3



Najwiecej szczekali, ze zachód wspiera Putina a sami ciągnęli od niego ropę. :D
A co jest jeszcze śmieszniejsze to ruscy wstrzymali dostawe

1

Lyon i Napoli prowadza, ale sie pieknie moj kuponik uklada xD

1

@Medium Barca, Napoli i Arsenal z majstrem i elegancki sezon bedzie

Jeszcze moze ktos niech zdetronizuje Bayern w bundeslidze ale to juz mnie mniej interesuje xd

29

@Gaz Nie no, Messi to inna półeczka - nie ma sensu nawet porównywać

2

@VegetaPolska Klucha Oder. XDD

Do Realu z charakteru to Vini najbardziej pasuje, bo lubi przypajacować

4

Brawo Arsenal, prosze mi to utrzymac

1

@Kgorecki2500 oby, bo mam dziadow na kuponie

3

@MesQueUnClub96 a dzieci wyzywaja ludzi od dzieci :|

1

@Emhyr Jakiego słowa?

0

@MesQueUnClub96 Malo oryginalny pomysl na robienie kontrowersji

7

@leonek160 Fati sprzed kontuzji zjadal Viniego na sniadanie, a byl sporo mlodszy i dopiero wchodzil na powazna pilke.

0

@AlexDark00 no argumenty podajesz ale kwestia rzeczowych argumentow jest mocno dyskusyjna

0

@AlexDark00 Juz pomijajac w definicji, ze hejt to obrażanie to hejtem jest rowniez wyglaszanie skrajnie krytycznych opinii pozbawionych rzeczowych argumentow co idealnie sie wpasowuje.

ale mniejsza o to, nie chce mi sie z Toba nawet o tym gadac bo i tak nie dotrze xd

4

@Survier Ogólnie fala imigrantów w Polsce to szansa na podreperowanie gospodarki i nawet delikatne wyprostowanie niżu demograficznego

no ale tutaj trzeba spojrzeć szerzej niż polska dla polaków xD

7



Szanowany pan jacek jakby wybuchla wojna w Polsce postanowił zostawic swoje dzieci i zone w kraju zeby przypadkiem nie zaburzyc rownowagi u sasiada, prawidziwie milosierna postawa, nalezy docenic

1

@FCB_dimiC A wyjeżdżanie z Lewym z czapy w poście naczelnego hejtera Lewusa nie jest pod herby? :D

0

@tadzik447 Ja cały tydzień wstawałem około 9 kładąc się spać o 2,3 w nocy a teraz wstałem o 7 kładąc się o 2 xD

6

Weekendy sa jakies przeklete, czlowiek ma jedyna szanse w tygodniu odespac tydzien to jak na zlosc wstanie o 7 rano xD

0

@kuba1794 5 baniek za sparing? To moze zamiast Ligi Mistrzow, w ktorej i tak nam nie idzie trzeba zorganizowac objazd po swiecie i pykac sobie sparingi z innymi. :D

1

@DonMatteo901 inteligencja nie skalani

0

@partymaker Idzie przywyknąć xD

0

@DaPidejpi To Twoja opinia jest inna kwestia, ale powolutku rowniez ta czolowa narracja sie zmienia. :D

4

@DaPidejpi Całkiem zabawnie się patrzy na zmianę narracji co do Alemanego. :D

No ale to juz klasyczek, po czasie jak coś nie pyknie to każdy najmądrzejszy

3

@Joe_Pesci Ewentualnie potyka się o własne nogi. Zależy o jakiej wersji Suareza mówimy

3

@Survier Gdyby ludzie bardziej zgłębili temat C40 to nie byłoby tylu debat
no ale przeczytają chwytliwy nagłówek no i cyk, czaskowski kazac jesc robak

3

@supraomnes1 Obecnie to imo powinniśmy dążyć, żeby znowu być na rywalizacyjnym poziomie w LM, ale zdobycie LM w obecnej sytuacji jest imo poza zasiegiem

0

@AlexDark00 W porównaniu z piłkarzami których wymieniłeś to Benzema jest po prostu dobrym grajkiem, ale to na pewno nie ta skala piłkarza. Przez lata chłop był gnojony w Realu, wyszedł mu jeden sezon na TOP'owym poziomie i stawiasz go koło takich nazwisk xD
Rozumiem krytyke Lewego bo ewidentnie teraz ma slabsza forme, ale nie fruwaj z tymi swoimi teoriami za bardzo chlopie xD

I tak czy siak, Lewandowski to była najlepsza 9 jaka moglismy sprowadzic, bo chyba nikt powaznie nie rozważał transferu Benzemy, nie? :D

2

@AlexDark00 Benzema przy tych nazwiskach które wymieniłeś to prawie jak obraza xD


I nie, akurat on sam meczów nie wygrywa a jest jedyną 9 ktora jeszcze gra z wymienionych piłkarzy na najwyższym szczeblu i idąc Twoim tokiem rozumowania, powinniśmy ukraść Realowi Benzeme jak szukaliśmy czołowego napastnika, tak? xD

0

@AlexDark00 Nie potrafi w pojedynkę wygrać meczu? A kto potrafi oprócz Messiego w formie?

0

@RichardWinters No zazwyczaj jak jakies gowno dzieje sie w nocy to usuwaja dopiero rano.

Dwie godziny temu, czyli w okolicach 23. Chlop pewnie spi a ty sie tu pocisz o pierdoly xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?