobre wino
13
@Gosciuu Jak można przez nieuwagę poprzeć jakąś ustawę? Ci wszyscy politycy to są mniej kompetentni w swoim zawodzie niż Mietek po kilku browarach na budowie xD
0
@AlexDark00 Napiwno
1
@Nerazzurro I właśnie dlatego, że to kupicie EA dalej będzie miało wywalone. :D