marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Ale wpadka wizerunkowa, ponad 60 w zabudowanym xD
2
Andrew to już naprawdę jakiś wyższy poziom odklejki xD
1
@damianfcb105 Dziwne przeczucie patrzac na to, ze Auba ostatni raz w okolicy 30 bramek zakrecil sie w sezonie 19/20 bodajze :|
1
@Herato Chciałbym żeby nasz Dembele miał chociaż jeden okres w sezonie gdzie seryjnie zdobywa bramki. :|
2
@Herato United nie może się podnieść od odejścia Fergusona xD
Oczywiście odejście Ronaldo na plusik
0
@MesQueUnClub96 z Chelsea też gral
0
@Janas11224 Bruh, a ja czekam na pecetowy port xd
43
Widze, ze biedny Vini sprowokowany jeszcze przed rozpoczęciem wczorajszego meczu, alez to jest biedactwo.
1
@DonAndresFCB Myślę, że nie dożyje trypletu Realu
a mam dopiero 23 lata. :|
6
@Lionel_Messi10 A tryplet i sekstet to jakieś osobne trofea?
0
@Emhyr przeciętny sezon Salaha to 30 bramek w całym sezonie
Tymczasem nasi piękni skrzydłowi łącznie może tyle uzbierają xD
5
@Emhyr Zieliński w Live to temacik prawie jak powrót Neymara do Barcy xD
1
@Kessie Nie kuś diable ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
Zaraz walnie 24 godzina od ostatniego papierosa
I powiem wam, że nie ma lekko. :|
5
@talizmo Chłopa co jeszcze trzyma po majówce xD
0
@Survier Zadaj takie pytanie jak Gavi zagra z kilka meczów na poziomie, porównamy wyniki xD
1
@Anonymus0608 Cou, gwiazda PL
Turan, solidny piłkarz sprawdzony w LL
Fati, dzieciak zniszczony przez kontuzje :p
0
@Ojciec5tkidzieci Warband miał syndrom Skyrima, bez modów szybko się nudził aczkolwiek piaskownica zacna. :D
oczywiście bez podjazdu do KC
0
Ogrywam sobie (pierwszy raz na pececie, poprzednio grałem na PS4) Kingdom Come Deliverance i matko boska, jaki to ma przepiękny klimacik :D Na PS4 się odbiłem z powodu koślawego sterowania - otwieranie skrzynek i walka mnie przerosły na padzie. :D Potyczki, szczególnie z większą ilością przeciwników dalej są koszmarne ale warto przeboleć ten element bo gierka jest piękna.
@masq bo czasami mnie pytałeś o polecenie jakiś gierek i reszta nerdowskiej ferajny
0
Dobra, artykułu o takiej tematyce się nie spodziewałem. :|
4
@AmigoBlancos Jestem za, sędziowie stanowczo są zbytnio chronieni i powinni w jakiś sposób być rozliczeni z swoich decyzji a obecnie to wygląda tak, ze nic nie muszą wyjaśniać, nikt ich nie może skrytykować i są praktycznie nietykalni
4
@hayek No cóż, dla pewnych kręgów ważniejsze jest robienie nagonki i szczucie niż trzymanie się faktów
0
@AmigoBlancos BI zawsze trochę się bawił w piłkarski pudelek xD
6
Ostatnio było głośno o chłopie co wymachiwał siekierą w Warszawie, kilka postów mi się przewinęło, że to Ukrainiec i niby spoko, ale kiedy zweryfikowali bardziej typa okazał się... Polakiem.
I jakoś sprostowania co do narodowości w.w człowieka już tak często mi się nie przewijały w sieci. :|
2
Pierwsze myślałem, że kierowcy tam sobie parkują jak często bywa na różnych zadupiach, wjadą na chodnik ale zostawią miejsce dla pieszego
a tutaj cały chodnik zawalony autami XD
0
@draxidox melduje się:(
0
@Tomo1989 Widziałem podobny post na Facebooku i o dziwo najwięcej hejtu tam dostało się... motocykliście.
8
@Survier Inne kluby nie są tak naiwne co do Dembele jak la rambla ;p
8
@derus trofea drużynowe wpływają na to czy ktoś indywidualnie był kozakiem?
0
@draxidox kohel i długo długo nikt xD