1

@Pewex Nie no, normalna sprawa że polityk śmiga z pistoletem w gaciach na jakimś zgromadzeniu publicznym, kiedy obok zapewne ma profesjonalną ochronę. :D

9



Patrzac na poziom obchodzenia sie z bronia w Polsce (patrz. sytuacja z granatnikiem na komendzie) mozna sie spodziewac komunikatow, że znany polityk postrzelił się w dupę. :|

7

@barcanawieki pismaki ścigają się w wymyślaniu nowych pomówień tak jak plotek transferowych a naiwna wiara wszystko łapie i robi wyświetlenia. :D

4

@PatrychoO madryciaki dobrze mówiły, dwa lata i Barcy ni ma

1

Też macie wrażenie, że TLOU (serial) pędzi przez fabułę sprintem? Ewidentnie brakuje tutaj kilku odcinków. xD

0

@Pewex Zwykłe multi w MW2 jest imo bardzo przeciętne. Czuć, że większe wsparcie idzie na tego Warzone. :|

0

@osa91 wiadomo, że tak

To tylko taki żarcik sytuacyjny

11



Troche zdalnej nauki i chwasty polskiej młodzieży zmasakrowane intelektualnie

0

@masq to byłoby frajerstwo stulecia, opłacać kogoś kto i tak cię wydyma ostatecznie xd

0

@Tomek54321 Przeczytaj jeszcze raz mój komentarz

0

@Bartula Madryciaki powinny mieć sądowy zakaz wypowiadania się o sędziach

1

Raphinha, który jest plackiem i nic nie daje drużynie znowu notuje punkcik w kanadyjce który daje nam punkty w tabeli.

Wiadomo, że jakby na skrzydle śmigał Grosik to mógłby nam dać więcej ale jak się nie ma co się lubi. :D

0

@okiemtypera_lucaxx95 No ja przed sezonem drżałem o grę w lidze mistrzów, bo sytuacja była dramatyczna

ale liga mistrzów to zupełnie inna półka, na obecną chwilę imo poza zasięgiem

0

@Firestone Barca Valverde miała Messiego w kwiecie wieku

1

@okiemtypera_lucaxx95 Tylko z takim "stylem" nie mamy czego szukać w LM. :D

0

@_komar A jakimi meczami wygrywa się ligę, jak nie tymi wygranymi?

17

0

@Pawel13sz Próbowałeś przetestować pobieranie z innego launchera?

3

@Pawel13sz Trza było na noc zostawić odpalone pobieranie. :D

0

Nie sądziłem, ze EA zrobi coś gorszego niż origin.

ale EA nie zawodzi człowieka i wydali aktualizacje Origina do EA App gdzie komunikat "Ups, zawiesiło się" to nowa codzienność. :D

2

Ernesto wielki myśliciel.

3

@sevs Zabawa. Grywam co weekend (i to nie każdy) za góra 20 ziko i wystarczy. :D

No chyba, że mnie podkusi jakiś pewniak jak Real w finale LM - wtedy potrafię rzucić więcej.

7



Jest progres w zastraszaniu wiary, pierwsze lgbt i zgnily zachod
teraz ataki rakietowe

0

@VegetaPolska wrzuciła cię do jakiegoś spamu i tyle, koniec przygody xD

0

@Medium Co to w ogole za event, ze ocieraja sie przed publika? xDD

3



nie ma to jak wydac 500 zlotych na przecietna plyte i kilka randomowych fantow z aliexpress xDD

1

@J4no Zawsze mozesz dzwiek u siebie wylaczyc

0

@fotohobby No tak, to dodatek autora postu z TT. Nie wiadomo gdzie poszła tak naprawdę. :D

4

Wczoraj już było słoneczko, prawie 10 stopni a dzisiaj juz -2, nawala sniegiem i tak wieje, ze masakra. :D


Ciekawa ta pogoda ostatnio, nie ma co

6

@EKSBOKS Jezeli to okaze sie prawda to jedyne za co mozna sie wstydzic to za to, ze pomimo oplacenia sedziow Ci dalej nas przekrecali w meczach xD

A tak powaznie to poczekaj z tym swoim wstydem, bo żadnego wyroku jeszcze nie ma

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?