0

@Rust_Cohle panie prokuratorze, to nie tak jak pan myśli

0

@MesQueUnClub96 Znalazłeś już lepszego śpd w Barcelonie od Kimmicha?
Bo widzę, że coś manatki zawinąłeś z swojej dyskusji. ;p

2

@Emhyr albo fame go nie dopuścił pomimo iż klepali cały marketing na tych walkach żeby już mieć walkę wieczoru na nastepna gale


6



Lody dochodowy biznes xD

7

@ZwyklyKibicBarcy04 BVB: Potrzymaj mi piwo xD

1

@Herato Wiadomo, ale ludzie i tak beda Arsenal hejtowac bo oczekiwania w trakcie sezonu strasznie wzrosly

tak czy siak elegancki sezon, nawiazac rowna walke z maszyna Pepa to nie lada wyczyn, ostatnio tylko Live sie podjal wyzwania

4

@fart Robi wrazenie

1

Niby ciagle slysze, ze reklamy w internecie sa spersonalizowane na podstawie ostatnich wyszukiwan a mi reklajmuje obecnie... damskie kosmetyki. :|

50

To już nawet nie jest strzał w kolano a prosto w łeb. Piękny PR. xD

3

Najsłabszy Bayern od lat a i tak pewnie zgarnie majstra.

Najsłabsza liga z TOP5, nawet francuska jest wyżej bo jednak raz na jakiś czas ktoś ukąsi PSG

3

@Antimadridista_WR PR nie jest nasza mocna strona

1

@zenoowity Mysle, ze szybciej bys sie dostal do tego bloku, poinformowal domownikow czy sasiadow o sytuacji niz policja ktora pewnie przyjechala +/- po 15 minutach. :|

7



I zamiast lecieć na pałe bo każda sekunda może przyczynić się do tragedi to cyk, telefonik do ręki i filmik dla potomnych

6

https://x.com/mwojtasik00/status/1659602256310747137

Liga Konferencji, Europy i Mistrzów? Jeden pies, w końcu wszystko jest rozgrywakami europejskimi. :D

1

@Worny Do dzisiaj mnie boli dupa, ze w dobie marnowania pieniedzy na pilkarzy ktorzy sie u nas nie sprawdzili przeszedl nam kolo nosa naturalny nastpeca Busiego

chociaz znajac zycie nie pogralby za duzo i by odszedl za 5 milionow xD

0

Kimmich - De Jong - Pedri

a w obwodzie Gavi i Kessie jeszcze

przecież to nawet na papierze wygląda za mocarnie xD

0

@Awtameok_Klana No tak, nasz największy rywal dostaje 4:0 w lidze mistrzów i finalnie z niej odpada a kibice Barcelony nie powinni się ciszyć xD

Jezeli jestes kibicem Barcy to przestan byc na sile obiektywnym, bo to az smieszne

0

@Kamiloos Ty jeszcze nie w jaskini? Odważny madryciok

2

Widze, że w końcu skończył się pakt Realu z diabłem jeżeli chodzi o LM.
Brawo City! :D

0

Na steam właśnie ruszyła wyprzedaż od Bioware, niecałe 90 ziko za wszystkie Dragon Age i ME

2

@7black4 Jeszcze zastesknisz za tym drewnem

44

@Faro Wsparcie dla kolegi nie zmienia faktu, że Fati rozegrał beznadziejny sezon

1

@kryhaa wiadomo, pewnie chodzi o jakis nowy smak jego herbatki :p


5



Kuba "Sentino" Grabowski

0

@Esteban_ Widze tutaj potężny syndrom Sentino

3

@Sysia11 W 20 minut to ja dopiero zbieram rzepe z farmy Lobarta

0

Gdzie kupujecie ciuchy w internecie? Ulubione sklepy, marki etc?

20



O wielkości Leo Messiego świadczy fakt, że kibice podczas świętowania mistrzostwa kraju skandują jego nazwisko. xD

1

@Kidd I mają powtórkę historii z Puciem. :|

4

@Zoker Kane w depresji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?