1



Bohaterska konfederacja tylko poparła całą ustawę xD

1

@Lionel_Messi10 czy te madryciaki są z nami w pokoju?

7

@TaughtMule Patrząc na ten stadion to nie jest wandalizm a upiększanie. :D

3



A więc (raczej) ta gierka to nie fejk :D
UE5 to przepiękny silnik. Niesamowity potencjał tam drzemie

0

@Lionel_Messi10 ciężko żeby go nie zjadał jeżeli chodzi o całokształt kariery skoro jeden ma 22 lata i praktycznie wszystko przed sobą a drugi już zakończył rywalizacje na najwyższym szczeblu w Europie xDD

3

@MesQueUnClub96 to jak wybieranie miedzy dzuma i cholera, podziękuję za taki wybór xD

0

@FCBparasiempre Panie, na co pan liczysz

dałem ich na kupon xD

0

@JimMorrisonFCB @mekston Panowie, ale oglądajcie serial kucharka na bieżąco

Obecnie to ona jest obrzydliwa i Kucharek nic od niej nie chce, wciąż czeka na ta wyjątkową (nową)

3



ale ja tutaj czuje oranie simpow na pieniadze xD ma to potencjał na zarabianie

1

@kolomen2 odgrzane frytki juz nigdy nie beda top

2

Dead Island zapowiada się na pozytywna sieczke
na obecna chwile 75 na metacritic

1

@Medium i cyk, wszystkie wyniki na odwrót

7



ale jak to cyberpunk nie bangla na moim windows xp, dyskryminacja

1

@Worny La Liga poziom boiskowy próbuje zastąpić aferami.

Tajny plan Tebasa na przywrócenie atrakcyjności lidze xD

0

@gumaz pospie do 12-14 i mam praktycznie cały dzień dla siebie, życie towarzyskie też się tam zmieści szczególnie, że nie muszę lecieć w melanż wieczorem w środku tygodnia xd

3

@macio_944 jak ja widzę ue5 w akcji a potem patrzę na mojego gtx 1660s z i5 10400 to wiem, że nieubłagalnie zbliża się upgrade peceta. :|

4

@RomanHoffer ja to bym mógł cały czas nocki robić, najlepsze zmiany

Za to pierwsze są do utylizacji, kto to widział tak wcześnie rano wstawać

1

@Transu96 wypisz wymaluj 99% gier z otwartym światem :|

21



znowu sie z nas smieja xDD

6

@Emhyr Jedyny argument za pozostaniem tego pana to brak perspektywy na sprowadzenie klasowwgo piłkarza na jego pozycje, aczkolwiek wciaz uważam, że tak chimeryczny piłkarz, miewajacy poważne problemy z kontuzjami nie może stanowić o sile Barcelony jeżeli myślimy o wejściu na TOP

0



Ale czuć w powietrzu zbliżające się wybory ^^

2

@Gaz nie wiem skad takie glupoty Ci ludzie wzieli bo Lewy nawet w prime nie był piłkarzem który sam rozstrzygał wyniki meczów, klasyczna 9 potrzebuje chociażby przyzwoitych skrzydeł/pomocy

2

Wy w tych rozważaniach o stracie mistrzostwa zapominacie o jednym

Real też gubi punkty

0

@vangoor sędziego odkleiło, a ty gaviego obwiniasz?

0

@Firestone Wiadomo, nie wiem co musiałoby się wydarzyć w Bayernie żeby przegrali tą śmieszną ligę xD

0

@tomek8756 Szkalowanie Dodiego to zarówno obowiązek jak i sama przyjemność

4

@MesQueUnClub96 Nie interesuje Cię dopóki Haaland nie udowodni po raz 100, że jest lepszym napastnikiem niż Lewandowski. :|

0

@Bagsik88 "...w sporej części..."

0

@Dalhi nie kupujesz zemsty jako motywacji bohaterów? xD

0

@Yoshi94 Jakby nie patrzeć to stronę w sporej części tworzą użytkownicy. Szczególnie, że siedzimy na LR. :V

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?