marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle panie prokuratorze, to nie tak jak pan myśli
0
@MesQueUnClub96 Znalazłeś już lepszego śpd w Barcelonie od Kimmicha?
Bo widzę, że coś manatki zawinąłeś z swojej dyskusji. ;p
2
@Emhyr albo fame go nie dopuścił pomimo iż klepali cały marketing na tych walkach żeby już mieć walkę wieczoru na nastepna gale
6
Lody dochodowy biznes xD
7
@ZwyklyKibicBarcy04 BVB: Potrzymaj mi piwo xD
1
@Herato Wiadomo, ale ludzie i tak beda Arsenal hejtowac bo oczekiwania w trakcie sezonu strasznie wzrosly
tak czy siak elegancki sezon, nawiazac rowna walke z maszyna Pepa to nie lada wyczyn, ostatnio tylko Live sie podjal wyzwania
4
@fart Robi wrazenie
1
Niby ciagle slysze, ze reklamy w internecie sa spersonalizowane na podstawie ostatnich wyszukiwan a mi reklajmuje obecnie... damskie kosmetyki. :|
50
To już nawet nie jest strzał w kolano a prosto w łeb. Piękny PR. xD
3
Najsłabszy Bayern od lat a i tak pewnie zgarnie majstra.
Najsłabsza liga z TOP5, nawet francuska jest wyżej bo jednak raz na jakiś czas ktoś ukąsi PSG
3
@Antimadridista_WR PR nie jest nasza mocna strona
1
@zenoowity Mysle, ze szybciej bys sie dostal do tego bloku, poinformowal domownikow czy sasiadow o sytuacji niz policja ktora pewnie przyjechala +/- po 15 minutach. :|
7
I zamiast lecieć na pałe bo każda sekunda może przyczynić się do tragedi to cyk, telefonik do ręki i filmik dla potomnych
6
https://x.com/mwojtasik00/status/1659602256310747137
Liga Konferencji, Europy i Mistrzów? Jeden pies, w końcu wszystko jest rozgrywakami europejskimi. :D
1
@Worny Do dzisiaj mnie boli dupa, ze w dobie marnowania pieniedzy na pilkarzy ktorzy sie u nas nie sprawdzili przeszedl nam kolo nosa naturalny nastpeca Busiego
chociaz znajac zycie nie pogralby za duzo i by odszedl za 5 milionow xD
0
Kimmich - De Jong - Pedri
a w obwodzie Gavi i Kessie jeszcze
przecież to nawet na papierze wygląda za mocarnie xD
0
@Awtameok_Klana No tak, nasz największy rywal dostaje 4:0 w lidze mistrzów i finalnie z niej odpada a kibice Barcelony nie powinni się ciszyć xD
Jezeli jestes kibicem Barcy to przestan byc na sile obiektywnym, bo to az smieszne
0
@Kamiloos Ty jeszcze nie w jaskini? Odważny madryciok
2
Widze, że w końcu skończył się pakt Realu z diabłem jeżeli chodzi o LM.
Brawo City! :D
0
Na steam właśnie ruszyła wyprzedaż od Bioware, niecałe 90 ziko za wszystkie Dragon Age i ME
2
@7black4 Jeszcze zastesknisz za tym drewnem
44
@Faro Wsparcie dla kolegi nie zmienia faktu, że Fati rozegrał beznadziejny sezon
1
@kryhaa wiadomo, pewnie chodzi o jakis nowy smak jego herbatki :p
5
Kuba "Sentino" Grabowski
0
@Esteban_ Widze tutaj potężny syndrom Sentino
3
@Sysia11 W 20 minut to ja dopiero zbieram rzepe z farmy Lobarta
0
Gdzie kupujecie ciuchy w internecie? Ulubione sklepy, marki etc?
20
O wielkości Leo Messiego świadczy fakt, że kibice podczas świętowania mistrzostwa kraju skandują jego nazwisko. xD
1
@Kidd I mają powtórkę historii z Puciem. :|
4
@Zoker Kane w depresji