marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bohaterska konfederacja tylko poparła całą ustawę xD
1
@Lionel_Messi10 czy te madryciaki są z nami w pokoju?
7
@TaughtMule Patrząc na ten stadion to nie jest wandalizm a upiększanie. :D
3
A więc (raczej) ta gierka to nie fejk :D
UE5 to przepiękny silnik. Niesamowity potencjał tam drzemie
0
@Lionel_Messi10 ciężko żeby go nie zjadał jeżeli chodzi o całokształt kariery skoro jeden ma 22 lata i praktycznie wszystko przed sobą a drugi już zakończył rywalizacje na najwyższym szczeblu w Europie xDD
3
@MesQueUnClub96 to jak wybieranie miedzy dzuma i cholera, podziękuję za taki wybór xD
0
@FCBparasiempre Panie, na co pan liczysz
dałem ich na kupon xD
0
@JimMorrisonFCB @mekston Panowie, ale oglądajcie serial kucharka na bieżąco
Obecnie to ona jest obrzydliwa i Kucharek nic od niej nie chce, wciąż czeka na ta wyjątkową (nową)
3
ale ja tutaj czuje oranie simpow na pieniadze xD ma to potencjał na zarabianie
1
@kolomen2 odgrzane frytki juz nigdy nie beda top
2
Dead Island zapowiada się na pozytywna sieczke
na obecna chwile 75 na metacritic
1
@Medium i cyk, wszystkie wyniki na odwrót
7
ale jak to cyberpunk nie bangla na moim windows xp, dyskryminacja
1
@Worny La Liga poziom boiskowy próbuje zastąpić aferami.
Tajny plan Tebasa na przywrócenie atrakcyjności lidze xD
0
@gumaz pospie do 12-14 i mam praktycznie cały dzień dla siebie, życie towarzyskie też się tam zmieści szczególnie, że nie muszę lecieć w melanż wieczorem w środku tygodnia xd
3
@macio_944 jak ja widzę ue5 w akcji a potem patrzę na mojego gtx 1660s z i5 10400 to wiem, że nieubłagalnie zbliża się upgrade peceta. :|
4
@RomanHoffer ja to bym mógł cały czas nocki robić, najlepsze zmiany
Za to pierwsze są do utylizacji, kto to widział tak wcześnie rano wstawać
1
@Transu96 wypisz wymaluj 99% gier z otwartym światem :|
21
znowu sie z nas smieja xDD
6
@Emhyr Jedyny argument za pozostaniem tego pana to brak perspektywy na sprowadzenie klasowwgo piłkarza na jego pozycje, aczkolwiek wciaz uważam, że tak chimeryczny piłkarz, miewajacy poważne problemy z kontuzjami nie może stanowić o sile Barcelony jeżeli myślimy o wejściu na TOP
0
Ale czuć w powietrzu zbliżające się wybory ^^
2
@Gaz nie wiem skad takie glupoty Ci ludzie wzieli bo Lewy nawet w prime nie był piłkarzem który sam rozstrzygał wyniki meczów, klasyczna 9 potrzebuje chociażby przyzwoitych skrzydeł/pomocy
2
Wy w tych rozważaniach o stracie mistrzostwa zapominacie o jednym
Real też gubi punkty
0
@vangoor sędziego odkleiło, a ty gaviego obwiniasz?
0
@Firestone Wiadomo, nie wiem co musiałoby się wydarzyć w Bayernie żeby przegrali tą śmieszną ligę xD
0
@tomek8756 Szkalowanie Dodiego to zarówno obowiązek jak i sama przyjemność
4
@MesQueUnClub96 Nie interesuje Cię dopóki Haaland nie udowodni po raz 100, że jest lepszym napastnikiem niż Lewandowski. :|
0
@Bagsik88 "...w sporej części..."
0
@Dalhi nie kupujesz zemsty jako motywacji bohaterów? xD
0
@Yoshi94 Jakby nie patrzeć to stronę w sporej części tworzą użytkownicy. Szczególnie, że siedzimy na LR. :V