2

@Vebrol



No ciekawe xD bo z tego co wiadomo CR7 miał parcie na klub grajacy w LM ale nikt go nie chciał xD

0

@Poro6niec Kit z tym jak wygląda ale zachowuje się jak pajac a potem jeszcze pitola ludzie w sieci, że jest prowokowany xD

40

Vinicjusz znowu prowokowany na boisku, chlip chlip

10

@Criss18Barca Az mi sie przypomina jaka kiedys nagonka na gry była, co by się złego na świecie nie działo jest to oczywiście wina gier. xD

0

@require Podziękuje

17

@macio_944 Przykre życie hejterkow Messiego xD

9

@MesQueUnClub96 Dodi jak zwykle bez rigczu

1

@Nazio87 ja coś czuję, że to maks jakiś średniak będzie xd

1

@Commandement Final ligi mistrzów, Real Liverpool.
500 zł za 50 ziko, najłatwiejsze pieniądze zarobione w życiu :p

3

@Rust_Cohle luzik, zaraz ludzie przejdą z smieszkowaniem na @Medium xD

2

@gaucho104 Ale w piłce nie ma czegoś takiego jak samowystarczalność, Messi tak czy siak robił co mógł a to, że koledzy nie dojechali to inna kwestia xD Absurdalne argumenty

5

@gaucho104 Nie jest samowystarczalny? xD Przez ostatnie sezonu Messiego w Barcelonie było widać, że pudruje trupa. Jako jedyny, ale to jednak sport drużynowy

4

@Rust_Cohle Jak widze na LR burgery to od razu przypomina mi sie jak wszyscy zjechali z gory na dol burgera jednego kolegi xDD

26

@Mow_mi_Douglas Patrząc na to jak niektórzy ludzie chodzą po górach to zakazałbym im nawet w lecie tam chodzić xD Potem trza dzbanów ratować z naszych podatków

1



Admin potężnie w dupala musi wchodzić, premia sama się nie zrobi xD

0

@Mixtape Ewangelia ewangelia a ludzka chęć do zadawania pytań i otrzymywania odpowiedzi to dwie różne rzeczy (tutaj może kolega wleciał żartobliwie ale ogólnie tak to działa)

a jak jeszcze ludzki mózg zacznie się zastanawiać nad tak niepotwierdzonymi rzeczami jak niebo, piekło, czy ogólnie o formie życia pozagrobowej to serio mogą wlecieć głębsze rozkminy. :D

5

@Mareeek2050 A mnie dla przykładu niemiłosiernie nudzą skoki które w sezonie często się tu przewijają, ale czy na to marudzę? Nie, bo rozumiem że tona wiary z naszej społeczności się nimi interesuje. A kwestie pieniędzy to nawet nie wiem po co poruszasz, nie mój portfel nie mój interes. :|

2

@Mareeek2050 Tak samo jak multum typa nie rozumie fenomenu żużlu, tenisa, kosza czy innych sportów które regularnie przejmują La Ramble

i za każdym razem pojawiają się te same komentarze o nie rozumieniu xD Po co? na co? Tego nikt nie wie

1

@VamosRakieta Otoz to, pilka nozna to nie boks zeby bylo tutaj miejsce na brutalne zagrywki

2

@Persili Netflix: Potrzymaj mi piwo

3

Brutalne kopnięcie Viniego: dwa mecze zawieszenia
Dotknięcie nosa: 3 mecze zawieszenia

Wniosek z tego jeden, w la lidze lepiej kopać rywali

1

@bartekvisca Sam go oceniam niżej od pierwszych dwóch odcinków. Zwyczajnie za ślimacze tempo jak na moje. :|

0

@require Ależ ich wspólny wróg w postaci Tebasa połączył xD

2

W sumie ten podatek jest chory. Przez lata zaniedbywali służbę zdrowia, wydając pieniądze na inne bzdury a teraz jeszcze gnoje chcą wyciągnąć podatek od charytatywnych zbiórek. Wstydu za grosz nie mają

0

@Janas11224 Nie lubię przeliczać godzin spędzonych w grze na pieniądze ale jednak 270 to całkiem sporo jak na remake imo. Poczekam na przecenę. :D

0

Pamiętacie Valiant Hearts od Ubisoftu? Nawet zacna gierka przygodowa, właśnie wyszła druga część - Tylko na Netflixie. :|

3

Właśnie patrzę na statystyki skończonego leśnego dziadka i zliczając wszystkie rozgrywki w tym sezonie zaraz będzie 20/20. Starzeje się jak dobre wino

13

@Gosciuu Jak można przez nieuwagę poprzeć jakąś ustawę? Ci wszyscy politycy to są mniej kompetentni w swoim zawodzie niż Mietek po kilku browarach na budowie xD

0

@AlexDark00 Napiwno

1

@Nerazzurro I właśnie dlatego, że to kupicie EA dalej będzie miało wywalone. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?