0

@draxidox kohel i długo długo nikt xD

11

@Rastafarnianin a potem taki dziadzio idzie do tego ułomnego pokolenia, żeby mu telefon skonfigurowali bo ni umie :|

0

@revolution33 Kto niby pisze, że Lewy to najlepszy napastnik od lat?

Jak już to najlepszy od czasów Sureza ale to zaś wiele nie minęło

1

@icon3520 To jest tylko dowod, że niezależnie od dóbr materialnych psycha z jakiegoś powodu każdemu może siąść

1

O cholera, takiego komunikatu na dobranoc to się nie spodziewałem. Alemany top, imo ciężko będzie go zastąpić

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Gaz a potem będą cytować bodajże Pepa, że trener ma tylko pomóc dostarczyć piłkę w pole karne xd

3

@Poro6niec

Kessie brał udział w tej "zabawie" ale z Zulem Kunde a nie z Fatim.

1

@clyde Jakoś trzeba zapchać GP tanim kosztem :|

0

@Mordzia97 29% pozytywnych recenzji na sztimie. Gierka wygląda jak z PS3/4, stan techniczny mocna średniawa i co najważniejsze Arkane ewidentnie odbiło od tego swojego charakterystycznego stylu który nam towarzyszył przy ich ostatnich grach

0

Ledwo co Microsoft przejął Arkane i Ci serwują nam najgorszą grę w swoim dorobku - Redfall. Przypadek? Nie sądzę :P

Imo szkoda, bo gierki Arkane to zawsze był sztos - zaczynając na świetnej serii Dishonored, przechodząc przez Preya a kończąc na Deathloopie. No nic, pieniądze z czystym sumieniem można przeznaczyć na Baldrus Gate 3. :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@qbuteq HL to nie jest jakaś mega gra. Mocna ja podciąga klimat, uniwersum i świat ale u podstaw to ja tam widzę grę Ubisoftu w magicznym obramowaniu,

1

@Peciak Już zapomniałeś jak Depay gral w Barcelonie?

9

https://x.com/a3avd_/status/1652623890118524928

Pedrì nie ma asyst, hur dur co za placek :|

1

@VegetaPolska oba dodatki pyknąłem w ok 40-50h

2

@mekston Dodi juz wchodzi pewnie w stan przedzawałowy.

3

@Krzysztof1987 Weź jakiegokolwiek piłkarza i porównaj do Leo to będziesz miał przepaść xD Fati to placek ale Messi w żadnym wieku nie jest wyznacznikiem bo on grał w swojej lidze

1

@Roobo Wychowanie w szkółkach wpływająca na rysy twarzy, nieźle xD

1

@LM10GOAT Najlepiej Messiego, co nie? ;p

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@DaPidejpi

No nie, jednak rekord Mareczka ważniejszy :D

3

@Marcelinho99 a Fati to wielce zasłużony gracz, że ma mieć pierwszeństwo? xD

2

@partymaker Sprzedawać naszego najlepszego skrzydłowego?

3

@Patrykl145 Przynajmniej można na niego liczyć pod względem zdrowia xD

powinien zostać do rotacji, jedyny nasz skrzydłowy który prezentuje jakiś poziom

0

@Janas11224 A to ktoś podesłał fejkowe statystyki. Ale według Whoscored brakuje 3 asyst do 20 więc jest blisko

4

Vini kolejny sezon z 20+20 w sezonie. Strach pomyśleć gdzie byłby gdyby bardziej skupił się na piłce a nie pajacowaniu.


1

@Roobo na razie to wychodzi na to, że Benzema kopał się po czole w pierwszej części sezonu a Lewy w drugiej, o jakim ty zjadaniu mówisz? xD

1

@Jakchcesz kupowanie gierek rok po premierze, w jakies kompletnej edycji i najlepiej na przecenie 60% to jedyny słuszny sposób kupowania gierek. ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?