0

@ChampionLW ostro o rodakach xd

4

@PatrykBarca tam to od pierwszej kolejki nikt sie nie liczy w walce o majstra xd

5

@VegetaPolska panowie, zasiadamy do kolejnego odcinka

0

@MesQueUnClub96 Czyli Lewy w 2020 nie był najlepszym napastnikiem, bo miał najbardziej dominującą drużynę w lidze?

0

@MesQueUnClub96 Bundesligi nie oglądam bo jest zwyczajnie nudna, więc nie odniosę się do 2-18 ale nie można z takich rzeczy wycinać walki o majstra, który jest najistotniejszym elementem rywalizacji przez cały sezon. xD

2

@FcBarcelonaFanMSN Nie wiem czy jest winny, po prostu twardych dowodów na niego nie mają.

A sama inicjatywa mimo wszystko fajna, nawet jeżeli Bonus faktycznie jest winny to wciąż jest ojcem dla tego chłopaka

6

@FcBarcelonaFanMSN a jedyne dowody na handel dragami to zeznania jakiegos patusa, ktory nawijal wszystko zeby dostac mniejszy wyrok

no i oczywiscie teksty piosenek

0

@AlexDark00 o, i legendarne już wyrwanie z kontekstu

Głosujesz na konfederację, stąd ten bol tyłka, nie?

2

@FcPortoFan1999 21 pora isc do pracy :(

0

@AlexDark00 tak, tak
Nikt się nie czepia popisu
Ty to nie tylko w kwestii Lewego masz swój świat i swoje kredki xd

0

@AlexDark00 Wez mordeczko wyciągnij kija z dupy xD
Po prostu śmiesznie to brzmi i tyle

24

@AmigoBlancos 7 lat i już mądrzejszy od starego xD

0

@AlexDark00 No ta, co nie zmienia faktu że nazwał to również mega niefajną rzeczą co samo w sobie brzmi zwyczajnie śmiesznie przy skali tragedii dla ofiary


0

@Janas11224 TOP, ten biały ogólnie mnie odrzuca, wizualnie do niczego nie pasuje u mnie w pokoju. xD

0

Gypsy Queen zapowiedziała własną płytę, po cichu liczę na feat z teen kasią. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

6

@TaughtMule mega niefajna rzecz xDD

33



Ładne przekazanie pałeczki w Konfederacji :D

16

Widzę, że Gavi bardzo zaczyna irytować panienki z Madrytu. :D Miód na serduszko

0

@Joe_Pesci Jedno, cena nie znana :D

3

O, w czerwcu mamy się więcej dowiedzieć o DLC do Cyberpunka. Wreszcie :D

1

1

@Vampir707 Chłop przejął role Korwina i odpala protokół 5% xD

5

@VegetaPolska Najlepiej to wisieć na partnerze 24/24. Zero swobody i przestrzeni.

7

0

@ProMILs Może to właśnie o to w tym chodzi, żeby żona nie miała nic do gadania :|

5


Ładna odklejka xD
Protip: Żeby mieć nierozerwalny ślub, wystarczy się nie rozwodzić. Polecam

0

@Striker Nie no, gra jest świetna więc pewnie będzie grupa ludzi która przejdzie dwukrotnie a nawet kilkukrotnie TLOU i to niekoniecznie w ciągu kilku lat

1




Optymalizacja? A na co to komu, macie tutaj dwie nowe koszulki. :D

1

@pyra92 za to widzisz nas od dwóch lat w lidze Europy, gdzie też mamy problemy xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?