marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mekston Luuk De Jong miałby 21. :v
7
Ja i Goticzek. xD
76
@Lionel_Messi10 Pique zawsze był trollem, więc nie dziwią mnie te żarciki w odpowiedzi na 'dissa' jego eks
Aczkolwiek nie wiem co to ma do jego prezydentury za X lat. :x
1
@DonCarletto Podziwiam, że jeszcze z nim rozmawiasz 'na poważnie' na takie tematy, przecież i tak żadnych wniosków z tego nie wyciągnie i za tydzień będzie powtórka. xD
Zakładając oczywiście, że to nie jest jakiś bezbek
4
@Orlik00 "Szachtar Donieck od ponad 8 lat koordynuje pomoc humanitarną, bo kraj został napadnięty w 2014. Podpowiem, że organizacja, dla której pan teraz pracuje do 24 lutego 2022 miała to w dupie i ruscy ogrzewali się w blasku UEFA jak gdyby nigdy nic. Dylematy moralne proszę kierować tam"
Jak zwyke Boniek się wystawia xD
1
@mekston Mega parcie miał swego czasu na gola z przewrotki. :D
1
@Faro Czy Ty wymagasz od 15 latka umięśnionych nóg, czy co xDD
2
@MesQueUnClub96 nikt?
3
@Jakchcesz Pamięć przeciętnego kibica sięga do ostatniego meczu, ewentualnie dwóch więc nie dziwi mnie budowanie takiej narracji xD
19
@tomek8756 Chyba nawet najwięksi krytycy Valverde cieszyli się z tego wyniku, co to za farmazony
1
@Sawik_10 Nie wiem co by się musiało wydarzyć w Chelsea żeby zdominowali ligę xD
0
@HarveySpecter Ty serio myślisz, że wygląd tam grał kluczową rolę? xd
5
Dissy na Krychowiaka już powstają xDDD
0
@borys602
@Dosq
To nieźle chłopaki, nieźle
0
@Striker Kijowa ta symulacja
5
O cie panie XD
5
@Firestone No od dobrych kilku lat maja z tym ogromny problem xD
3
@barcanawieki też tak będziesz nawijał przez sentyment do lat młodości
0
@against_modern_football Chyba Messi lepiej będzie czuł kiedy ten 'sensowny poziom' się skończy, nie? :|
I nie, żadna legenda nie upadnie bo Leo postanowi zarobić w rok, dwa na całe życie wnuków. :D
3
Czyli trza olać gierkę, przynajmniej będą pieniądze na Stalkera 2 ;v
4
Ojoj, czuje atak na gorące xD
Chociaż może jeszcze za wczesna godzina
6
@HighestInTheRoom Wysyłasz sprzeczne sygnały xD
0
@bartekvisca Rockstar?
3
@Popitek12 lepszy diss niż strzały na fejsie jak polscy raperzy
1
@Hosh a w życiu, jeżeli Ci nie odpowiada wygląd partnerki syna to masz ją grzecznie odstawić zza drzwi. :|
1
@Ls0811 szczerze wątpię xD
@Jakchcesz czekam już miesiąc aż odpisze, pewnie jest zajęta. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Medium wiadomo, kwestia gustu co do wyglądu aczkolwiek jak ktoś chce to niech sie dziabie
Szczegolnie, że tatuaże naprawdę mogą człowieka wciągnąć a miejsce na łapach w końcu się skończy xD
8
ojoj xD
Ogólnie te sztuczne wymagania co do wyglądu jakieś z płci są śmieszne fest
0
@Cochise Luuk De Jong wali 3 gole co mecz i gładko zdobywamy tryplet
#CoGdyby
6
@gurales Nieszczęśliwe małżeństwo tylko pod dzieci jest jeszcze gorsze niż rozstanie rodziców imo