1

@mekston Luuk De Jong miałby 21. :v

7



Ja i Goticzek. xD

76

@Lionel_Messi10 Pique zawsze był trollem, więc nie dziwią mnie te żarciki w odpowiedzi na 'dissa' jego eks

Aczkolwiek nie wiem co to ma do jego prezydentury za X lat. :x

1

@DonCarletto Podziwiam, że jeszcze z nim rozmawiasz 'na poważnie' na takie tematy, przecież i tak żadnych wniosków z tego nie wyciągnie i za tydzień będzie powtórka. xD

Zakładając oczywiście, że to nie jest jakiś bezbek

4

@Orlik00 "Szachtar Donieck od ponad 8 lat koordynuje pomoc humanitarną, bo kraj został napadnięty w 2014. Podpowiem, że organizacja, dla której pan teraz pracuje do 24 lutego 2022 miała to w dupie i ruscy ogrzewali się w blasku UEFA jak gdyby nigdy nic. Dylematy moralne proszę kierować tam"

Jak zwyke Boniek się wystawia xD

1

@mekston Mega parcie miał swego czasu na gola z przewrotki. :D

1

@Faro Czy Ty wymagasz od 15 latka umięśnionych nóg, czy co xDD

2

3

@Jakchcesz Pamięć przeciętnego kibica sięga do ostatniego meczu, ewentualnie dwóch więc nie dziwi mnie budowanie takiej narracji xD

19

@tomek8756 Chyba nawet najwięksi krytycy Valverde cieszyli się z tego wyniku, co to za farmazony

1

@Sawik_10 Nie wiem co by się musiało wydarzyć w Chelsea żeby zdominowali ligę xD

0

@HarveySpecter Ty serio myślisz, że wygląd tam grał kluczową rolę? xd

5



Dissy na Krychowiaka już powstają xDDD

0

@borys602
@Dosq

To nieźle chłopaki, nieźle

0

@Striker Kijowa ta symulacja

5



O cie panie XD

5

@Firestone No od dobrych kilku lat maja z tym ogromny problem xD

3

@barcanawieki też tak będziesz nawijał przez sentyment do lat młodości

0

@against_modern_football Chyba Messi lepiej będzie czuł kiedy ten 'sensowny poziom' się skończy, nie? :|

I nie, żadna legenda nie upadnie bo Leo postanowi zarobić w rok, dwa na całe życie wnuków. :D

3



Czyli trza olać gierkę, przynajmniej będą pieniądze na Stalkera 2 ;v

4

Ojoj, czuje atak na gorące xD

Chociaż może jeszcze za wczesna godzina

6

@HighestInTheRoom Wysyłasz sprzeczne sygnały xD

0

@bartekvisca Rockstar?

3

@Popitek12 lepszy diss niż strzały na fejsie jak polscy raperzy

1

@Hosh a w życiu, jeżeli Ci nie odpowiada wygląd partnerki syna to masz ją grzecznie odstawić zza drzwi. :|

1

@Ls0811 szczerze wątpię xD
@Jakchcesz czekam już miesiąc aż odpisze, pewnie jest zajęta. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Medium wiadomo, kwestia gustu co do wyglądu aczkolwiek jak ktoś chce to niech sie dziabie
Szczegolnie, że tatuaże naprawdę mogą człowieka wciągnąć a miejsce na łapach w końcu się skończy xD

8




ojoj xD

Ogólnie te sztuczne wymagania co do wyglądu jakieś z płci są śmieszne fest

0

@Cochise Luuk De Jong wali 3 gole co mecz i gładko zdobywamy tryplet
#CoGdyby

6

@gurales Nieszczęśliwe małżeństwo tylko pod dzieci jest jeszcze gorsze niż rozstanie rodziców imo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?