marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Najwiecej szczekali, ze zachód wspiera Putina a sami ciągnęli od niego ropę. :D
A co jest jeszcze śmieszniejsze to ruscy wstrzymali dostawe
1
Lyon i Napoli prowadza, ale sie pieknie moj kuponik uklada xD
1
@Medium Barca, Napoli i Arsenal z majstrem i elegancki sezon bedzie
Jeszcze moze ktos niech zdetronizuje Bayern w bundeslidze ale to juz mnie mniej interesuje xd
29
@Gaz Nie no, Messi to inna półeczka - nie ma sensu nawet porównywać
2
@VegetaPolska Klucha Oder. XDD
Do Realu z charakteru to Vini najbardziej pasuje, bo lubi przypajacować
4
Brawo Arsenal, prosze mi to utrzymac
1
@Kgorecki2500 oby, bo mam dziadow na kuponie
3
@MesQueUnClub96 a dzieci wyzywaja ludzi od dzieci :|
1
@Emhyr Jakiego słowa?
0
@MesQueUnClub96 Malo oryginalny pomysl na robienie kontrowersji
7
@leonek160 Fati sprzed kontuzji zjadal Viniego na sniadanie, a byl sporo mlodszy i dopiero wchodzil na powazna pilke.
0
@AlexDark00 no argumenty podajesz ale kwestia rzeczowych argumentow jest mocno dyskusyjna
0
@AlexDark00 Juz pomijajac w definicji, ze hejt to obrażanie to hejtem jest rowniez wyglaszanie skrajnie krytycznych opinii pozbawionych rzeczowych argumentow co idealnie sie wpasowuje.
ale mniejsza o to, nie chce mi sie z Toba nawet o tym gadac bo i tak nie dotrze xd
4
@Survier Ogólnie fala imigrantów w Polsce to szansa na podreperowanie gospodarki i nawet delikatne wyprostowanie niżu demograficznego
no ale tutaj trzeba spojrzeć szerzej niż polska dla polaków xD
7
Szanowany pan jacek jakby wybuchla wojna w Polsce postanowił zostawic swoje dzieci i zone w kraju zeby przypadkiem nie zaburzyc rownowagi u sasiada, prawidziwie milosierna postawa, nalezy docenic
1
@FCB_dimiC A wyjeżdżanie z Lewym z czapy w poście naczelnego hejtera Lewusa nie jest pod herby? :D
0
@tadzik447 Ja cały tydzień wstawałem około 9 kładąc się spać o 2,3 w nocy a teraz wstałem o 7 kładąc się o 2 xD
6
Weekendy sa jakies przeklete, czlowiek ma jedyna szanse w tygodniu odespac tydzien to jak na zlosc wstanie o 7 rano xD
0
@kuba1794 5 baniek za sparing? To moze zamiast Ligi Mistrzow, w ktorej i tak nam nie idzie trzeba zorganizowac objazd po swiecie i pykac sobie sparingi z innymi. :D
1
@DonMatteo901 inteligencja nie skalani
0
@partymaker Idzie przywyknąć xD
0
@DaPidejpi To Twoja opinia jest inna kwestia, ale powolutku rowniez ta czolowa narracja sie zmienia. :D
4
@DaPidejpi Całkiem zabawnie się patrzy na zmianę narracji co do Alemanego. :D
No ale to juz klasyczek, po czasie jak coś nie pyknie to każdy najmądrzejszy
3
@Joe_Pesci Ewentualnie potyka się o własne nogi. Zależy o jakiej wersji Suareza mówimy
3
@Survier Gdyby ludzie bardziej zgłębili temat C40 to nie byłoby tylu debat
no ale przeczytają chwytliwy nagłówek no i cyk, czaskowski kazac jesc robak
3
@supraomnes1 Obecnie to imo powinniśmy dążyć, żeby znowu być na rywalizacyjnym poziomie w LM, ale zdobycie LM w obecnej sytuacji jest imo poza zasiegiem
0
@AlexDark00 W porównaniu z piłkarzami których wymieniłeś to Benzema jest po prostu dobrym grajkiem, ale to na pewno nie ta skala piłkarza. Przez lata chłop był gnojony w Realu, wyszedł mu jeden sezon na TOP'owym poziomie i stawiasz go koło takich nazwisk xD
Rozumiem krytyke Lewego bo ewidentnie teraz ma slabsza forme, ale nie fruwaj z tymi swoimi teoriami za bardzo chlopie xD
I tak czy siak, Lewandowski to była najlepsza 9 jaka moglismy sprowadzic, bo chyba nikt powaznie nie rozważał transferu Benzemy, nie? :D
2
@AlexDark00 Benzema przy tych nazwiskach które wymieniłeś to prawie jak obraza xD
I nie, akurat on sam meczów nie wygrywa a jest jedyną 9 ktora jeszcze gra z wymienionych piłkarzy na najwyższym szczeblu i idąc Twoim tokiem rozumowania, powinniśmy ukraść Realowi Benzeme jak szukaliśmy czołowego napastnika, tak? xD
0
@AlexDark00 Nie potrafi w pojedynkę wygrać meczu? A kto potrafi oprócz Messiego w formie?
0
@RichardWinters No zazwyczaj jak jakies gowno dzieje sie w nocy to usuwaja dopiero rano.
Dwie godziny temu, czyli w okolicach 23. Chlop pewnie spi a ty sie tu pocisz o pierdoly xD