9

@GeneralXavi Nie przedstawiciel prawicy, a patoprawicy.
Tak dla prezycji :|


I tak się domyślam, małe szanse że zwykły debil idze na marsz równości i zaczyna walić z wiatrówki xD Tutaj już trzeba mieć wyprany łeb przez te durne hasełka typu ideologia, nie ludzie czy tęczowa zaraza
Aczkolwiek może to być za szybko wyciągnięty wniosek.


10

Jakiś typ na marszu równości w Olsztynie strzelał do uczestników z wiatrówki. Jedna osobę postrzelił w głowę.

Patoprawica coraz bardziej niebezpieczna

8

@Szmulek Dziwne, że ktoś na tyle poważny jak Michał wchodzi w jakąkolwiek debatę z Muniakiem.

3

@barcanawieki Jaki kraj taki Morata

Wspaniala praca agentow, ze jakies kluby sie na nich nabieraja

1



Que ostatnio udostępnił cały kawałek fanom do sklejenia razem z fragmentami klipu.

Patrząc na to, że Omega jest jednym z wielu zagranicznych ziomeczków którzy mieli się dograć do Que jest lekki ból dupska, że ostatecznie ten projekt nie ujrzy światła dziennego

1

@Criss18Barca Kylian to złote dziecko FIFY, zero zdziwienia. :D

1

@wasacz A to, ze ludzie dyskutuja/dziela sie informacjami na tematy ktore ich interesuja juz nie jest norma?

Przyczepiłeś się z czapy i tyle :|

A co do GTA to niech Rockstar się nie śpieszy zbytnio, ja muszę wymienić swojego GTX 1660 z i5-10400 w końcu xDD

5

@wasacz Więc potrafisz zlać wątek, który Cię nie interesuje jak dojrzały człowiek zamiast się spłakać, że spam i nieinteresujące. Czego brakło tutaj?

1

Odejście Żula Kunde ma jeden zasadniczy pozytyw, znowu na PO będziemy mogli oglądać kapitana z krwi i kości - Roberto! :D

5

@MesQueUnClub96 Masz o swoich opiniach za wysokie mniemanie

3

@IronSanHybrid Podziwiam, że pamiętałeś o jakieś dyskusji sprzed roku xDD

6

@MesQueUnClub96 Twoja szkoła, Dodi.

7



Elegancka kontra xDD

6

@VegetaPolska Nie zauważyłeś, że Vini w europejskich pucharach jakby się ograniczał z tym swoim pajacowaniem? Zupełnie inny charakterek wychodzi niż w LL

16

@MesQueUnClub96 zaraz malolaci wjada na bezglutenowe ciastka od Anki

3

przewijam lr po tyrce, a tu sam vinicius praktycznie.

czy to jeszcze la bamba czy juz notatnik

0

@KobeFR To Polskę też zaorać i zasądzić ziemniaki bo sebiksy na zmywaku w Anglii robią trzodę :p

53

Najbardziej mnie bawi jak mówi się o rasizmie w kontekście Viniego

Wcale nie chodzi o jego pajacowanie i kretyńskie zachowanie, na pewno chodzi o kolor skóry. :D

3

@bartekvisca prawie jak terrorysta z Rosario ktory blokowal nasza druzyne

0

@esem91 nawet kilka razy

0

@MesQueUnClub96 Gdzie grał najczęściej w tym sezonie?

0

@Rust_Cohle panie prokuratorze, to nie tak jak pan myśli

0

@MesQueUnClub96 Znalazłeś już lepszego śpd w Barcelonie od Kimmicha?
Bo widzę, że coś manatki zawinąłeś z swojej dyskusji. ;p

2

@Emhyr albo fame go nie dopuścił pomimo iż klepali cały marketing na tych walkach żeby już mieć walkę wieczoru na nastepna gale


6



Lody dochodowy biznes xD

7

@ZwyklyKibicBarcy04 BVB: Potrzymaj mi piwo xD

1

@Herato Wiadomo, ale ludzie i tak beda Arsenal hejtowac bo oczekiwania w trakcie sezonu strasznie wzrosly

tak czy siak elegancki sezon, nawiazac rowna walke z maszyna Pepa to nie lada wyczyn, ostatnio tylko Live sie podjal wyzwania

4

@fart Robi wrazenie

1

Niby ciagle slysze, ze reklamy w internecie sa spersonalizowane na podstawie ostatnich wyszukiwan a mi reklajmuje obecnie... damskie kosmetyki. :|

50

To już nawet nie jest strzał w kolano a prosto w łeb. Piękny PR. xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?