0

@Zoker No tempo akcji czy tam narracji nie było zbytnio porywające. :D

Ale takie spokojniejsze odcinki też czasami są potrzebne imo.

@wlodek54 Poczekaj do drugiego sezonu, liczę na rozwinięcie takich postaci jak Dima, Jesse czy o zgrozo Lev (mój faworyt) dźwięk pękających tyłków (w tym twojego) będzie słychać w całej sieci xD

4


Skończyłem właśnie ten 3 odcinek TLOU o którym tyle jadu w sieci i uważam, że jest to zacne rozwinięcie historii z gry, które pięknie przypieczętowuje postać Billa. Jeżeli ten wątek jest wciśnięty na siłę to ja poproszę więcej. :D


2

@pluszek Lobby LGBT sponsorowało odcinek. xD Matko boska, zaraz wjada jacyś masoni, cthulhu i reptilianie?

0

@masq Albo Xavi bez problemu z budżetem robiłby sensowne transfery bo nie ograniczałyby go finanse

1

https://pbs.twimg.com/media/FnukjeeXoAIMtwb?format=jpg&name=large

Ale dupy pękną jak zobaczą odcinek z Left Behind xd

0

@Pewex Rozumiem, że wgrywałeś sobie mody na konsole, bo głównie z myślą o nowej generacji jest ten next gen? :|

3

@Jakub1513 eripe i quebo z czasów płyty roku

2



Spryciula xD

1

@BorzyKrzys Niby Krzys, a jednak Vegeta

4



Potężny cios w japę. :D
Vini lubi pajacerke ale tutaj kolega tez sie nie popisal

2

@gaucho104 Nie obchodzi Cię na tyle, że musiałeś nas o tym poinformować w komentarzu. xD

1

@BorzyKrzys Kilka uszczypliwości poszło a Ci teraz beda kręcić aferę na całą Polskę xD

2

@koksik2700 500+ nie pomogło? szok xD

0



Czuje, ze po tym odcinku juz TLOU nie bedzie az tak dobra ekranizacja. :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Rl9k1nG Putin przypomina takiego jamnika, stanowczo za dużo szczeka

4

La Rambla ciągle płacze i marudzi a tymczasem to w Madrycie zaczyna pizgać zimnem, już -5 na termometrach.

1

@norbi77 Niesamowite jak oni sie staraja zeby ludzie osrali totalnie ich instytucje. :D

0



Takie wpisy to miód na moje serduszko. :D

8

@Comentateiro Tylko wpierw potrzebuje kilku lat żeby wejść na ten wysoki poziom. La Bamba żadnemu trenerowi nie da tyle czasu.

A u nas to może potrwać jeszcze dłużej bo budżet wygląda jak wygląda

0

@MESSIah16 ten co jakimś męczennikiem został xD

0

@wasacz No nieźle.

2

@tomek8756 niezależnie od preferencji politycznych trza docenić

0

@Emhyr Tebas sabotuje La Lige jak pisowcy Polska gospodarke. Ciężko być Polakiem i kibicem Barcy jednocześnie. :|

4



Ostatecznie Braun przyczynił się swoim gałgaństwem do czegoś dobrego xD

8

Tebas chętnie oddałby ich do PL

5

@Bagsik88 Podziwiam ludzi którzy jeszcze z nim na poważnie rozmawiają o Lewandowskim, tylko czy nie mija się to z jakimkolwiek sensem?

3



Słyszeliście maturzyści? Potrzebujecie zgody rodzica, żeby sobie kielona dziabnąć. xD

0

@Transu96 to na pewno nie twoje konto

0

@Murazor To już nie chodzi o sam silnik a o mechaniki/budowę świata i strone fabularna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?