4

@Barca1922 Lewy miał słabszy okres w Barcelonie ale tego hejtu szczególnie w naszym narodzie nigdy nie zrozumiem. Pluja na niego jadem a kiedy zakończy karierę to będą się jarać Milikiem co strzeli z 10 goli w sezonie bo nic lepszego nie będize

23



Ale Laporta jutro kaca będzie miał xd

0

@DaPidejpi wąska kadra zrobiła swoje, problemy z kontuzjami szczególnie odczuwalne w defensywnym bloku i wyniki się posypały bo zmiennicy nie trzymali poziomu

2

Ale w trakcie sezonu zmieniły się oczekiwania co do Arsenalu, na poczatku sezony mieli się zaklasyfikować do LM a tera są nazywani frajerami bo przewali majstra z potężnym City

W sumie to też świadczy o ich miniaturowym sukcesie

0

@DamianBarcaCule Nie ma takiego

Kiedyś Real ale z wiekiem mi jakoś przeszło i są mi obojętni

0

@okiemtypera_lucaxx95

>Naturalne odruchy ludzkie
>Zbyrzdli mi Ukraincy w Polsce, którzy uciekają przed wojna

XDD

Wiadomo, ze w tak duzej grupie spolecznej musi sie trafic kilka rodzynek ale Ukraincy nie sa pod tym wzgledem wyjatkowi, Polacy zagranica tez potrafia trzode robic

1

https://pbs.twimg.com/media/FwGRukMWcAYiSRY?format=jpg&name=900x900

Klasyczek, szczególnie po jakimś dłuższym wolnym xD

2

@macio_944 PO tylko brało a PIS chociaż daje

I klasyczek, wina Tuska, Rosji i UE

0

@DonAndresFCB Możesz się cieszyć, że masz możliwość pracowania

0

@Kondziubarca z palcem w nosie tyle zrobia

0



XDD
parodia rządu

21

@supraomnes1 Jak to nie ma negatywnych skutków, już pomijając fakt że od nadmiernego chlania możesz wpaść w alkoholizm (tak, nawet od dwóch browarów dziennie) + różnorakie komplikacje fizyczne jak choroby układu pokarmowego


2

@supraomnes1 Jeżeli jesteś w stanie tych dwóch piwek dziennie nie wypić to nie

0

@Kondziubarca where atak

4



Ale tam u Kuby się bity na dysku marnują, straciliśmy diamencik z potencjałem na zagraniczny rynek.

3

https://x.com/iz_a_b_ela/status/1657420945252921345

Mietki w parkach beda teraz rosnąć jak grzybki po deszczu xD

7

@Barcanajlepszyteam Jak Andrzej mówi, że wszystko jest pod kontrolą to oznacza, że absolutnie nic nie jest pod kontrolą. xD

3

@macio_944 Jak nie burgery to jajecznicę

bez litości panowie :|

3

@Barca1922 Dortmund sam sobie odebrał majstra xD

1

@PatrychoO I gitara, jest za duzo swietnych gierek zeby tracic czas na takiego gniota jak fifa xd

0

Pamiętacie wiecznie robiony mod do Gothica 2, Dzieje Khorinis?

Niedawno doszło do wycieku, do którego doszło w ciekawych okolicznościach a mianowicie "szef" projektu nabrał się na chłopa podszywającego się pod babe, dostał nudesa i sam udostępnił pliki XD


2

@Janas11224 Oj, oczy się wtedy mocno nawodniły

0

@sendesara Dodi tak zaślepiony nienawiścią do Norwega, że nie wie co pisze xDD

1

@Lionel_Messi10 za kazdym razem jak slysze o pihu mam przed oczami te scene

:|

2

@MesQueUnClub96 On ma 18 lat pragne przypomnieć xD

2

Fajnie, że Redzi wspieraja jeszcze Wiedzmina 3 wypuszczajac kolejne aktualizacje

Szkoda, ze te aktualizacje wywalaja mi mody. :|

1

@Jakchcesz Panie, jaka zabawa, jaka technika

Ciezkie zycie na ulicy, bloki i dilerka to jest prawdziwy rap

0

Jest progres, o balonie dowiadujemy się od razu a nie po kilku miesiącach jak o tej bombie xDD

7

@Tomo1989 Z naszej perspektywy wydaje się to śmieszne

ale tam ludzie pewnie wierzą w ta propagande niczym pisowcy, ktorzy ogladaja TVP i mysla, ze Polska jest krajem mlekiem i miodem plynaca a wszystkie wpadki to wina Tuska i opozycji

5

https://x.com/gromotapl/status/1657002749374918657


O, olszański wyszedł z więzienia :D

Ciekawe kiedy znowu tam wróci

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?