marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@osa91 Z powodu wieku? Phi. XD
No ale fakt, są pozytywy. :D
0
@Pewex https://www.speedtest.pl/wynik/363533051 :D
i to w nocy, kiedy bangla duzo lepiej
5
Ale ja zazdroszczę ludziom z światłowodem. Różnica gigantyczna, dużo bym dał żeby go podłączyli na moje zadupie xD
17
Masakra ile tu marudzenia na sędziów. :D Rozumiem jakby wynik był stykowy i Real strzeliłby po kontrowersji ale panowie, oni nas rozjechali 4:0 xD Zachowajcie odrobinę rozumu i godności i przyjmijcie porażkę z klasa
0
@marcin62 bodajże* xD ostatni raz piszę coś zaraz po wstaniu
5
@Deviler A kiedy zobaczymy na skrzydłach takie rajdy jak Viniego przy podajże 3 bramce Benzemy?
1
@FcPortoFan1999 Teraz się okaże? Myślę, że Barca większą część sezonowców odsiała przy pierwszych blamażach w LM
0
@Salchent Kiedy Vini spokojnie się rozwijał Fati zaliczał kolejne wizyty w szpitalu xd
0
A więc to tak przez lata czuli się w Madrycie..
4
Ja tylko przypomnę, że to Messi był problemem bo blokował naszych chłopaków i teraz piłeczka będzie chodzić. :D
Śmiesznie wspominać takie głupoty z perspektywy czasu
0
Kroniki Myrtany dostaną update. :D Dawanie tego za darmo powinno być karane
2
@MesQueUnClub96 Zeby zobaczyć w jakim miejscu obecnie jest Bayern trzeba czekać na LM
8
https://x.com/RuchOsmiuGwiazd/status/1643179388337377283
Podziwiam pana w okularach za ten spokojny dialog, musi mieć chłop tytaniczną cierpliwość xD
0
@DonMatteo901 Nie dziwi mnie taka opinia skoro odnośnikiem są inni politycy xD
22
Eden Hazard ma w tym sezonie LL jedna asystę więcej od Pedriego, a rozegrał jakieś 1500 minut mniej.
#PedriPlacek #MocStatystyk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@osa91 Temu się cieszę, że mam niezależne od innych stanowisko w pracy. :D
7
przewalone jaki wplyw na mlodych ludzi ma ten patus xD
Licze na trend polegający na najbardziej efektownym zrzuceniu człowieka z lady
0
@VegetaPolska alfa bajeruje ja na melanzach a beciak czeka kilka miesiecy az go zaprosi
xdd
2
@LS Najgorzej kiedy zaczyna pokazywać, że włączy się za jakieś 2,3 godziny. :|
2
@PatrykBarca Ale bym taki Real Beniteza obejrzał xDD
1
@PatrychoO te podania Messiego mozna oglądać w nieskończoność. Niesamowite jaki chłop ma przegląd pola
2
@Kondziubarca Piekna Barcelona to chyba glowne dzialo Xaviego w przekonywaniu do przejscia xD
6
@Medium bo pan jest hazardzista i degenerat
6
@Lola120 @VegetaPolska patrz madryciaku, normalna dziewczyna a nie jakas tinderowka, atakuj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
6
@macio_944 Moje marsze są lepsze niż Twoje
6
Tak publicznie się afiszować? nie mogą się w domu pomodlić? :|
A zamiast Jezusa w "ksiace" lepiej zorganizować kilka godzin więcej j. polskiego
2
@draxidox Jaka tutaj presja społeczna na posiadanie kaszojada xD
5
@Wychowanek
Jakakolwiek przemoc fizyczna czy psychiczna to jedynie słabość rodzica, który idzie na łatwiznę z wychowaniem dzieciaka, potem szok że dzieciak nie szanuje ojca a jedynie boi się pasa na tyłku
0
co to pko odpierdal* na moim koncie to ja nie wiem, niedawno odblokowałem karte dzisiaj podbijam do żabki na małe zakupy i co? Zablokowali mi kartę. XD
Ja nie wiem, może mi się 0 przy transakcjach mylą i zamiast wydawać 100, 200 złotych robię przelewy po 100k czy 200k. :|
1
@Medium shadowplay>>>kazdy inny album kartki