marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Najtańsze paliwo w UE ^^
0
@BulaKG kolega ewidentnie mysli, ze gramy z kolosem. City w nazwie moze zmylić :|
1
@JimMorrisonFCB Na całe szczęście wróciła
z dlc to nie posiadam tylko tego który rozbudowuje lotniska + moze ominal mnie jakis pakiet map
nie liczac oczywiscie roznych soundtrackow, bo na nie nawet nie patrze w sklepie
1
@JimMorrisonFCB Takie podstawy to ja mam w małym paluszu, o! :D
Wyżej napisałem prawdopodobną przyczynę, bo naprawieniu mojej gafy sytuacja w miarę się unormowała ( w miarę bo dalej mam ponad 3k chorych ludzi) ale tak to już nie piją zanieczyszczonej wody
Tylko dziwi mnie, że po ponownym podłączeniu wody dalej chyba ciągnęli z tego zbiornika rezerwowego który był na zanieczyszczonym gruncie, a nie przeszli sobie normalnie na 'bieżącą' wodę. Gdyby to tak działało to nie musiałoby mi umrzeć praktycznie całe miasto. :|
1
@JimMorrisonFCB Woda na górze, ścieki na samym dole biegu rzeki, ktora nie była zanieczyszczona - miałem spory zapas miejsca
Edit: chyba znalazłem przyczynę! :D
Podczas przebudowy systemu ścieków i wody moi kochani mieszkańcy przerzucili się na rezerwowy zbiornik wody który genialnie postawiłem na zanieczyszczonym gruncie. :D
1
@Jakchcesz Panie, ja jestem zdezorientowany :( Przebudowałem ścieki na bardziej ekologiczne, rzeka nie była zanieczyszczona i takie coś. :|
5
Właśnie wybiłem 40k mieszkańców, bo jakimś dziwnym sposobem się pochorowali...
Od picia własnych ścieków.
Cities Skylines jest coraz lepsza gra. :D
1
https://mobile.twitter.com/gromotapl/status/1610611878408904706
Co to jest xdd
1
@VegetaPolska
panie, idz w koncu do polsatu. Moze szczescia w milosci nie masz ale chociaz bedziesz pisal scenariusze z zycia wziete do ich paradokumentow
i co najwazniejsze, nie zmienisz ich poziomu
0
@cris2706 elaboraty o vegecie powstaja, matko boska xDD
3
O, BI znowu w nominowanych.
Aż się przypomina jego legendarna kampania reklamowa na Twitterze. xDD
2
@PatrychoO Niestety jest to bolączka większości RPGów. Główny wątek się rozjeżdża bo gracz musi zrobić tone poboczniaków i pytajników żeby wyekspić postać. :D Dodatkowo tworzy się pewien problem stricte fabularny - wezmę na przykład wspomnianego wyżej Wieśka - fabuła, która nas pogania, trzeba szybko znaleźć Ciri bo szuka jej dziki gon, co robi Geralt w tym czasie? Gwint, zlecenia, eksplor, jakieś wyścigi konne. :D Na całe szczęście w Wieśku aktywności poboczne na tyle mnie wciągnęły, a nawet proste zlecenia zostały na tyle dobrze napisane, że byłem w stanie przymknąć oko na ten dysonans fabularnie-gameplayowy
1
@PatrychoO A to mnie zmylił komentarz w którym stwierdziłeś, że stawiasz RDR2 wyżej :D Myślałem, że reszta komentarza też odnosi się do gierki
1
@PatrychoO Ale RDR2 nie jest liniowy ani nie ma półotwartego świata. :D Też ma od zakichania aktywności pobocznych, a to czy je zrobisz zależy tylko od Ciebie
1
@Kgorecki2500 W Skyrimie :P
5
@PatrychoO https://pbs.twimg.com/media/FlkQgAHWQAUHDTQ?format=png&name=small
artysta
1
@Kgorecki2500 ale żeś sobie wybrał xD Skakanie z drętwych dialogów i beznadziejnej fabuły do naszego Wieśmaka wygląda jak sinusoida doświadczalna ;p
0
@chris159 no z tego co czytałem to l4 obowiązuje na dni kalendarzowe więc cholera wie xD
0
Tej, bo w sumie się zastanawiam - mam L4 do jutra ale wleciała też 3 zmiana i jak to w sumie wygląda? Formalnie zaczynam tyrke od północy? :p
7
@LambiPL jak widać PL po prostu musi mieć swojego Wernera xD
13
Filmik ewidentnie z dedykacja dla @Rust_Cohle
0
@Cotutajsiedzieje jak to smierdzi fejkiem na kilometr, nic ciekawego
7
@Medium zwycięscy nie ponoszą konsekwencji
przegrani też patrząc na Niemcy xD
2
Powalone te ośrodki zdrowia są xD telefonicznie nie rejestrują jeżeli chcesz go złapać w bliższym terminie i musisz się osobiście fatygować przed 7 rano. xD
A więc tak się zmniejsza liczbę chorych w tym kraju
11
oficjalny profil Łodzi xDD oj jak mi zaimponowali
edit:
ale tam ładnie się ludzie zbulwersowali w komentarzach xd
1
@IronSanHybrid Nigdy nie sądziłem, że zobaczę kogoś kto ma aż tak generyczne imię i nazwisko xD no gorzej chłop nie mógł trafić
2
Kiedyś to było. W początkowych fazach PK mogliśmy pięknego Pucia z kolegami obserwować a teraz cyk, pierwsza jedenastka. xD
Terminarz napięty ale może chłopaki strzela kilka brameczek to presja zejdzie i sie odblokują - innego powodu takich powołań nie widzę
1
@Bogan Problem w tym, że nawet kiedy nam się wydaje że przestępca jest w 100% winny, może się za X czasu okazać, że okazał się niewinny. Obecnie chyba nie ma dowodu, którego nie dałoby się podrobić/podmienić etc.
3
@Kgorecki2500 Stwierdził, że jego zdaniem kara śmierci za najcięższe przestępstwa powinna być dopuszczalna. :D
Swoją drogą, nie wyobrażam sobie tego systemu w Polsce z obecnym rządem i sądownictwem. :|
1
@mcsarna Utrzymywanie przestępców to imo ogólna bolączka systemu. Powinni pracować na swoje utrzymanie, a niekiedy nawet na odszkodowanie dla bliskich ofiar. Wiadomo, że każde rozwiązanie ma swoje plusy i minusy ale jeżeli system przez swoje problemy pozwoli pozbawić niewinnej osoby życie to coś tu srogo nie gra
Btw, kiedyś czytałem że obecnie przeprowadzenie kary śmierci - razem z całym dochodzeniem jest droższe niż utrzymywanie więźnia, ciekawe ile w tym prawdy.