0

@osa91 Z powodu wieku? Phi. XD

No ale fakt, są pozytywy. :D

0

@Pewex https://www.speedtest.pl/wynik/363533051 :D
i to w nocy, kiedy bangla duzo lepiej

5

Ale ja zazdroszczę ludziom z światłowodem. Różnica gigantyczna, dużo bym dał żeby go podłączyli na moje zadupie xD

17

Masakra ile tu marudzenia na sędziów. :D Rozumiem jakby wynik był stykowy i Real strzeliłby po kontrowersji ale panowie, oni nas rozjechali 4:0 xD Zachowajcie odrobinę rozumu i godności i przyjmijcie porażkę z klasa

0

@marcin62 bodajże* xD ostatni raz piszę coś zaraz po wstaniu

5

@Deviler A kiedy zobaczymy na skrzydłach takie rajdy jak Viniego przy podajże 3 bramce Benzemy?

1

@FcPortoFan1999 Teraz się okaże? Myślę, że Barca większą część sezonowców odsiała przy pierwszych blamażach w LM

0

@Salchent Kiedy Vini spokojnie się rozwijał Fati zaliczał kolejne wizyty w szpitalu xd

0

A więc to tak przez lata czuli się w Madrycie..

4

Ja tylko przypomnę, że to Messi był problemem bo blokował naszych chłopaków i teraz piłeczka będzie chodzić. :D

Śmiesznie wspominać takie głupoty z perspektywy czasu

0



Kroniki Myrtany dostaną update. :D Dawanie tego za darmo powinno być karane

2

@MesQueUnClub96 Zeby zobaczyć w jakim miejscu obecnie jest Bayern trzeba czekać na LM

8

https://x.com/RuchOsmiuGwiazd/status/1643179388337377283

Podziwiam pana w okularach za ten spokojny dialog, musi mieć chłop tytaniczną cierpliwość xD

0

@DonMatteo901 Nie dziwi mnie taka opinia skoro odnośnikiem są inni politycy xD

22

Eden Hazard ma w tym sezonie LL jedna asystę więcej od Pedriego, a rozegrał jakieś 1500 minut mniej.

#PedriPlacek #MocStatystyk ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@osa91 Temu się cieszę, że mam niezależne od innych stanowisko w pracy. :D

7



przewalone jaki wplyw na mlodych ludzi ma ten patus xD

Licze na trend polegający na najbardziej efektownym zrzuceniu człowieka z lady

0

@VegetaPolska alfa bajeruje ja na melanzach a beciak czeka kilka miesiecy az go zaprosi

xdd

2

@LS Najgorzej kiedy zaczyna pokazywać, że włączy się za jakieś 2,3 godziny. :|

2

@PatrykBarca Ale bym taki Real Beniteza obejrzał xDD

1

@PatrychoO te podania Messiego mozna oglądać w nieskończoność. Niesamowite jaki chłop ma przegląd pola

2

@Kondziubarca Piekna Barcelona to chyba glowne dzialo Xaviego w przekonywaniu do przejscia xD

6

@Medium bo pan jest hazardzista i degenerat

6

@Lola120 @VegetaPolska patrz madryciaku, normalna dziewczyna a nie jakas tinderowka, atakuj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

6

@macio_944 Moje marsze są lepsze niż Twoje

6



Tak publicznie się afiszować? nie mogą się w domu pomodlić? :|

A zamiast Jezusa w "ksiace" lepiej zorganizować kilka godzin więcej j. polskiego

2

@draxidox Jaka tutaj presja społeczna na posiadanie kaszojada xD

5

@Wychowanek
Jakakolwiek przemoc fizyczna czy psychiczna to jedynie słabość rodzica, który idzie na łatwiznę z wychowaniem dzieciaka, potem szok że dzieciak nie szanuje ojca a jedynie boi się pasa na tyłku


0

co to pko odpierdal* na moim koncie to ja nie wiem, niedawno odblokowałem karte dzisiaj podbijam do żabki na małe zakupy i co? Zablokowali mi kartę. XD
Ja nie wiem, może mi się 0 przy transakcjach mylą i zamiast wydawać 100, 200 złotych robię przelewy po 100k czy 200k. :|

1

@Medium shadowplay>>>kazdy inny album kartki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?