marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pewex Nie no, normalna sprawa że polityk śmiga z pistoletem w gaciach na jakimś zgromadzeniu publicznym, kiedy obok zapewne ma profesjonalną ochronę. :D
9
Patrzac na poziom obchodzenia sie z bronia w Polsce (patrz. sytuacja z granatnikiem na komendzie) mozna sie spodziewac komunikatow, że znany polityk postrzelił się w dupę. :|
7
@barcanawieki pismaki ścigają się w wymyślaniu nowych pomówień tak jak plotek transferowych a naiwna wiara wszystko łapie i robi wyświetlenia. :D
4
@PatrychoO madryciaki dobrze mówiły, dwa lata i Barcy ni ma
1
Też macie wrażenie, że TLOU (serial) pędzi przez fabułę sprintem? Ewidentnie brakuje tutaj kilku odcinków. xD
0
@Pewex Zwykłe multi w MW2 jest imo bardzo przeciętne. Czuć, że większe wsparcie idzie na tego Warzone. :|
0
@osa91 wiadomo, że tak
To tylko taki żarcik sytuacyjny
11
Troche zdalnej nauki i chwasty polskiej młodzieży zmasakrowane intelektualnie
0
@masq to byłoby frajerstwo stulecia, opłacać kogoś kto i tak cię wydyma ostatecznie xd
0
@Tomek54321 Przeczytaj jeszcze raz mój komentarz
0
@Bartula Madryciaki powinny mieć sądowy zakaz wypowiadania się o sędziach
1
Raphinha, który jest plackiem i nic nie daje drużynie znowu notuje punkcik w kanadyjce który daje nam punkty w tabeli.
Wiadomo, że jakby na skrzydle śmigał Grosik to mógłby nam dać więcej ale jak się nie ma co się lubi. :D
0
@okiemtypera_lucaxx95 No ja przed sezonem drżałem o grę w lidze mistrzów, bo sytuacja była dramatyczna
ale liga mistrzów to zupełnie inna półka, na obecną chwilę imo poza zasięgiem
0
@Firestone Barca Valverde miała Messiego w kwiecie wieku
1
@okiemtypera_lucaxx95 Tylko z takim "stylem" nie mamy czego szukać w LM. :D
0
@_komar A jakimi meczami wygrywa się ligę, jak nie tymi wygranymi?
17
https://mobile.twitter.com/AM_Zukowska/status/1634881698344103937
Mocny kandydat do debilizmu roku
0
@Pawel13sz Próbowałeś przetestować pobieranie z innego launchera?
3
@Pawel13sz Trza było na noc zostawić odpalone pobieranie. :D
0
Nie sądziłem, ze EA zrobi coś gorszego niż origin.
ale EA nie zawodzi człowieka i wydali aktualizacje Origina do EA App gdzie komunikat "Ups, zawiesiło się" to nowa codzienność. :D
2
Ernesto wielki myśliciel.
3
@sevs Zabawa. Grywam co weekend (i to nie każdy) za góra 20 ziko i wystarczy. :D
No chyba, że mnie podkusi jakiś pewniak jak Real w finale LM - wtedy potrafię rzucić więcej.
7
Jest progres w zastraszaniu wiary, pierwsze lgbt i zgnily zachod
teraz ataki rakietowe
0
@VegetaPolska wrzuciła cię do jakiegoś spamu i tyle, koniec przygody xD
0
@Medium Co to w ogole za event, ze ocieraja sie przed publika? xDD
3
nie ma to jak wydac 500 zlotych na przecietna plyte i kilka randomowych fantow z aliexpress xDD
1
@J4no Zawsze mozesz dzwiek u siebie wylaczyc
0
@fotohobby No tak, to dodatek autora postu z TT. Nie wiadomo gdzie poszła tak naprawdę. :D
4
Wczoraj już było słoneczko, prawie 10 stopni a dzisiaj juz -2, nawala sniegiem i tak wieje, ze masakra. :D
Ciekawa ta pogoda ostatnio, nie ma co
6
@EKSBOKS Jezeli to okaze sie prawda to jedyne za co mozna sie wstydzic to za to, ze pomimo oplacenia sedziow Ci dalej nas przekrecali w meczach xD
A tak powaznie to poczekaj z tym swoim wstydem, bo żadnego wyroku jeszcze nie ma