marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Barca1922 Lewy miał słabszy okres w Barcelonie ale tego hejtu szczególnie w naszym narodzie nigdy nie zrozumiem. Pluja na niego jadem a kiedy zakończy karierę to będą się jarać Milikiem co strzeli z 10 goli w sezonie bo nic lepszego nie będize
23
Ale Laporta jutro kaca będzie miał xd
0
@DaPidejpi wąska kadra zrobiła swoje, problemy z kontuzjami szczególnie odczuwalne w defensywnym bloku i wyniki się posypały bo zmiennicy nie trzymali poziomu
2
Ale w trakcie sezonu zmieniły się oczekiwania co do Arsenalu, na poczatku sezony mieli się zaklasyfikować do LM a tera są nazywani frajerami bo przewali majstra z potężnym City
W sumie to też świadczy o ich miniaturowym sukcesie
0
@DamianBarcaCule Nie ma takiego
Kiedyś Real ale z wiekiem mi jakoś przeszło i są mi obojętni
0
@okiemtypera_lucaxx95
>Naturalne odruchy ludzkie
>Zbyrzdli mi Ukraincy w Polsce, którzy uciekają przed wojna
XDD
Wiadomo, ze w tak duzej grupie spolecznej musi sie trafic kilka rodzynek ale Ukraincy nie sa pod tym wzgledem wyjatkowi, Polacy zagranica tez potrafia trzode robic
1
https://pbs.twimg.com/media/FwGRukMWcAYiSRY?format=jpg&name=900x900
Klasyczek, szczególnie po jakimś dłuższym wolnym xD
2
@macio_944 PO tylko brało a PIS chociaż daje
I klasyczek, wina Tuska, Rosji i UE
0
@DonAndresFCB Możesz się cieszyć, że masz możliwość pracowania
0
@Kondziubarca z palcem w nosie tyle zrobia
0
XDD
parodia rządu
21
@supraomnes1 Jak to nie ma negatywnych skutków, już pomijając fakt że od nadmiernego chlania możesz wpaść w alkoholizm (tak, nawet od dwóch browarów dziennie) + różnorakie komplikacje fizyczne jak choroby układu pokarmowego
2
@supraomnes1 Jeżeli jesteś w stanie tych dwóch piwek dziennie nie wypić to nie
0
@Kondziubarca where atak
4
Ale tam u Kuby się bity na dysku marnują, straciliśmy diamencik z potencjałem na zagraniczny rynek.
3
https://x.com/iz_a_b_ela/status/1657420945252921345
Mietki w parkach beda teraz rosnąć jak grzybki po deszczu xD
7
@Barcanajlepszyteam Jak Andrzej mówi, że wszystko jest pod kontrolą to oznacza, że absolutnie nic nie jest pod kontrolą. xD
3
@macio_944 Jak nie burgery to jajecznicę
bez litości panowie :|
3
@Barca1922 Dortmund sam sobie odebrał majstra xD
1
@PatrychoO I gitara, jest za duzo swietnych gierek zeby tracic czas na takiego gniota jak fifa xd
0
Pamiętacie wiecznie robiony mod do Gothica 2, Dzieje Khorinis?
Niedawno doszło do wycieku, do którego doszło w ciekawych okolicznościach a mianowicie "szef" projektu nabrał się na chłopa podszywającego się pod babe, dostał nudesa i sam udostępnił pliki XD
2
@Janas11224 Oj, oczy się wtedy mocno nawodniły
0
@sendesara Dodi tak zaślepiony nienawiścią do Norwega, że nie wie co pisze xDD
1
@Lionel_Messi10 za kazdym razem jak slysze o pihu mam przed oczami te scene
2
@MesQueUnClub96 On ma 18 lat pragne przypomnieć xD
2
Fajnie, że Redzi wspieraja jeszcze Wiedzmina 3 wypuszczajac kolejne aktualizacje
Szkoda, ze te aktualizacje wywalaja mi mody. :|
1
@Jakchcesz Panie, jaka zabawa, jaka technika
Ciezkie zycie na ulicy, bloki i dilerka to jest prawdziwy rap
0
Jest progres, o balonie dowiadujemy się od razu a nie po kilku miesiącach jak o tej bombie xDD
7
@Tomo1989 Z naszej perspektywy wydaje się to śmieszne
ale tam ludzie pewnie wierzą w ta propagande niczym pisowcy, ktorzy ogladaja TVP i mysla, ze Polska jest krajem mlekiem i miodem plynaca a wszystkie wpadki to wina Tuska i opozycji
5
https://x.com/gromotapl/status/1657002749374918657
O, olszański wyszedł z więzienia :D
Ciekawe kiedy znowu tam wróci