2

@Kgorecki2500 Jest kozacka alternatywa
LEGO Saga Skywalkerów obecnie za 90 dyszek na steamie :D

4

@Kgorecki2500 Kupując na steam i tak zapewne odpala się EA play w tle. :D

0

Ale Białas zrobił regres, 36 tracków na nowej płycie i żadnego w całości nie chce mi się nawet słuchać xD

3

@Kinginiesta to dodi musi być wielkim fanem takich produkcji xd

2

@Kinginiesta No właśnie ciężko takiej osobie "normalnie funkcjonować", szczególnie że takie półki z alkoholem często są za kasa w sklepie. ;p jeszcze jest szansa jeżeli półka jest w innym miejscu ją omijać po prostu a reklamę wyskakującą z czapy na TT czy innym FB już ciężko wyminąć.

Tylko po co dodatkowo utrudniać, ograniczając wyzwalacze zmniejszamy prawdopodobieństwo, że niepijący alkoholik znowu stanie się pijącym.

10

@Chucky no właśnie u alkoholika to może działać tak, że będzie zapierał się rękami i nogami, nie będzie pił rok, nawet dwa ostatecznie zobaczy taka reklamę i istnieje prawdpodobienstwo, że wróci do nałogu.

Ale kto by tam myślał o alkoholikach, co nie :p

W ostatecznym rozrachunku rozumiem, że alkohol to zwyczajny produkt który można w jakiś sposób promować (co imo jest niepotrzebne, bo alkohol w Polsce i tak zajebiście dobrze się sprzedaje) ale wychodząc z rodzinki gdzie browary i alkohol lały się strumieniami jakoś wyczulony na tym punkcie się zrobiłem

1

@Kinginiesta na upartego to promowanie alkoholu można podpiąć pod "wyzwalacze" więc ciut racji ma

2



Demo do dotatku? Jeżeli tak to Redzi biorą się na serio za odbudowanie zaufania wsród graczy

1

@Gaz Brzmi jak usprawiedliwianie :D a to jest proces który trzeba walić prądem, 300 złotych na premierę sobie życzą a mają wywalone w coś tak ważnego jak optymalizacja, a wystarczy żeby pazerny dev dał z kilka miesięcy dłużej na dopracowanie gierki

6

Nowe Star Warsy od EA zgarniają całe 31% pozytywnych recenzji na Steam. Główny zarzut? Oczywiście optymalizacja xD

Tu już tylko śmiać się można

2

@okiemtypera_lucaxx95 przed sezonem kibicie Arsenalu braliby taki sezon w ciemno wiec hejterzy do jaskin sio

3

@Firestone Ja myślałem, że sędziowie już z Casemiro przesadzają jeżeli chodzi o "ochronę na boisku"

No i wtedy przyszedł Vini, cały na biało.

3

@macio_944 Wiadomo, ludzie są pesymistami aż do przesady

18

Widze, ze Real już przewalił punkty. ;p

pozdrawiam ludzi którzy myśleli, że przerżniemy mistrza po 2 remisach.

5

@Emhyr Chłop co został zapamiętany z zdjęcia gołej dupy będzie mówił o mentalnych zerach. :|

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

https://pbs.twimg.com/media/FudsLbWXgAATQb0?format=jpg&name=900x900

Jak powiedzieć, że gra ma wątek LGBT nie mówiąć o nim. :D

15



scam na martwego syna to już wyższy poziom xD

0

@AmigoBlancos przed sezonem to każdy się bał o klasyfikację do LM, więc myślę że tak, osiągnął zacny wynik

5

@Compadre Ludzie sobie po prostu wycieraja mordy tym hasłem

3



Mes que un club, zdjęli flagę, chlip chlip

10

@Kondziubarca Co sezon to samo, a ludzie dalej się na niego nabierają xD Miewa momenty, że można pomyśleć że jest dobrym skrzydłowym ale jak taki piłkarz ma stanowić o sile Barcelony to nic dziwnego, że my w LM baty zbieramy xD

6

@Deviler Od kiedy piłkarze za takie coś przepraszają? xD

1

@Aragorn33 I pół internetu nie płacze, że chlop gra brutalnie? No tak, nie jest z Barcy xd

33



Wycieki z dzisiejszego meczu xd

1

@culer_5306751 Gierka jeszcze z czasów PS4 ale imo kozacka, Days Gone

40



jakim cudem to ja nie wiem xD

0

@AlexDark00 Real, United, Inter placuszki xDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?