marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kgorecki2500 Jest kozacka alternatywa
LEGO Saga Skywalkerów obecnie za 90 dyszek na steamie :D
4
@Kgorecki2500 Kupując na steam i tak zapewne odpala się EA play w tle. :D
0
Ale Białas zrobił regres, 36 tracków na nowej płycie i żadnego w całości nie chce mi się nawet słuchać xD
3
@Kinginiesta to dodi musi być wielkim fanem takich produkcji xd
2
@Kinginiesta No właśnie ciężko takiej osobie "normalnie funkcjonować", szczególnie że takie półki z alkoholem często są za kasa w sklepie. ;p jeszcze jest szansa jeżeli półka jest w innym miejscu ją omijać po prostu a reklamę wyskakującą z czapy na TT czy innym FB już ciężko wyminąć.
Tylko po co dodatkowo utrudniać, ograniczając wyzwalacze zmniejszamy prawdopodobieństwo, że niepijący alkoholik znowu stanie się pijącym.
10
@Chucky no właśnie u alkoholika to może działać tak, że będzie zapierał się rękami i nogami, nie będzie pił rok, nawet dwa ostatecznie zobaczy taka reklamę i istnieje prawdpodobienstwo, że wróci do nałogu.
Ale kto by tam myślał o alkoholikach, co nie :p
W ostatecznym rozrachunku rozumiem, że alkohol to zwyczajny produkt który można w jakiś sposób promować (co imo jest niepotrzebne, bo alkohol w Polsce i tak zajebiście dobrze się sprzedaje) ale wychodząc z rodzinki gdzie browary i alkohol lały się strumieniami jakoś wyczulony na tym punkcie się zrobiłem
1
@Kinginiesta na upartego to promowanie alkoholu można podpiąć pod "wyzwalacze" więc ciut racji ma
2
Demo do dotatku? Jeżeli tak to Redzi biorą się na serio za odbudowanie zaufania wsród graczy
1
@Gaz Brzmi jak usprawiedliwianie :D a to jest proces który trzeba walić prądem, 300 złotych na premierę sobie życzą a mają wywalone w coś tak ważnego jak optymalizacja, a wystarczy żeby pazerny dev dał z kilka miesięcy dłużej na dopracowanie gierki
6
Nowe Star Warsy od EA zgarniają całe 31% pozytywnych recenzji na Steam. Główny zarzut? Oczywiście optymalizacja xD
Tu już tylko śmiać się można
2
@okiemtypera_lucaxx95 przed sezonem kibicie Arsenalu braliby taki sezon w ciemno wiec hejterzy do jaskin sio
3
@Firestone Ja myślałem, że sędziowie już z Casemiro przesadzają jeżeli chodzi o "ochronę na boisku"
No i wtedy przyszedł Vini, cały na biało.
3
@macio_944 Wiadomo, ludzie są pesymistami aż do przesady
18
Widze, ze Real już przewalił punkty. ;p
pozdrawiam ludzi którzy myśleli, że przerżniemy mistrza po 2 remisach.
5
@Emhyr Chłop co został zapamiętany z zdjęcia gołej dupy będzie mówił o mentalnych zerach. :|
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
https://pbs.twimg.com/media/FudsLbWXgAATQb0?format=jpg&name=900x900
Jak powiedzieć, że gra ma wątek LGBT nie mówiąć o nim. :D
15
scam na martwego syna to już wyższy poziom xD
0
@AmigoBlancos przed sezonem to każdy się bał o klasyfikację do LM, więc myślę że tak, osiągnął zacny wynik
5
@Compadre Ludzie sobie po prostu wycieraja mordy tym hasłem
3
Mes que un club, zdjęli flagę, chlip chlip
10
@Kondziubarca Co sezon to samo, a ludzie dalej się na niego nabierają xD Miewa momenty, że można pomyśleć że jest dobrym skrzydłowym ale jak taki piłkarz ma stanowić o sile Barcelony to nic dziwnego, że my w LM baty zbieramy xD
0
@Chucky https://pbs.twimg.com/media/FuVMPdrWIAAgAMC?format=jpg&name=small
słabo zgadłeś
6
@Deviler Od kiedy piłkarze za takie coś przepraszają? xD
1
@Aragorn33 I pół internetu nie płacze, że chlop gra brutalnie? No tak, nie jest z Barcy xd
33
Wycieki z dzisiejszego meczu xd
1
@culer_5306751 Gierka jeszcze z czasów PS4 ale imo kozacka, Days Gone
40
jakim cudem to ja nie wiem xD
0
@AlexDark00 Real, United, Inter placuszki xDD
1
@Tasde https://pbs.twimg.com/media/FuVEd4IWwAECZ1I?format=png&name=900x900
Klasyczek xd