marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@draxidox kohel i długo długo nikt xD
11
@Rastafarnianin a potem taki dziadzio idzie do tego ułomnego pokolenia, żeby mu telefon skonfigurowali bo ni umie :|
0
@revolution33 Kto niby pisze, że Lewy to najlepszy napastnik od lat?
Jak już to najlepszy od czasów Sureza ale to zaś wiele nie minęło
1
@icon3520 To jest tylko dowod, że niezależnie od dóbr materialnych psycha z jakiegoś powodu każdemu może siąść
1
O cholera, takiego komunikatu na dobranoc to się nie spodziewałem. Alemany top, imo ciężko będzie go zastąpić
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Gaz a potem będą cytować bodajże Pepa, że trener ma tylko pomóc dostarczyć piłkę w pole karne xd
3
@Poro6niec
1
@clyde Jakoś trzeba zapchać GP tanim kosztem :|
0
@Mordzia97 29% pozytywnych recenzji na sztimie. Gierka wygląda jak z PS3/4, stan techniczny mocna średniawa i co najważniejsze Arkane ewidentnie odbiło od tego swojego charakterystycznego stylu który nam towarzyszył przy ich ostatnich grach
0
Ledwo co Microsoft przejął Arkane i Ci serwują nam najgorszą grę w swoim dorobku - Redfall. Przypadek? Nie sądzę :P
Imo szkoda, bo gierki Arkane to zawsze był sztos - zaczynając na świetnej serii Dishonored, przechodząc przez Preya a kończąc na Deathloopie. No nic, pieniądze z czystym sumieniem można przeznaczyć na Baldrus Gate 3. :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@MarioVeB! Tymczasem PiS:
https://pbs.twimg.com/media/FvCoKfcXoAEgKlw?format=jpg&name=large
3
@qbuteq HL to nie jest jakaś mega gra. Mocna ja podciąga klimat, uniwersum i świat ale u podstaw to ja tam widzę grę Ubisoftu w magicznym obramowaniu,
1
@Peciak Już zapomniałeś jak Depay gral w Barcelonie?
9
https://x.com/a3avd_/status/1652623890118524928
Pedrì nie ma asyst, hur dur co za placek :|
1
@VegetaPolska oba dodatki pyknąłem w ok 40-50h
2
@mekston Dodi juz wchodzi pewnie w stan przedzawałowy.
3
@Krzysztof1987 Weź jakiegokolwiek piłkarza i porównaj do Leo to będziesz miał przepaść xD Fati to placek ale Messi w żadnym wieku nie jest wyznacznikiem bo on grał w swojej lidze
1
@Roobo Wychowanie w szkółkach wpływająca na rysy twarzy, nieźle xD
1
@LM10GOAT Najlepiej Messiego, co nie? ;p
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@DaPidejpi
No nie, jednak rekord Mareczka ważniejszy :D
3
@Marcelinho99 a Fati to wielce zasłużony gracz, że ma mieć pierwszeństwo? xD
2
@partymaker Sprzedawać naszego najlepszego skrzydłowego?
3
@Patrykl145 Przynajmniej można na niego liczyć pod względem zdrowia xD
powinien zostać do rotacji, jedyny nasz skrzydłowy który prezentuje jakiś poziom
0
@Janas11224 A to ktoś podesłał fejkowe statystyki. Ale według Whoscored brakuje 3 asyst do 20 więc jest blisko
4
Vini kolejny sezon z 20+20 w sezonie. Strach pomyśleć gdzie byłby gdyby bardziej skupił się na piłce a nie pajacowaniu.
1
@Roobo na razie to wychodzi na to, że Benzema kopał się po czole w pierwszej części sezonu a Lewy w drugiej, o jakim ty zjadaniu mówisz? xD
1
@Jakchcesz kupowanie gierek rok po premierze, w jakies kompletnej edycji i najlepiej na przecenie 60% to jedyny słuszny sposób kupowania gierek. ;p