marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Zoker No tempo akcji czy tam narracji nie było zbytnio porywające. :D
Ale takie spokojniejsze odcinki też czasami są potrzebne imo.
@wlodek54 Poczekaj do drugiego sezonu, liczę na rozwinięcie takich postaci jak Dima, Jesse czy o zgrozo Lev (mój faworyt) dźwięk pękających tyłków (w tym twojego) będzie słychać w całej sieci xD
4
Skończyłem właśnie ten 3 odcinek TLOU o którym tyle jadu w sieci i uważam, że jest to zacne rozwinięcie historii z gry, które pięknie przypieczętowuje postać Billa. Jeżeli ten wątek jest wciśnięty na siłę to ja poproszę więcej. :D
2
@pluszek Lobby LGBT sponsorowało odcinek. xD Matko boska, zaraz wjada jacyś masoni, cthulhu i reptilianie?
0
@masq Albo Xavi bez problemu z budżetem robiłby sensowne transfery bo nie ograniczałyby go finanse
1
https://pbs.twimg.com/media/FnukjeeXoAIMtwb?format=jpg&name=large
Ale dupy pękną jak zobaczą odcinek z Left Behind xd
0
@Pewex Rozumiem, że wgrywałeś sobie mody na konsole, bo głównie z myślą o nowej generacji jest ten next gen? :|
3
@Jakub1513 eripe i quebo z czasów płyty roku
2
Spryciula xD
1
@BorzyKrzys Niby Krzys, a jednak Vegeta
4
Potężny cios w japę. :D
Vini lubi pajacerke ale tutaj kolega tez sie nie popisal
2
@gaucho104 Nie obchodzi Cię na tyle, że musiałeś nas o tym poinformować w komentarzu. xD
1
@BorzyKrzys Kilka uszczypliwości poszło a Ci teraz beda kręcić aferę na całą Polskę xD
2
@koksik2700 500+ nie pomogło? szok xD
0
Czuje, ze po tym odcinku juz TLOU nie bedzie az tak dobra ekranizacja. :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Rl9k1nG Putin przypomina takiego jamnika, stanowczo za dużo szczeka
4
La Rambla ciągle płacze i marudzi a tymczasem to w Madrycie zaczyna pizgać zimnem, już -5 na termometrach.
1
@norbi77 Niesamowite jak oni sie staraja zeby ludzie osrali totalnie ich instytucje. :D
0
Takie wpisy to miód na moje serduszko. :D
8
@Comentateiro Tylko wpierw potrzebuje kilku lat żeby wejść na ten wysoki poziom. La Bamba żadnemu trenerowi nie da tyle czasu.
A u nas to może potrwać jeszcze dłużej bo budżet wygląda jak wygląda
0
@MESSIah16 ten co jakimś męczennikiem został xD
0
@wasacz No nieźle.
2
@tomek8756 niezależnie od preferencji politycznych trza docenić
0
@Emhyr Tebas sabotuje La Lige jak pisowcy Polska gospodarke. Ciężko być Polakiem i kibicem Barcy jednocześnie. :|
4
Ostatecznie Braun przyczynił się swoim gałgaństwem do czegoś dobrego xD
8
Tebas chętnie oddałby ich do PL
5
@Bagsik88 Podziwiam ludzi którzy jeszcze z nim na poważnie rozmawiają o Lewandowskim, tylko czy nie mija się to z jakimkolwiek sensem?
3
Słyszeliście maturzyści? Potrzebujecie zgody rodzica, żeby sobie kielona dziabnąć. xD
0
@Transu96 to na pewno nie twoje konto
0
@Murazor To już nie chodzi o sam silnik a o mechaniki/budowę świata i strone fabularna