6

@EKSBOKS Jezeli to okaze sie prawda to jedyne za co mozna sie wstydzic to za to, ze pomimo oplacenia sedziow Ci dalej nas przekrecali w meczach xD

A tak powaznie to poczekaj z tym swoim wstydem, bo żadnego wyroku jeszcze nie ma

0

@Striker Pani wydaje się trochę zbyt opanowana jak na awarię, ale to moje wrażenie tylko w sumie + brak awaryjnych.

6

3

@Zoker Wiadomo, ze Goticzek > jacyś czarodzieje na kiju

3



Ojoj, czarno to widzę. xD

3

@Ksavix "Tak tak, katonazistowski PiS nałożył wyższe kary za pedofilię, gdzie, według narracji mediów i polityków PO, najwięcej takich znajduje się wśród księży."

Mimo wszystko wmieszales ksiezy w dyskusje.
Ale już pomijając ten mały detal, to wciąż wszyscy w.w ludzie zostali skazani, po prostu nie było do tego medialnego nagłośnienia. A jak wiemy, zamiatanie problemu pod dywan =/= niechęć do medialnej szopki.
Ostatni przykład Mikołaja Filiksa pokazuje, że upublicznienie sprawy w nieodpowiedni sposób (co przy obecnych mediach nie jest jakimś wielkim wyzwaniem) może być tragiczne w skutkach.

25



Ale orańsko xDD

9

@Ksavix A czy ja napisałem, że politycy PO zmieniali miejsca zamieszkania? To nie ja tutaj mam problem z czytaniem. :)
Zwykle nawiązanie do rozwiazywania problemu pedofili wśród kleru, czyt. przeniesienie na inna parafie.

A wyzej sam napisales, ze w.w ludzie zostali skazani, wiec jakie ukrywanie?

22

@Ksavix Czyli wszyscy zostali skazani, a nie przeniesieni na inna wioske :)

0

@Kondziubarca To fejk czy Dudkowi znowu się odkleiło? xD

0

@Bobo25 No racja ale jak widze post, ze Leo w LM od 2015 jest plackiem to nie jest to przedstawienie Leo w negatywnym swietle tylko zwykly, nieobiektywny hejt. xD

0

Uwielbiam ten moment, kiedy po porażce klubu w którym gra Leo jego hejterzy mają okazje na chwilę wyjść z jaskiń. :|

0

@John_Doe Wiadomo, jak ktoś doszukuje się prawdy to zdrada kraju, zamach na wielkiego Polaka rodaka i inne bzdety

3

O, Skyrim w kosmosie czyli "Starfield" ma wyjść już 6 września, ciekawe czy Bethesda poczyniła jakiś progres w kwestii fabuły, narracji i dialogów czy dalej to wszystko będzie takie drętwe jak zawsze. xD

5

@Antimadridista_WR Red Dead Redemption 2.
Pod wzgledem klimatu nie ma lepszej gierki

4

@Jakchcesz to juz mogles mi ta dyszke przelac

4

@Cotutajsiedzieje u nas w szkole dzień chłopaka był tak samo obchodzony jak dzień kobiet :p

3

@MesQueUnClub_87 Przyszłość deweloperki xD

5



Trzymajcie się w tych Katowicach xD

1

@escarabajo Musi wyjechać na wieś żeby zobaczyć jaka tam komunikacja miejska jest ujowa. :D

0

@Hosh podziwiam, mnie te bogatsze w mechaniki strategie paradoxu odrzucaja swoim skomplikowaniem xD

0



Matko boska, znowu setki godzin z zycia wyciagniete

0

@Nazio87 No tak, praca zaczyna sie wtedy jak przerzucisz minimum tonę kamieni na zmianę

5

https://pbs.twimg.com/media/FqiSejTWYAMc7wI?format=png&name=small

Sentino tez wczoraj zawital na bandach reklamowych xD

24

@VegetaPolska to trzeba miec leb, zeby w wieku 21 lat swiadomie pakowac sie w zwiazek gdzie partnerka ma bombla od poprzedniego partnera. xDD

albo inaczej, trzeba byc fest desperatem

Oczywiscie zakladajac, ze twoje historyjki nie sa zmyslone

11

@Emhyr Dodatkowo daje dosyć ważne liczby, które często przyczyniają się do zdobycia punktów.
Do rotacji imo kozak

0

@Pasiak Busi kogoś prowokuje w tak chamski sposób?

0

Takie ekscesy publicznie przed 22, skandal

1

@8stoichkov8 Bo był fatalny i w większości przypadków sytuacje ratował genialny Messi.

6

@Rust_Cohle Pewnie jestes zadowolony, ze w koncu przestana sie z Ciebie smiac po meczu Live xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?