marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ChampionLW ostro o rodakach xd
4
@PatrykBarca tam to od pierwszej kolejki nikt sie nie liczy w walce o majstra xd
5
@VegetaPolska panowie, zasiadamy do kolejnego odcinka
0
@MesQueUnClub96 Czyli Lewy w 2020 nie był najlepszym napastnikiem, bo miał najbardziej dominującą drużynę w lidze?
0
@MesQueUnClub96 Bundesligi nie oglądam bo jest zwyczajnie nudna, więc nie odniosę się do 2-18 ale nie można z takich rzeczy wycinać walki o majstra, który jest najistotniejszym elementem rywalizacji przez cały sezon. xD
2
@FcBarcelonaFanMSN Nie wiem czy jest winny, po prostu twardych dowodów na niego nie mają.
A sama inicjatywa mimo wszystko fajna, nawet jeżeli Bonus faktycznie jest winny to wciąż jest ojcem dla tego chłopaka
6
@FcBarcelonaFanMSN a jedyne dowody na handel dragami to zeznania jakiegos patusa, ktory nawijal wszystko zeby dostac mniejszy wyrok
no i oczywiscie teksty piosenek
0
@AlexDark00 o, i legendarne już wyrwanie z kontekstu
Głosujesz na konfederację, stąd ten bol tyłka, nie?
2
@FcPortoFan1999 21 pora isc do pracy :(
0
@AlexDark00 tak, tak
Nikt się nie czepia popisu
Ty to nie tylko w kwestii Lewego masz swój świat i swoje kredki xd
0
@AlexDark00 Wez mordeczko wyciągnij kija z dupy xD
Po prostu śmiesznie to brzmi i tyle
24
@AmigoBlancos 7 lat i już mądrzejszy od starego xD
0
@AlexDark00 No ta, co nie zmienia faktu że nazwał to również mega niefajną rzeczą co samo w sobie brzmi zwyczajnie śmiesznie przy skali tragedii dla ofiary
0
@Janas11224 TOP, ten biały ogólnie mnie odrzuca, wizualnie do niczego nie pasuje u mnie w pokoju. xD
0
Gypsy Queen zapowiedziała własną płytę, po cichu liczę na feat z teen kasią. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
6
@TaughtMule mega niefajna rzecz xDD
33
Ładne przekazanie pałeczki w Konfederacji :D
16
Widzę, że Gavi bardzo zaczyna irytować panienki z Madrytu. :D Miód na serduszko
0
@Joe_Pesci Jedno, cena nie znana :D
3
O, w czerwcu mamy się więcej dowiedzieć o DLC do Cyberpunka. Wreszcie :D
1
https://x.com/mietczynski/status/1641395345388187650
Ciekawy wywiad, nie ma co xD
1
@Vampir707 Chłop przejął role Korwina i odpala protokół 5% xD
5
@VegetaPolska Najlepiej to wisieć na partnerze 24/24. Zero swobody i przestrzeni.
7
https://x.com/OTerrifying/status/1641308465623875584
Wrocław za kilka lat xDD
0
@ProMILs Może to właśnie o to w tym chodzi, żeby żona nie miała nic do gadania :|
5
Ładna odklejka xD
Protip: Żeby mieć nierozerwalny ślub, wystarczy się nie rozwodzić. Polecam
0
@Striker Nie no, gra jest świetna więc pewnie będzie grupa ludzi która przejdzie dwukrotnie a nawet kilkukrotnie TLOU i to niekoniecznie w ciągu kilku lat
1
Optymalizacja? A na co to komu, macie tutaj dwie nowe koszulki. :D
3
@Firestone Mati z pseudo ekspertem na spacerze
https://e1.pxfuel.com/desktop-wallpaper/98/479/desktop-wallpaper-gta-5-chop-on-dog-gta-v-chop.jpg
1
@pyra92 za to widzisz nas od dwóch lat w lidze Europy, gdzie też mamy problemy xd