0

@RichardWinters ale wiesz, ze element nie jest botem ktory siedzi tutaj 24/7 zeby zawsze na czas reagowac w kwestii zgloszen?

1

@ZiX Nie znasz się, Messi tylko blokował chłopaków. Teraz widać ich pełen potencjał bo nie ma już gry na Leo. :|

0

@SteuerFreiMoney Dojścia do zagranicznych ksywek ma, ale jakie to ma znaczenie w kwestii skillsów?

2

@Gwyn To tylko mem, luzik xD

15

Odnośnie małej wymiany zdań między Mia a Zabsonem warto przypomnieć:
https://pbs.twimg.com/media/Fpo5OZPXoAEwcpC?format=jpg&name=small

6

@EmhyrZdrowie fizyczne jest równie ważne co zdrowie psychiczne, nie widzie tej "inności" za to ze w 2023 wciaz sie bagatelizuje problemy ludzkiej psychiki jest inna sprawa. :|

2

@Emhyr Czy ja wiem czy diagnoza natychmiastowa, ja kiedyś prawie dwa dni chodziłem z bolącym nadgarstkiem, myślałem że to tylko stłuczenie

Okazało się, że mam pękniętą kość w nadgarstku. Idąc Twoim tokiem rozumowania powinienem z tydzień chodzić, smarować maściami i dopiero po tygodniu udać się do specjalisty jeżeliby ból nie przeszedł. :|

14

@Emhyr Jak złamiesz rękę to też próbujesz ją sam nastawić, czy udajesz się do specjalisty? :|

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Rust_Cohle Kiedys lubilem do Tivolta zerkac

2

@Jonyx Gdzie Ty tu widzisz prowokacje? Zwykłe pytanie o post xD panie przewrażliwiony

@paweldunajecfcb kiełbacha juz byla jedzona

2

@Janiama Ale wiesz, ze Nunez w wiekszosci jest hejtowany zeby wkurzyc Kohela, nie? :D

0

@escarabajo Negatywna opinia =/= hejt bo dziecko ma za tanie buty.

To jest zjawisko które należy tępić a nie akceptować bo tak było, jest i będzie.

1

Ale wczoraj rywalizacja chociaż pod jednym względem była równa - większego wylewu u bramkarzy. xDD

0

https://mobile.twitter.com/mspysinski/status/1628082225915867151

Jakiś dzieciak chciał się pochwalić nowymi butami na tiktoku, oczywiście dostał fale hejtow od bananowych gowniakow, mimo wszystko pokazal klasę, docenił pracę jaka jego mama włożyła żeby miał te buty i wtedy wieżdza on.. szalony reporter który praktycznie staje w obronie tych bananowców xD dorosły chłop normalizujący takie zachowania to dopiero się ze wstydu powinien zapaść

3

@Medium ty tez wypierdala...

40

@VegetaPolska Czyli juz wiemy czego dzisiaj sie spodziewac

3

@wpwelement Nie widziałem postu @macio_944 ale nieraz wiszą tutaj posty z Twittera, gdzie użytkownik wrzuca 3 słowa od siebie w tym 'xD' i post wisi.

0

@Janas11224 Z tego co słyszałem od kumpla który to kupił w preorderze (maniak Harrego) to jest to taki generyczny sandbox, dialogi nijakie a fabuła miałka - za to sam świat nadrabia. :D

Ja jednak poczekam aż wleci jakaś wyprzedaż, nie ma presji. :D

3

@galix22 Otoz to, jak Europa sama w to wejdzie to bedzie gospodarczy strzal w stope. My bedziemy wprowadzac ograniczenia, zakazy i zmiany a w miedzyczasie Azja nam jeszcze bardziej gospodarczo ucieknie xD

2

2

@Ostatnikrwawygang Weryfikacja? Rozszerzanie wiedzy na dany temat na wlasna reke? A na co to komu, Czaskowski kazac jesc robaki hehe

3

@Bobo25 W twd coś się działo przez pierwsze sezony xD potem to taka szmira się zrobiła, że odpuściłem

1

@FanBarcy22 pojedynczo nie, ale jako ludzkość już wpływ mamy

Tylko co z tego jak Europa się o to pulta ciągle a gigantyczna Azja ma wywalone xD

4

@Sulimo musi się dostosować do elektoratu

20



jak powiedzieć, że nie ma się pojęcia o ekologii nie mówiąc nic xD

0

@GdefnyMU i przypomnij ile miał lat jak strzelił 8 goli w "dorosłej drużynie" potem przyszły kontuzje i dupa

0

@Deviler no jak psycha lezy i kwiczy to za wiele nie pokaze imo

3

Genialny w tym sezonie Rashford w zeszłym sezonie zdobył 4 bramki w PL a cofając się jeszcze dalej w czasie to dobre sezony przeplatał z słabymi/przeciętnymi. Teraz znowu jest uwielbiany przez kibiców United, którzy jeszcze do niedawna nie wyobrażali sobie, że Marcus może być główną twarza projektu i był jednym z faworytów do odstrzału przez kibiców UTD.

Ansu Fati, któremu wyjęli 2 lata z profesjonalnej piłki wrócił w tym sezonie, nie gra spektakularnie ale też nie ma wielkiego zaufania od trenera, przed sezonem lwa część naszej społeczności pisała, że Ansu na spokojnie musi zbierać minuty, a teraz? Sprzedać póki coś wart. Mam szczera nadzieje, ze Fati pomimo fatalnych okoliczności pokaże jeszcze pazur i pozamyka mordy. :|

1

@MesQueUnClub96 TVP w kwestii narracji anty-opozycja to wciąż TVP, niezależnie od nazwy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?