7



Ale wpadka wizerunkowa, ponad 60 w zabudowanym xD

2



Andrew to już naprawdę jakiś wyższy poziom odklejki xD

1

@damianfcb105 Dziwne przeczucie patrzac na to, ze Auba ostatni raz w okolicy 30 bramek zakrecil sie w sezonie 19/20 bodajze :|

1

@Herato Chciałbym żeby nasz Dembele miał chociaż jeden okres w sezonie gdzie seryjnie zdobywa bramki. :|

2

@Herato United nie może się podnieść od odejścia Fergusona xD

Oczywiście odejście Ronaldo na plusik

0

@MesQueUnClub96 z Chelsea też gral

0

@Janas11224 Bruh, a ja czekam na pecetowy port xd

43



Widze, ze biedny Vini sprowokowany jeszcze przed rozpoczęciem wczorajszego meczu, alez to jest biedactwo.

1

@DonAndresFCB Myślę, że nie dożyje trypletu Realu
a mam dopiero 23 lata. :|

6

@Lionel_Messi10 A tryplet i sekstet to jakieś osobne trofea?

0

@Emhyr przeciętny sezon Salaha to 30 bramek w całym sezonie

Tymczasem nasi piękni skrzydłowi łącznie może tyle uzbierają xD

5

@Emhyr Zieliński w Live to temacik prawie jak powrót Neymara do Barcy xD

1

@Kessie Nie kuś diable ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

Zaraz walnie 24 godzina od ostatniego papierosa

I powiem wam, że nie ma lekko. :|

5

@talizmo Chłopa co jeszcze trzyma po majówce xD

0

@Survier Zadaj takie pytanie jak Gavi zagra z kilka meczów na poziomie, porównamy wyniki xD

1

@Anonymus0608 Cou, gwiazda PL
Turan, solidny piłkarz sprawdzony w LL

Fati, dzieciak zniszczony przez kontuzje :p

0

@Ojciec5tkidzieci Warband miał syndrom Skyrima, bez modów szybko się nudził aczkolwiek piaskownica zacna. :D

oczywiście bez podjazdu do KC

0

Ogrywam sobie (pierwszy raz na pececie, poprzednio grałem na PS4) Kingdom Come Deliverance i matko boska, jaki to ma przepiękny klimacik :D Na PS4 się odbiłem z powodu koślawego sterowania - otwieranie skrzynek i walka mnie przerosły na padzie. :D Potyczki, szczególnie z większą ilością przeciwników dalej są koszmarne ale warto przeboleć ten element bo gierka jest piękna.

@masq bo czasami mnie pytałeś o polecenie jakiś gierek i reszta nerdowskiej ferajny

0

Dobra, artykułu o takiej tematyce się nie spodziewałem. :|

4

@AmigoBlancos Jestem za, sędziowie stanowczo są zbytnio chronieni i powinni w jakiś sposób być rozliczeni z swoich decyzji a obecnie to wygląda tak, ze nic nie muszą wyjaśniać, nikt ich nie może skrytykować i są praktycznie nietykalni

4

@hayek No cóż, dla pewnych kręgów ważniejsze jest robienie nagonki i szczucie niż trzymanie się faktów

0

@AmigoBlancos BI zawsze trochę się bawił w piłkarski pudelek xD

6

Ostatnio było głośno o chłopie co wymachiwał siekierą w Warszawie, kilka postów mi się przewinęło, że to Ukrainiec i niby spoko, ale kiedy zweryfikowali bardziej typa okazał się... Polakiem.

I jakoś sprostowania co do narodowości w.w człowieka już tak często mi się nie przewijały w sieci. :|

2



Pierwsze myślałem, że kierowcy tam sobie parkują jak często bywa na różnych zadupiach, wjadą na chodnik ale zostawią miejsce dla pieszego

a tutaj cały chodnik zawalony autami XD

0

@draxidox melduje się:(

0

@Tomo1989 Widziałem podobny post na Facebooku i o dziwo najwięcej hejtu tam dostało się... motocykliście.

8

@Survier Inne kluby nie są tak naiwne co do Dembele jak la rambla ;p

8

@derus trofea drużynowe wpływają na to czy ktoś indywidualnie był kozakiem?

0

@draxidox kohel i długo długo nikt xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?