0

@Survier no to była strasznie niezrozumiała decyzja trenera

0

Xavi zajeżdża piłkarzy? Jak już raz na ruski rok wprowadzi rotacje to marudzicie, że ujowy skład bo zmiennicy nie oferują dobrego poziomu

a taki De Jong rozegrał w tym sezonie 2500 minut, o jakim zajeżdżaniu mówimy kiedy czołowi piłkarze kręcą się w okolicach 3000 minut na tym etapie sezonu?

1

@LS Klasyka gatunku niestety

2

@Kgorecki2500 Wut, przecież części z Ethanem to główny nurt RE obecnie xD

https://grajpopolsku.pl/forum/viewtopic.php?f=9&t=3846
Śledź GPP, oni predzej czy pozniej to ogarna xd

0

@FcBarcelonaFanMSN Battlefield 4 >>>

6

@MesQueUnClub_87 Odizolowanie tych pseudo dziennikarzy od kadry to bardzo dobra decyzja. Santos ma ogromny plus na sam start u mnie za to

0

@shahman porównujesz liczby pomocnika do skrzydłowego? Jeszcze gole, kiedy Ozil słynął z genialnego przeglądu pola i asyst. xD

Niezła dyskusja, w sam raz do kompilek o wypowiedziach 'ekspertow' xD

1

@VegetaPolska Co ty, pracujesz i jesteś na utrzymaniu rodziców w 100%? Rozumiem mieszkać z rodzicami, bo obecnie cena samodzielnego życia za najniższą czy nawet średnią nie napawa optymizmem ale to brzmi jak lecenie w kulki xD

1

@Bartula Wejdz w watek i zerknij na jej dwie odpowiedzi, idzie w zaparte. Watpie zeby to byl sarkazm a nawet jezeli to mocno nie na miejscu

3

@JimMorrisonFCB Przydałoby się, byłby to idealny przykład że za aktywność w sieci również można ponieść konsekwencje i nikt nie jest anonimowy.

14



Kolezanka nie odpuściła w turnieju na napisanie debilizmu roku i zajęła zaszczytne pierwsze miejsce! Nic tylko pogratulować

4

@kamil9040 moze dlatego, ze typ wymieniony przez ciebie prawdopodobnie strzelil samoboja w celi, a prokuratura przez lata siedziała mu na karku i jako taka nic nie ma do naszego narodu

nie to co Wojtyła, który jest uważany za świętego i idealnego człowieka, bez skazy.


4

@sidi12843 Messi bodajże pierwszy raz został piłkarzem miesiąca w styczniu 2016, a sama nagroda jest przyznawana od 2013? i ogólnie chyba niewiele razy wygrywał ten plebiscyt xDD

Niech mnie no jakiś spec od statystyk poprawi w razie w @Danny Gaucho

0

@DonCarletto
Czesto spotykam sie z opinia, ze projekt byl ujowy bo zbyt duzy hype wokol niego byl i dopiero z czasem ludzie zaczeli doceniac xd

2



5 lat mija od najmocniejszej pod wzgledem ksywek współpracy w polskim rapie. Jak wspominacie?

12

@Vampir707 Gdybys byl kibicem Realu, to tez bys tu siedzial

3

Poczekajcie z cieszeniem się, detektyw Muniak już wysyła dowody do prokuratury

3

@fanRealuAlespoko Wiadomo, ze Breaking Bad.

11



Messi jaki zadowolony xDD

4

@Rust_Cohle Musi dobrze skakac skoro Jozwiak jeszcze eskortki nie podmienil na mniej ujowy model xd

1

@Michu94 Widze w Madrycie zawsze musi byc jakas odklejona siorka pilkarza

0

@Emhyr



Xavi do Laporty po meczu

9

https://x.com/Sicario_MMA/status/1638136618723815433

Nie ma to jak wspieranie partnera w trudniejszych chwilach

2

@DaPidejpi Imo główny minus GTA5 - ledwo się wczułem w jedną postać i już mnie wrzucali na inną. Jednak nie ma to jak jeden, dobrze napisany bohater.

0

@Faro Ocenianie piłkarzy po komplikacjach na jutubie?



a wiec co sadzisz o tym kozaku

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

https://x.com/mpolowianiuk/status/1637084153203027970

ale tam w komentarzach bronia kierowce pajace xD

moze w ogole zlikwidujmy chodniki i zamiast nich zrobmy parkingi

1

Widze Denis jak przystalo na prawdziwego ulicznego prawilniaka lamie zasady.

jeszcze brakuje zeby sobie z dwoch kolegow wzial, wtedy to w ogole zasady ulicy zachowane

1

@MesQueUnClub96 Wystarczy, że jest najlepszym napastnikiem na świecie

3

@Ksavix gdzie to zlomowanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?